IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec

Върни се   Форуми > Пластична Хирургия > Мамопластика


Отговори
 
Контрол над темата Начин на разглеждане
  #1  
Стар 26th October 2007, 22:34
Rivin Rivin не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Apr 2007
Мнения: 61
По подразбиране Няколко въпроса относно "прясно" оперирани гърди

Здравейте,
приятелката ми преди 3 дни си направи операция за увеличаване на гърдите. Сложиха и 390 кубика, подмускулно, кръгли, с разрез под гърдата.

Преди гърдите и бяха много малки и се чудехме даже къде ще и поберат тези 390 кубика, което беше максимума, който можеше да й се сложи. Е побраха ги де, но сега като ги гледаме, ни се струват много малки, все едно са сложени не 390, а 250. Сега стоят и странно спескани и безформени, но сигурно това се дължи на това, че кожата на гърдите и никога не е била толкова разтягана и е нужно време да се отпусне и разтегне и сега по-скоро са изпъкнали "навътре" от колкото напред.

Та въпросите ми са(може би на някой сам съм дал отговор:

1. В началото гърдите по-малки ли са от това, което стават в последствие.
2. След колко време гърдите ще изпъкнат напред и ще си дойдат на мястото?
3. След колко време ще се оформят и ще си слязат по-долу
4. Защо няма превръзка, която да притиска гърдите надолу? Четох, че когато били ниско, не се налагало лента, но нейните са високо. Докторът й казал, че няма нужда.
5. Защо няма и ластичен сутиен? Четох, че още първите дни на някои жени им слагат. Дано, като ходим да й махат конците, да и кажат, че тряба да слага.
Отговори с цитат
  #2  
Стар 26th October 2007, 23:15
Аватара на joliy
joliy joliy не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jun 2007
Град: София
Мнения: 1 230
По подразбиране

Rivin, приятелката ти при кого е оперирана?
Аз лично носех и ластичен сутиен и лента. Лентата или ластикът не е толкова задължителен, но по принип сутиен трябва да се носи. Тук има само едно-две момичета, които не са носили сутиен, но поне според мен така е доста по-рисковано. Все пак сутиенът държи здраво гърдите, докато те си се наместват в джобовете. На мен ми надянаха сутиена 3-ия ден, когато ме изписваха и 2 месеца след това не съм го сваляла.
Колкото до формата на гърдите, при подмускулното поставяне трябва повече време докато слязат имплантите, смята се, че това става до около 6-ия месец. (Аз съм на 3 месеца и има какво още да се желае) така че заредете се с търпение.
А това, че гърдите и сега зглеждат сплескани да не те притеснява, това е мускулът, които притиска от горе, като се отпусне и гърдите ще придобият много по-хубава форма.
Но няма как да станат по-големи, дори би трбвало малко да поспаднат, заради отоците, които вероятно сега има. Но пък както казах ще се оформят и ще станат по-хубави
__________________
“Може би любовта е онзи процес, с който внимателно те връщам към самия теб. Не към онзи човек, който искам да бъдеш, а към човека, който си”
Отговори с цитат
  #3  
Стар 26th October 2007, 23:23
Rivin Rivin не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Apr 2007
Мнения: 61
По подразбиране

За сега няма да казвам името на доктора, защото предполагам ще и кажат да сложи сутиена, та няма нужда за сега от имена На 7я ден отиваме за махане на конци, така че тогава очакваме и сутиена.

Наистина и двамата се надяваме гърдите да изкочат напред и да придобият обем, защото иначе наистина са много малки и в никакъв случай не прилиат на 390 кубика. В сравнение с всички снимки, които сме гледали на оперирани жени от форума + в чужи страници, гърдите на приятелката ми са много по-малки, а са повече кубици. А и тя е слабичка, така че би трябвало още по-големи да изглеждат. Даже твоите, joliy, на аватара ти, ми изглеждат 2 пъти-по големи от нейните, а си с 310.
Отговори с цитат
  #4  
Стар 26th October 2007, 23:42
Аватара на joliy
joliy joliy не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jun 2007
Град: София
Мнения: 1 230
По подразбиране

Наистина много любопитно ми стана, че 390cc ви изглеждат толкова малко. А имате ли паспорт на имплантите...дали наистина са толкова кубици колкото са ви казали?
__________________
“Може би любовта е онзи процес, с който внимателно те връщам към самия теб. Не към онзи човек, който искам да бъдеш, а към човека, който си”
Отговори с цитат
  #5  
Стар 27th October 2007, 00:13
Rivin Rivin не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Apr 2007
Мнения: 61
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от joliy
Наистина много любопитно ми стана, че 390cc ви изглеждат толкова малко. А имате ли паспорт на имплантите...дали наистина са толкова кубици колкото са ви казали?
Имат паспрот, а и са й показали имплантантите преди операцията. Били много големи, по думите на приятелката ми, и на тях пишело 390.
Отговори с цитат
  #6  
Стар 27th October 2007, 03:18
Аватара на Valenta
Valenta Valenta не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Sep 2006
Мнения: 378
Изпратете съобщение чрез ICQ до Valenta
По подразбиране

Ривин,хайде кажи имео на хирурга де.Защо го криеш?Аз също ще си слагам 390кб и ми е много странно това.Според мен тук има нещо да знаеш!
__________________
Едни говорят за да скрият какво мислят,а други за да скрият,че не мислят нищо!
Отговори с цитат
  #7  
Стар 27th October 2007, 08:19
Hrissy Hrissy не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Mar 2007
Град: Varna
Мнения: 58
По подразбиране Re: Няколко въпроса относно "прясно" оперирани гър

1. и 2.Ако сега не те удовлетворява размера след време няма да станат по-големи.Даже е обратното след операцията с отока изглеждат по-големи ,а след това поспадат като обем
3.До към 6-тия месец се оформят,но определено по-големи няма да станат
4.Аз лично имах стягащ сутиен веднага след операцията до края на първия месец.Стягаща лента носих само няколко дни след интервенцията.
5.Тези въпроси "защо няма"би трябало да ги зададете на хурурга,защото само той знае отговорите
Отговори с цитат
  #8  
Стар 27th October 2007, 09:26
Lady Blue Lady Blue не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jul 2007
Мнения: 89
По подразбиране

и аз съм любопитна да разбера при кой доктор се е оперирала приятелката ти
Отговори с цитат
  #9  
Стар 27th October 2007, 09:34
Аватара на huanita
huanita huanita не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Feb 2007
Мнения: 121
По подразбиране

Не искам никого да плаша, но ми се струва , че нещо не е по реда си . Аз съм оперирана преди 4 дни / днес май е 5-ят/. Нося ластична лента и ластичен сутиен, като ми казаха че е задължително да ги нося, все пак земното привличане си оказва пагубно влияние, мускула притиска импланта, но докато тъканите сраснат ще мине месец преди да стане безопасно свалянето на сутиена. До колкото знам лентата се налага само понякога, но пак вашия доктор трябва да се изкаже. Колкото до размера- със сигурност няма да станата по- големи , моито са 335 и сега са отекли, казват /докторите/ че ще се посмалят. За кривите форми- как да се наместят от самосебе си? Без сутиен, който да приска???? Абе питайте още хора, ама тук нещо не е много наред май
Отговори с цитат
  #10  
Стар 27th October 2007, 12:23
bimbi
Guest
 
Мнения: n/a
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от huanita
За кривите форми- как да се наместят от самосебе си?
къде пише че са криви? аз само видях че са безформени и сплескани, ама те всички подмускулни май са си такива
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Няколковъпросаотносноquotпрясноquotопериранигърди
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 11:29.