IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec

Върни се   Форуми > Други > Общи приказки


Отговори
 
Контрол над темата Начин на разглеждане
  #11  
Стар 11th November 2006, 18:59
uspeh uspeh не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Apr 2006
Мнения: 1 522
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Devil_wears_Prada
Никога няма да мога да си обясня как се припознавам в някой познат,приятел...и след малко го срещам наистина,някой има ли обяснение за това,предполагам и на вас ви се е случвало.
На мен не са ми се случвали такива неща.
Ако на теб ти се случва често, можеш да се възползваш от това - примерно да купиш набързо някое подаръче на човека, за да го изненадаш или нещо подобно
__________________
...
Отговори с цитат
  #12  
Стар 11th November 2006, 19:05
Stil Stil не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Jan 2006
Град: София
Мнения: 535
По подразбиране

[quote="uspehНа мен не са ми се случвали такива неща.
Ако на теб ти се случва често, можеш да се възползваш от това - примерно да купиш набързо някое подаръче на човека, за да го изненадаш или нещо подобно [/quote]


Ау вижте го как се бъзика с нас Марш от нашата тема
Отговори с цитат
  #13  
Стар 11th November 2006, 19:12
Devil_wears_Prada Devil_wears_Prada не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Nov 2006
Мнения: 3 736
По подразбиране

Не мисля,че го прави с лоша умисъл,така че му е простено...за него явно всичко си има обяснение
Отговори с цитат
  #14  
Стар 11th November 2006, 20:03
Аватара на apoklistika
apoklistika apoklistika не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: May 2006
Мнения: 10 502
По подразбиране

Успех,наистина се бъзикаш май с нас.
На мен ми се случва много често (сега някой да не ме помисли за луда) да сънувам и да си говоря в съня си с мъртви хора.Имаше един период,в който много често сънувах дядо си,не ме беше страх,знаех че е мъртъв,единственото по-различно в него беше,че очите му бяха направо блестящо сини.Така няколко нощи си "говорехме",след това имаше 2-3 дни пауза,докато една вечер не сънувах нещо,което много ме изплаши.Стотици мъртви хора,които не познавах и виждах за първи път,се опитваха да говорят с мен,притискаха ме отвсякъде,крещяха.Целта им беше само да ми кажат нещо,но аз исках просто да избягам и да ме оставят на мира.
Следващия път,когато сънувах дядо си след тази случка,той ми каза "Няма страшно,нищо няма да ти направят,искат само да си говорят с някой,а много рядко има с кой"
Същото чувство съм имала и няколкото пъти,в които съм сънувала и мъртвата си баба-винаги съм бягала от нея в съня си.
За мое щастие,винаги някъде дълбоко в себе си,когато сънувам,знам че сънувам и мога да се събудя,когато искам.Няколко пъти ми се е случвало да сънувам такива тълпи от хора,тогава единствената ми мисъл е да викам,за да ме чуе мъжа ми и да ме събуди.Знам,че звучи налудничаво,но ми върши работа.
Отговори с цитат
  #15  
Стар 11th November 2006, 20:29
uspeh uspeh не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Apr 2006
Мнения: 1 522
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Devil_wears_Prada
Не мисля,че го прави с лоша умисъл,така че му е простено...за него явно всичко си има обяснение
Нееее , изобщо даже не се бъзикам
Казвам каквото мисля. Аз ако бях на твое място и знаех, че често ми се случват такива неща, щях да правя точно това - препознавам се -> и щом като вече знам, че след малко или скоро ще срещна човека, защо да не се "подготвя" по някакъв начин и да го шашна или пък зарадвам
__________________
...
Отговори с цитат
  #16  
Стар 11th November 2006, 21:01
Devil_wears_Prada Devil_wears_Prada не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Nov 2006
Мнения: 3 736
По подразбиране

Uspeh,ще пробвам някой път,интересно ми е как ще реагира човекът отсреща
Отговори с цитат
  #17  
Стар 12th November 2006, 11:13
Аватара на леля мичИ
леля мичИ леля мичИ не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Mar 2006
Мнения: 4 866
По подразбиране

И аз не съм имала такива преживявания...
Ако понякога сънувам нещо страшно, то е защото ми е студено или нещо ми е крива възглавницата..... винаги си намирам обяснение...
Стотици пъти съм сънувала емблематични и уж предсказващи сънища и никога не се е случвало нищо....
Особено след сън който предсказва пари, винаги пускам тото- досега и една тройка май нямам спечелена....
__________________

Умният сам си създава щастие !
Отговори с цитат
  #18  
Стар 17th November 2006, 21:06
Дидичка Дидичка не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Nov 2006
Мнения: 93
По подразбиране

(това е по скоро смешна история)В 6 клас като бях и ни водиха на лагер и вечерта се събирахме целия клас в една стая и си разказвахме страшни истории на изгасена лампа,разказвахме си,че когато идват ивънземните и се нарушава сигнала на уредите (както когато звъни телефон)след няколко минути се чува един шум от касетофона,същия за какъвто си говорихме изкарахме си акълите.А то после се оказа,че моя телефон е бил върху касетофона на режим безшумен и един съоченик си е направил базик и е звъннал да ни постресне малко
Отговори с цитат
  #19  
Стар 18th November 2006, 23:17
Аватара на Atlantida
Atlantida Atlantida не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Jul 2005
Мнения: 879
По подразбиране

Аз сънувах, че ми пада зъб...сравнително преден.След седмица някъде почина дядо ми..Никога не съм вярвала на сънища, но този случка ме стресна.Беше преди месец някъде.
Отговори с цитат
  #20  
Стар 18th November 2006, 23:28
Devil_wears_Prada Devil_wears_Prada не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Nov 2006
Мнения: 3 736
По подразбиране

Аааа това със зъба,е най-ужасния сън,който съм сънувала някога...може да означава смърт или болест...аз по същия начин го сънувах и дядо ми се разболя и в последствие почина...не знам дали има нещо вярно,но м е е страх от този сън
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Страшниисториинеобяснимипреживяванияималилисте
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 20:48.