IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #4001  
Стар 26th June 2009, 19:02
Аватара на Мариса
Мариса Мариса не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2009
Град: София
Мнения: 8 631
По подразбиране

Много ти благодаря за отзива Гуен-сега съм спокойна-просто се чудех що точно в едната,но нали са 2 цици,та всяка самостоятелно за себе си.
дано се осъразмерят,че се сдухвам кат ги погледна-то и лявата стои по-едра,но ще чакам с нетърпение крайния резултат.
__________________
Не е най - умен този който има най- много знания а този който успява всеки един миг от живота си да направи щастлив
  #4002  
Стар 27th June 2009, 12:17
Аватара на Мариса
Мариса Мариса не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2009
Град: София
Мнения: 8 631
По подразбиране

добро утро,имам следния въпрос-редно ли е да се притеснявам подпирайки се свободно на ръце и лакти,че мога да прецакам нещо в циците?
ноосенето на пазарски торби може ли да навреди?незнам какво е допустимото и какво да разбирам под тежко,че не трява да се вдига?
__________________
Не е най - умен този който има най- много знания а този който успява всеки един миг от живота си да направи щастлив
  #4003  
Стар 27th June 2009, 12:19
Mucinka Mucinka не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Sep 2008
Мнения: 48
По подразбиране

На мен ми казаха повече от 2 кг. първия месец да не вдигам, въпреки че надали съм го спазвала изцяло...
__________________
Да имаш кураж не значи да не се страхуваш - това значи да те е страх и въпреки това да имаш воля да продължиш...
  #4004  
Стар 27th June 2009, 13:26
Аватара на Мариса
Мариса Мариса не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2009
Град: София
Мнения: 8 631
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Mucinka
На мен ми казаха повече от 2 кг. първия месец да не вдигам, въпреки че надали съм го спазвала изцяло...
.

няма да пазарувам тогава,на няколко пъти с торбите или ще поръчвам храна-незнам как да не вдигам повече от 2 кг.котето ми е повече от 2кила


подпирането предполагам няма проблем и е нормално да придърпва
__________________
Не е най - умен този който има най- много знания а този който успява всеки един миг от живота си да направи щастлив
  #4005  
Стар 28th June 2009, 21:26
*Princess* *Princess* не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Feb 2009
Мнения: 554
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Gerry_Fr
Цитирай:
Първоначално написано от *Princess*
Gerry_Fr, прекрасен резултат
Тези Вертекс анатомични ли са ?
Да, анатомични са...
Добре де ... На мен ми приличат на кръгли Направо ги гледам и ги виждам кръгли ... Харесмат ми много
  #4006  
Стар 29th June 2009, 07:35
Аватара на gwendoline
gwendoline gwendoline не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2007
Град: The Garden of Eden
Мнения: 9 049
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от *Princess*
Цитирай:
Първоначално написано от Gerry_Fr
Цитирай:
Първоначално написано от *Princess*
Gerry_Fr, прекрасен резултат
Тези Вертекс анатомични ли са ?
Да, анатомични са...
Добре де ... На мен ми приличат на кръгли Направо ги гледам и ги виждам кръгли ... Харесмат ми много
Че то и анатомичните са кръгли.... принципно
  #4007  
Стар 29th June 2009, 09:31
Аватара на Gerry_Fr
Gerry_Fr Gerry_Fr не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Apr 2009
Град: Sofia
Мнения: 54
По подразбиране

Даже преди операцията, вече бях на масата, доктора ми ги показваше и беше взел кръгли без да иска, които се оказаха за девойката след мен После отиде и ги смени с анатомичните и тях ми ги показа. Наистина ли ви приличат на кръгли??? Аз в началото като видях гърбицата отгоре и ми се дорева... Изглеждаха ужасно и ме беше яд че не съм с кръгли... Но сега много си ги харесвам.
__________________
2х400сс Eurosilicone
  #4008  
Стар 29th June 2009, 09:33
Аватара на Gerry_Fr
Gerry_Fr Gerry_Fr не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Apr 2009
Град: Sofia
Мнения: 54
По подразбиране

Момичета, вие кога започнахте да носите нормални сутиени??? Днес бях при доктора и той ми каза че вече мога, но на мен ми се струва малко рано...
__________________
2х400сс Eurosilicone
  #4009  
Стар 29th June 2009, 11:42
Аватара на Мариса
Мариса Мариса не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2009
Град: София
Мнения: 8 631
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Gerry_Fr
Даже преди операцията, вече бях на масата, доктора ми ги показваше и беше взел кръгли без да иска, които се оказаха за девойката след мен После отиде и ги смени с анатомичните и тях ми ги показа. Наистина ли ви приличат на кръгли??? Аз в началото като видях гърбицата отгоре и ми се дорева... Изглеждаха ужасно и ме беше яд че не съм с кръгли... Но сега много си ги харесвам.

аз като видях гърбиците като ми махнаха бинта,бреййййй изпаднах в ужас
викам-аве док кви са тия цици-зърната долу,импланти горе-ни кръгли,ни капковидни,но сега след 25 дни започнаха да приличат нещо и взеха да стават доста меки,рекох стига вече мекота,че неискам да се клатят и люлеят кат виме
__________________
Не е най - умен този който има най- много знания а този който успява всеки един миг от живота си да направи щастлив
  #4010  
Стар 29th June 2009, 11:51
stiuardka stiuardka не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Oct 2008
Град: Бургас
Мнения: 1 315
По подразбиране

Аз лично след първия месец спокойно слагах нормален сутиен а гърдите ти са супер
__________________
Да умееш да се наслаждаваш на преживения живот означава да живееш два пъти.
Затворена тема


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Въпросикъмоперираните
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 01:27.