IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #1  
Стар 4th July 2006, 00:46
veselana veselana не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jul 2006
Град: София
Мнения: 405
По подразбиране Риплинг (Rippling)

Здравейте момичета,от месец имам нов бюст.Сложиха ми импланти на PIP кръгли,гладки, 350куб,над мускула.От известно време забелязвам при навеждане неравности подобни на вълнички,на пипане също не е приятно.Ако някой знае на какво се дължи този rippling ефект (мисля че така се нарича) нека помогне с коментар.
Отговори с цитат
  #2  
Стар 4th July 2006, 08:19
Chujdata Chujdata не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Aug 2005
Град: Varna
Мнения: 1 743
По подразбиране

Доста сме изписали за т.нар. вълнички. Появяват се при жени с по-тънка кожа. При навеждане отстрани, понякога и отгоре. Важното е да не се виждат когато си изправена. Отстрани си напипва имплантанта от всички, независимо къде са поставени. Мен не ме притеснява това. Аз си очаквах такъв ефект, защото освен кожа и жлеза, друго нямах преди операцията. Бях предупредена от хирурга и ми предложи подмускулно поставяне за да спестим вълничките отгоре поне. Но така стоят по-естествено. Появяват се също така и ако имплантанта е по-голям от направения джоб. И с времето се отпускат и не се виждат така.
__________________
Не плачи затова, че е свършило, усмихни се затова, че се е случило
Отговори с цитат
  #3  
Стар 4th July 2006, 08:56
veselana veselana не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jul 2006
Град: София
Мнения: 405
По подразбиране

Благодаря ти миличка,вчера бях на контролен преглед при моя хирург и той ми даде подобно обяснение.Но много ми се искаше да споделя това тук в форума да чуя дали някоя има подобен ефект.Нали се сещаш след операция започваме да се вглеждаме ,може би и прекалено....А при всяка жена ефекта е различен.
Наистина като съм изправена новите придобивки са чудесни и нищо не се забелязва.Луда работа само за дефекти се вглеждаме
Благодаря ти още веднъж
Отговори с цитат
  #4  
Стар 4th July 2006, 10:54
Аватара на milena127
milena127 milena127 не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Feb 2006
Град: София
Мнения: 2 265
По подразбиране

Аз вече 4-ти месец съм с имплантанти. И при мен имаше вълнички, но с времето всичко изчезна, кожата се отпусна, така че не се притеснявайте от това.
А какво ти каза доктора по въпроса всъщност?
Отговори с цитат
  #5  
Стар 4th July 2006, 14:15
veselana veselana не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jul 2006
Град: София
Мнения: 405
По подразбиране

Вълничките се забелязват слабо само когато се наведа.Доктора ми каза ,че нямам достатъчно жлеза,която да покрива импланта.Не ми каза че ще изчезнат....всъщност не съм го и питала.Още преди операцията ми предложи 2 вида импланти,според мойте гърди...грапави ( подмускулно ) или гладки ( над мускула ).Аз избрах 2рия вариант,тъй като бях чувала че при грапавите се появяват повече вълнички.Незнам...дано да изчезнат като при теб,не че се забелязват но като че ли вече се вманиячавам.Луда работа При теб как са поставени и какви са,ако имаш време напиши
Отговори с цитат
  #6  
Стар 4th July 2006, 15:43
Аватара на Aset
Aset Aset не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jun 2005
Град: София
Мнения: 1 206
По подразбиране

veselana,
тайна ли е с колко лекаря се консултира преди операцията и при кого се оперира?[/b]
__________________
Искам да съм мъничък вълшебник,
за да мога с пръчица в ръка
да създам магически учебник,
който се нарича "Доброта"!
Отговори с цитат
  #7  
Стар 4th July 2006, 16:52
veselana veselana не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jul 2006
Град: София
Мнения: 405
По подразбиране

Разбира се , че не е тайна Aset. Направих консултация само с един лекар и при него се оперирах. Доктора е Николай Георгиев.Истината е ,че 2 мои приятелки се оперираха при него и останаха много доволни.Незнам дали съм сбъркала,че не съм се консултирала и с други.....но поне изчетох този форум и видях доста мнения за различните хирурзи.Както и да е....ще се радвам на твоя коментар за този rippling ефект,знам че ти си една от най-запознатите в тази област Ще чакам коментара ти
Отговори с цитат
  #8  
Стар 4th July 2006, 22:48
bel bel не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Apr 2006
Мнения: 121
По подразбиране

При мен става 1 месец от операцията в петък. И аз имам вълнички, усещат се отстрани и на двете гърди, но на едната се и вижда, като се наведа. Надявам се да изчезнат...
Отговори с цитат
  #9  
Стар 4th July 2006, 23:40
veselana veselana не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jul 2006
Град: София
Мнения: 405
По подразбиране

И аз така се надявам bel, ако изчезнат ще черпя дано само не станат повече.При теб как са поставени и какви са,ще се радвам ако споделиш
Явно при всяка жена е различно според физиологията.Мойта приятелка си направи операция преди 2 месеца,имплантите са и същите като моите,поставени са пак над мускула,но при нея няма подобен ефект.Мисля че се дължи на факта,че тя още не е раждала и съответно и гърдите и бяха доста по-пълни
Отговори с цитат
  #10  
Стар 5th July 2006, 07:30
Аватара на Aset
Aset Aset не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jun 2005
Град: София
Мнения: 1 206
По подразбиране

Да, много зависи от гърдичката. От наличната жлеза. Когато е малка се поставят предимно под мускула имплантите с цел да се избегне риплинга.
Ако питаш мен - не им се вманиачавай, не се вглеждай само там, а ги гледай като цяло. Не е ли чудесно, че не се личат в изправено положение? Виждаш, че има и данни за отпускане на кожата и заличаване в някаква степен. Прави движения с ръцете, вдигай ги нагоре, прави кръгови, нека имплантът си се движи в джоба. Ама без да прекаляваш със сила или тежести. Просто сякаш се протягаш. Това ще помогне на импланта да си направи по- широко легълце.
Ако проблемът не изчезне с времето единственият начин за корекция е повторна операция. Дано не те дразни до там!
__________________
Искам да съм мъничък вълшебник,
за да мога с пръчица в ръка
да създам магически учебник,
който се нарича "Доброта"!
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: РиплингRippling
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 00:19.