IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #91  
Стар 13th January 2008, 23:17
Аватара на Renkata
Renkata Renkata не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Sep 2006
Мнения: 1 238
По подразбиране

aniK, не се притеснявай, твърде рано е още за нормализиране на чувствителността. А по различен начин ги усещаш, защото дефакто са си две операции и всяка си има своя период за възстановяване. Възможно е да са засегнати повече нерви, но така или иначе до 6-я месец /да не кажа година/ се оправят тези работи .
__________________
"Синтезирайки пантонимиката на парадоксалното, базирайки се на солидни, фундаментални фактори, ще бъда кратък, ясен и точен - яжте салата!"
  #92  
Стар 14th January 2008, 06:32
Аватара на aniK
aniK aniK не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Feb 2007
Мнения: 4 127
Изпратете съобщение чрез ICQ до aniK
По подразбиране

Renkata, важното е да знам, че се оправят. Мерси !
  #93  
Стар 14th January 2008, 19:10
Аватара на TORNADO
TORNADO TORNADO не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Nov 2007
Мнения: 33
Изпратете съобщение чрез ICQ до TORNADO
По подразбиране

и аз така се чувствам,aniK,дясната половина на дясната ми гърда е слабо чувствителна.Бях се притеснила доста,но като ходих на контролен преглед Стоянов ми обясни,че е нормално едната да се вазстановява по-бавно от другата.Дано да се оправим
  #94  
Стар 15th January 2008, 08:06
Аватара на Valenta
Valenta Valenta не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Sep 2006
Мнения: 378
Изпратете съобщение чрез ICQ до Valenta
По подразбиране

Здравейте момичета!Не съм писала доста време,ама от тая ваканция не мога да се вредя на компа от синът ми.
От моята операция мина месец и нещо.Не съм ходила до Пловдив при Тонев на контролен преглед заради лошото време.Чувствам се за сега добре.Нямам оплаквания,но трябва да почна масажите.Кажете ми как точно се правят,т.е техниката на масажиране.
__________________
Едни говорят за да скрият какво мислят,а други за да скрият,че не мислят нищо!
  #95  
Стар 15th January 2008, 11:19
mimossa mimossa не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Oct 2007
Мнения: 91
По подразбиране

OOO Sexy,ти се завърна..относно масажите се обади на доктора,той ще ти ги обесни подробно по телефона.на мен така ми ги обясни и чак оня ден ми ги показа,но го бях разбрала правилно..иначе слагаш ръцете на гърдите отдолу и буташ нагоре,като задържаш 30 сек.после слагаш ръцете отгоре и буташ надолу-пак 30 сек.после ръцете от външната страна на гърдите и буташ/притискаш/към средата-30 сек..после от върте навън-30 сек задържаш и после малко ги помачкваш целите..дано си ме разбрала...че нещо съм загубила дар слово
  #96  
Стар 15th January 2008, 21:01
Аватара на Divinemouse
Divinemouse Divinemouse не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Aug 2007
Град: в мечтите ми
Мнения: 8 719
По подразбиране

Ха,а моите масажи са със кръгови движения посока часовникавата стрелка и със леко притискане на импланта .Но явно при всеки лекар метода е различен.По добре си говори със доктора за да не те объркаме повече.
  #97  
Стар 15th January 2008, 21:53
Blondie Blondie не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jan 2008
Мнения: 12
По подразбиране

Здравейте, края на февруари ми предстои уголемяване със 335 сс, подмускулно, някой да ми каже дали 5 дни ще са достатъчни за почивка в къщи? Като се върна на работа, колежките ми няма да спят поне един месец и ще се счупят от злобни забележки ))
Вие как се върнахте към нормалните си работни задължения?
  #98  
Стар 15th January 2008, 22:10
Аватара на Renkata
Renkata Renkata не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Sep 2006
Мнения: 1 238
По подразбиране

Blondie, с подмускулно ще ти трябва повече от седмица за да ходиш и работиш, без да забележат, че има нещо. Ще си значително възстановена, но не съвсем. Най- малкото няма да можеш да седиш дълго време права, движенията на ръцете - ограничени... Ако можеш дай си 10 дена поне за да не те усетят на работа, въпреки, че те така или иначе ще те видят и завистливите погледи може би няма да те подминат
__________________
"Синтезирайки пантонимиката на парадоксалното, базирайки се на солидни, фундаментални фактори, ще бъда кратък, ясен и точен - яжте салата!"
  #99  
Стар 15th January 2008, 22:33
Excel Excel не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Feb 2006
Мнения: 1 209
По подразбиране

Blondie , ти не си си симулираш този ефект , който ще получиш ? Защото аз последните пет години бях на този принцип . Естествено получи се разлика , но малка , която примерно може да извиниш с противозачатъчни . Моите колежки все пак се усетиха - не може изведнъж да показваш деколте , но част от лошите ми спомени са два - до 14-я ден си усещах миризмата на лекарството върху разрезите и се притеснявах , че се усеща и от други . И - яка кихавица на раб. си място , при което моментално ръцете ми отидоха върху гърдите , а погледа на колегата - върху мен .
  #100  
Стар 16th January 2008, 08:06
Аватара на Valenta
Valenta Valenta не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Sep 2006
Мнения: 378
Изпратете съобщение чрез ICQ до Valenta
По подразбиране

mimossa,благодаря ти за отговора за масажите.Ще ходя до Пловдив но чак към средата на февруари.А до тогава ще правя тия които ми каза.
Blondie,мисля,че за 5 дена ще можеш да работиш(е зависи какво де).Аз бях на шест а и бебе имам...Е,движенията са ограичени но се понася.А що се отнася до колежките...какъв е този завистлив колектив бе скъпа?Аз не бих издържала при такава злоба.На твое място бих се фръцкала и показвала хубав бюст-да умират от яд тия с меките цици.Аз така правя-на всички които ме питат им казвам,че имам силикон.Хич не ми пука.Даже една ми вика-абе защо си слагаш цици,да ти бях дала от моите.Аз и казах-Ааа,мерси,меки и увиснали гърди не ми трябват.Запази си ги за себе си .Уж на шега,ама ме разбра какво исках да и кажа.Така,че хич да не ти пука!
__________________
Едни говорят за да скрият какво мислят,а други за да скрият,че не мислят нищо!
Затворена тема


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Въпросикъмоперираните
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 21:34.