IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #11  
Стар 1st March 2007, 14:23
flakita flakita не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Dec 2006
Мнения: 647
По подразбиране

И аз най се чудя на този Слави Трифонов, той изобщо не може да пее . За другите не знам, но Слави наистина няма смисъл да е там.
А и тук сега тече American Idol и е интересно и журито също е такова малко злобно, ама става . И в България всички много се претесняват, тук това им е най-малкия проблем . Хора навсякъде различни ..
Отговори с цитат
  #12  
Стар 1st March 2007, 14:36
Цвета С Цвета С не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Apr 2006
Мнения: 411
По подразбиране

Според мен пък журито трябва да е леко злобно ,съгласна съм за гласовите способности на Слави, но пък по-добре децата сега да разберат ,че не стават а не да се самозалъгват цял живот .Аз не ставам за певица и си го знам.Но поне са честни с участниците ,а не лицемерничат.А и ми харесва ,че ги коментират направо пред тях, така всичко е ясно .
Отговори с цитат
  #13  
Стар 1st March 2007, 14:43
Аватара на apoklistika
apoklistika apoklistika не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: May 2006
Мнения: 10 502
По подразбиране

Журито навсякъде е злобно, но музикалния бизнес не е по- малко злобен, така че тези, които се огънат пред едно жури, определено не са за този бизнес.
А Слави определено е точно на мястото си, защото има нюх и аз поне не се сещам за по- успешен български продуцент.
(за сравнение- гледам немския вариант, където нито един от членовете на журито не може да пее, но и тримата са разбирачи от световен мащаб, доказали се много пъти)
Отговори с цитат
  #14  
Стар 1st March 2007, 16:59
Shnur Shnur не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: May 2006
Мнения: 96
Изпратете съобщение чрез AIM до Shnur Изпратете съобщение чрез MSN до Shnur Изпратете съобщение чрез Yahoo до Shnur
По подразбиране

Лошото е че всеки член от журито не харесва определен стил пеене.Например Слави Трифонов не обича сръбските песни (странно защо, тъй като в репертоара си има няколко сръбски кавъра).Скъса две момичета точно поради тази причина.Щото едното момиче учило народно пеене а изпяло сръбска песен, а пък другото щото изпяло песента "Београд" и никой сърбин не би изпял песен за София например.На тва му викам побъркан старец.Дони пък не обичал "папагалите" които имитирали западни изпълнители.И тва ако не е пълен ламер.
Иначе като цяло предаването е интересно.Най-гледания телевизинен формат в света е се пак
Отговори с цитат
  #15  
Стар 1st March 2007, 17:00
Аватара на Olivia
Olivia Olivia не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jul 2006
Град: london
Мнения: 1 477
Изпратете съобщение чрез ICQ до Olivia Изпратете съобщение чрез Yahoo до Olivia
По подразбиране

Aз гледам Uk и USA -вариантите,къде къде...А Слави май се опитва да се прави на Саймън,ама нещо е доста далеч
__________________
Най-добрите и красиви неща не могaт да бъдат видени или докоснати,те се усещат в сърцето!
Отговори с цитат
  #16  
Стар 1st March 2007, 17:38
Аватара на rusokoska`
rusokoska` rusokoska` не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Feb 2007
Град: Русе
Мнения: 590
По подразбиране

Моя приятелка се яви в Русе , но за съжаление я скъсаха в София...
За журито нямам думи...Глория се прави на най-великата и интелигентна певица, а дори да говори не може(напълно е забравила от къде е тръгнала), сама си противоречи на думите "Много те харесвам,имаш талант,тембъра ти е добър ... моята оценка е НЕ"
__________________
www.Ultimate-Performance.net
Отговори с цитат
  #17  
Стар 1st March 2007, 17:44
Devil_wears_Prada Devil_wears_Prada не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Nov 2006
Мнения: 3 736
По подразбиране

Повечето участници нямат правилна самооценка, така че заслужено си отнасят критиката! Снощи мноо ми хареса "Веселин Маринов"
Отговори с цитат
  #18  
Стар 1st March 2007, 18:25
Аватара на Beautiful_
Beautiful_ Beautiful_ не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jan 2007
Град: Варна, морето...в сините вълни
Мнения: 4 173
По подразбиране

журито е много зле наистина. Слави пуска някакви, които според него са много красиви (за момичетата), а въобще не могат да пеят според мен, и дори не виждам ни най-малка красота в тях...а имаше доста, които пееха добре според мене, като конкретно едно циганче май във 2рия епизод го дадоха. това си беше типичен пример за дискриминация а тая Глория е много злобна жена в живота, щерка и.... бе коментар....и тя не е примата на поп фолка ! а и забелязвате ли като пеят песни на някоя от колежките и, оная направо подивява...пък Йорданката и тя къде се меси нз, мн зле. Дони ми се струва напълно безхарактерен, малко като мекотело... и понеже тия хора ще ги слуша уж цяла България би трябвало населението да ги харесва, а не тез там дет ги изтъпанчили.....
__________________
"Уважавам само тези, които ми опонират, но нямам намерение да ги търпя."
Отговори с цитат
  #19  
Стар 1st March 2007, 18:36
Аватара на pyceHka
pyceHka pyceHka не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jun 2005
Град: Русе/София
Мнения: 1 603
По подразбиране

3ма мои приятели се явиха в Русе, едно от момичетата го допуснаха, но до някъде
иначе за комисията - нямам думи, всички освен йорданка христова не стават!
Отговори с цитат
  #20  
Стар 1st March 2007, 19:06
Аватара на jito7
jito7 jito7 не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: May 2006
Мнения: 1 879
Изпратете съобщение чрез ICQ до jito7
По подразбиране

въобще не ме интересуват личностните качества на журито - доволна съм от факта, че хората, които до сега ми харесаха, бяха допуснати..освен тях минаха и няколко такива, които не пеят чак толкова добре, но съм почти сигурна, че ще отпаднат по-късно. Важен е резултатът, съгласна съм, че Слави има нюх и знае какъв продукт се продава на пазара. А колкото до "злобата" му - просто е побъркан работохолик-перфекционист. Не съм чула някой от явявалите се на кастинги да се е оплакал от отношението на журито...
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: MusicIdol
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 14:34.