IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #1  
Стар 24th January 2017, 23:53
Аватара на E.L.I.
E.L.I. E.L.I. не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Aug 2009
Мнения: 14
Wink Има ли все още момичета, които са с ПИП?

Моите ще станат на 11 години скоро, та съм решила да ги подменя най-накрая тази година. Постави ми ги Динев, в средата на 2006 г., надмускулно. С тях кърмих общо три години, без никакъв проблем. Единствено, от няколко години, единият имплант се е сгънал някак и на едно място се оформя ръбче при напипване.

Сега гледам, че всички масово, включително и той поставят подмускулно, но аз май предпочитам да не правя такава промяна, а пак надмускулно да ми ги сложи. Та това ми е и другият въпрос - има ли някой, на когото скоро да са му поставяли надмускулно и защо изведнъж всички минаха на подмускулно?

Има ли все още преференциални цени за подмяна на ПИП-ки?
Отговори с цитат
  #2  
Стар 25th January 2017, 10:16
Аватара на lily.ana
lily.ana lily.ana не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Mar 2011
Мнения: 5 863
По подразбиране

При надмускулно поставяне има по-голям риск от КК и съответно по-голямо/по-бързо увисване на гърдите, защото нищо не "държи" имплантите.
Отговори с цитат
  #3  
Стар 25th January 2017, 11:59
Аватара на milena127
milena127 milena127 не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Feb 2006
Град: София
Мнения: 2 265
По подразбиране

Миналата година смених моите ПИП, бяха също при Динев, поставени преди 9 години. Бях решила по принцип да ги сменям, но и на поредния преглед забелязаха разкъсване на импланта, така че смяната беше неотложна.
Поставих си отново надмускулно, имплантите ми са малки, харесвам лекото увисване (не просто го харесвам, ами държа на него, изглежда ми по-естествено). Предните импланти бяха леко увиснали за 9 години и след две раждания с кърмене и бяха добили чудесен, естествен вид, с голямо съжаление се разделих с него.
За мен, освен визуално, надмускулното е по-щадящ вариант за тялото (но създава проблеми при кърмене, да се има предвид).
Така че всичко е въпрос на вкус и лично мнение.
ПП. Динев ми направи отстъпка в цената, честно казано не помня подробностите, а може и да има значние, че държах да не сменям метода.
Отговори с цитат
  #4  
Стар 26th January 2017, 22:23
Аватара на E.L.I.
E.L.I. E.L.I. не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Aug 2009
Мнения: 14
По подразбиране

Благодаря ви, момичета, за отговорите.

lily.ana, аз повече от 10 години съм с надмускулно поставени импланти, никакви проблеми нямах с увисване или КК. Също като milena127 смятам, че това е по-щадящо за тялото, а и лекото увисване ми изглежда по-естествено.

milena127, ние долу-горе по едно време си ги слягахме, помня те. Аз нямах проблеми с кърменето, както писах 3 години общо кърмих, две деца. Много се радвам, че ми отговори, защото смятам точно като теб да постъпя - пак надмускулно да ги поставя. По-големи кубици ли ти сложи този път и какви импланти избра? Моите са 255 кубика в момента и не искам по-големи, честно казано, но то зависи и от вече оформения джоб, може да се наложи... Как се възстанови, по-леко ли беше от първата операция?
Отговори с цитат
  #5  
Стар 27th January 2017, 09:29
Аватара на lily.ana
lily.ana lily.ana не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Mar 2011
Мнения: 5 863
По подразбиране

Ама виж сега.... ти питаш защо вече не се практикува надмускулно поставяне и аз отговарям. Не коментирам личните предпочитания, а давам статистически данни.... всеки решава сам за себе си какви рискове ще поема
Отговори с цитат
  #6  
Стар 27th January 2017, 10:58
Аватара на milena127
milena127 milena127 не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Feb 2006
Град: София
Мнения: 2 265
По подразбиране

Почти същия обем сложих, Аrion. Не съм искала уголемяване, просто нямаше 240, така че сега съм с 260. Като изключим деня на операцията, когато повръщах от упойката, възстановяването ми беше супер бързо, на втория ден вече без болка и с нормални движения.
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: ИмаливсеощемомичетакоитосаПИП
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 17:14.