IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec

Върни се   Форуми > Други > Общи приказки


Отговори
 
Контрол над темата Начин на разглеждане
  #21  
Стар 19th November 2006, 17:16
Аватара на SweetShark
SweetShark SweetShark не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jul 2005
Град: Sofia
Мнения: 1 087
Изпратете съобщение чрез ICQ до SweetShark
По подразбиране

А така, това със зъба май и при мен се оказа пророчески...и пак беше в рамката на една седмица (почина майка ми, от вирусен енцефалит, беше 1982 г, аз бях на 15). Оттогава когато сънувам, че ми се клати зъб, си умирам от страх...
Отговори с цитат
  #22  
Стар 19th November 2006, 17:32
Nikolette Nikolette не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Oct 2006
Мнения: 306
По подразбиране

Като дете имах един много странен кошмар.
Сънувах, но ми се струваше, че истина: Както си спя изведнъж се издигам от леглото и започвам да летя из стаята. Това много ме плашеше- струваше ми се, че става наистина. Затова преди да заспя се хващах здраво за долния чаршав
Сега пак по време на сън ми се случва, но мога да се закълна че го усещам много реално: чувам нещо като бучене, ръмжене съм сигурна че в стаята има нещо.
Може да ви се струвам луда
__________________
Днес е първият ден от останалата част от живота ти. Изживей я както искаш. Ти решаваш.
Отговори с цитат
  #23  
Стар 19th November 2006, 21:31
Дидичка Дидичка не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Nov 2006
Мнения: 93
По подразбиране

А аз като малка редовно сънувах,че падам от люлка,сега ми се случва да сънувам че падам от леглото.
Отговори с цитат
  #24  
Стар 19th November 2006, 23:09
BoBkAtA BoBkAtA не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Nov 2006
Мнения: 107
По подразбиране

Аз един ден си легнах да спя след обяд,и по едно време някой се едно ми удари шамар.Ставам, бузата ми търни,разходих се малко в нас,няма никой.
Отговори с цитат
  #25  
Стар 22nd November 2006, 22:59
Sempuke Sempuke не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Nov 2006
Мнения: 1
Изпратете съобщение чрез ICQ до Sempuke
По подразбиране

Здравейте!седях си тази вечер и си помислих,че много време мина откакто последно говорих с някого за такива неща.за по .... странни не е най-точната дума за по-невсекидневни неща.аз се занимавам с тяхното изследване вече 14 години,а съм само на 21 .не е случайно.тези моемнти съпътстват живота ми от как съм се родил.обичам да говоря за това,но не винаги хората могат да го приемат нормално и без присмех,защото за повечето отговора е ясен -плача за психиатрия. аз не се ръководя от такива мнения...вече .
даже напротив-нарочно говоря нещата с пълен глас и не мип пука.имам случай когато съм в среда с преобладаващо съсловие на т.нар. "гъзари" и след мое изказване когато започват да се нахвърлят срещу мен с подигравки "тартора" им им се озъбва ,те спират и после когато заминат той ми псподеля че е имал еди какво си преживяване.
някой биха казали че просто иска да ми се подиграе,но аз познавам.много добре познавам онзи поглед,излпашения поглед когато някой говори за свое премеждие.това са само встъпителни думи то мен ,като за запознанство.много имам да говоря по тези теми и сигурно и вие има какво да ми кажете.лека нощ от мен.до скоро
Отговори с цитат
  #26  
Стар 23rd November 2006, 12:08
marlinkata marlinkata не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Mar 2006
Мнения: 56
По подразбиране

Хммм, аз пък си спомням едно време като даваха сериала "Туин Пийкс" и тоя Боб ли какъв беше направо ме преследваше навсякъде, имах чувството, че всеки момент ще се появи от някъде....брррр бях по мъничка де, но знам че ме беше страх да седя на леглото, з-то си мислех, че Боб е под него ....и като си лягах дирекно със скок се паркирах, само и само да не ми висят краката....пфуууууу, как ме е яд на нашите, защо са ми давали да го гледам тоя филм?
Отговори с цитат
  #27  
Стар 23rd November 2006, 13:17
AJ_vErsUs AJ_vErsUs не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jul 2006
Град: Sofia, Bulgaria / Trieste, Italia
Мнения: 243
Изпратете съобщение чрез ICQ до AJ_vErsUs
По подразбиране

Можем ли да счетем за странно, че вчера сутринта се събудих с чорап на съкварирантката ми под възглавницата ми?! Беше странно, защото в събота сутринта единия чорап изчезна, обърнали сме цялата стая да го търсим, но никъде го нямаше... и вчера(сряда) аз се будя и го намирам под възглавницата ми!
Сигурно развивам някаква форма на суннанбулство... защото когато бях в 10ти клас наще са ми разказвали как 1h след като съм ходила да си легна, съм се връщала съвсем спокойна и съм сядала да си говоря с тях на доста нормални и сериозни теми, и след 30мин-тен разговор съм им пожелавала ЛЕКА НОЩ и съм си тръгвала. Това нещо аз не го помня...
А дали мога да убия на сън и после да не помня?!
__________________
The future belongs to those who believe in the beauty of their dreams..!!

Обичам те, М*иКо!!

AJ_vErsUs*'*:
http://jadore.snimka.bg/
Отговори с цитат
  #28  
Стар 23rd November 2006, 16:44
marlinkata marlinkata не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Mar 2006
Мнения: 56
По подразбиране

пък един приятел още в ученическите си години се прибира леко подпийнал и решава веднага да си легне, за да не го усетят техните - влиза в кухнята където те вечерят, казва им лека нощ, излиза от кухнята доволен, че надали са го усетили и им гаси лампата в кухнята....
Отговори с цитат
  #29  
Стар 23rd November 2006, 22:03
uspeh uspeh не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Apr 2006
Мнения: 1 522
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от marlinkata
пък един приятел още в ученическите си години се прибира леко подпийнал и решава веднага да си легне, за да не го усетят техните - влиза в кухнята където те вечерят, казва им лека нощ, излиза от кухнята доволен, че надали са го усетили и им гаси лампата в кухнята....
И какво
__________________
...
Отговори с цитат
  #30  
Стар 24th November 2006, 12:08
marlinkata marlinkata не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Mar 2006
Мнения: 56
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от uspeh
Цитирай:
Първоначално написано от marlinkata
пък един приятел още в ученическите си години се прибира леко подпийнал и решава веднага да си легне, за да не го усетят техните - влиза в кухнята където те вечерят, казва им лека нощ, излиза от кухнята доволен, че надали са го усетили и им гаси лампата в кухнята....
И какво
Ми кво - познай дали не са го усетили след като им е изгасил лампата....
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Страшниисториинеобяснимипреживяванияималилисте
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 12:35.