IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #4501  
Стар 12th September 2009, 18:05
Аватара на Мариса
Мариса Мариса не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2009
Град: София
Мнения: 8 631
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от yoli
Поста ми беше към marisabela,след като разгледах снимките!!!
yoli немога да бъда сигурна,едва са мръднали за тези 3 мсеца и половина,което се разминава с думите на док,че първия месец най-слизат.
Но търпението няма го забравям.склонна съм да чакам до 6 месеца още максимум
__________________
Не е най - умен този който има най- много знания а този който успява всеки един миг от живота си да направи щастлив
  #4502  
Стар 12th September 2009, 18:12
Аватара на ARIZINA
ARIZINA ARIZINA не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jul 2009
Град: Varna
Мнения: 1 002
По подразбиране

На снимките които коментирах си без сутиен!Разбирам български и все още успявам да си следя мисълта по постовете.
След като видях днешните ти гърди,мога да кажа ,че са започнали да изглеждат като хубава естествена гърда,а вероятно ще стават и по хубави.
  #4503  
Стар 12th September 2009, 18:28
Аватара на Мариса
Мариса Мариса не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2009
Град: София
Мнения: 8 631
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от ARIZINA
На снимките които коментирах си без сутиен!Разбирам български и все още успявам да си следя мисълта по постовете.
След като видях днешните ти гърди,мога да кажа ,че са започнали да изглеждат като хубава естествена гърда,а вероятно ще стават и по хубави.
разбирам те,но аз търся бомбастик ефект,имплант който да стои не топчест като този.а по-продълговат.За това се замислих за друга марка имплант,а не като тези,които стоят толкоз естествено.мерси за мнението ти
__________________
Не е най - умен този който има най- много знания а този който успява всеки един миг от живота си да направи щастлив
  #4504  
Стар 13th September 2009, 09:38
Cvetelina_81 Cvetelina_81 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Aug 2009
Град: до морето
Мнения: 15
По подразбиране

Момичета имам един въпрос... .Светнете ме моля,колко голяма роля играе началния старт за кубиците.Имам чашка 75b,но са увиснали доста след 2те раждания и кърмене.Значе ли това че трябва да се ориентирам към по малък кубик.(и в същото време за да се запълне кожата и да се опъне гърдата към голям)Чак на 2.11.имам записан час за консултация,а ми е много мътно всичко.
  #4505  
Стар 13th September 2009, 12:40
Аватара на gwendoline
gwendoline gwendoline не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2007
Град: The Garden of Eden
Мнения: 9 049
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Cvetelina_81
Значе ли това че трябва да се ориентирам към по малък кубик.(и в същото време за да се запълне кожата и да се опъне гърдата към голям)
Зависи каква е степента на птозата. При някои може да се обере и с малък кубик; при други - с по-голям; при трети - даже само с повдигане може, без имплант... Така че... това ще го прецени хирургът ти като го съобрази с анатомията ти и с желания от теб обем на бюста.
  #4506  
Стар 14th September 2009, 09:12
Cvetelina_81 Cvetelina_81 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Aug 2009
Град: до морето
Мнения: 15
По подразбиране

Гуен благодаря!Права си,дано постигна желания ефект
  #4507  
Стар 14th September 2009, 22:55
Аватара на *DoloreS*
*DoloreS* *DoloreS* не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Sep 2009
Мнения: 78
По подразбиране поредния въпрос

Здравейте, мацки.
Невероятн удоволствие е човек да открие такива готини мадами, които са се подложили на какво ли не, в името на красотата и доброто самочувствие.
Аз съм на ред.... планувам след месец да се "тунинговам". Четох ужасно много и това, което ми помогна да взема решението сте вие- всички вие. Споделили сте ужасно много за изживяването преди, по време на и след операцията. Естествено..... това не спира въпросите в моята глава. Надявам се като попитам да не предизвикам бурен смях, защото все пак... колкото и да съм чела- новачка съм си.
Много ми се иска да схвана логиката на нещата. Ето, например....аз съм доста висока жена - 178, имам нормално телосложение и пропорции, с изключение на липсата на гърди. Консултирах се с д-р Динев, по препоръка от познат, който определи за мен анатомичните импланти на Арион /защото при липсата на лична гръдна тъкан ще се покрият без да се напипват ръбове/ - 295 кк. Не съм раждала, нямам кърмения съответно. Много ми е важно вашето мнение- ще се получи ли ефекта- "естествени гърди" с този размер и вид импланти? Освен това се чудя дали надмускулното поставяне на импланти няма да ми изиграе лоша шега при следвременна бременност /не е изключена/ ? И...разлмера- не е ли малко скромен или да не се излакомявам
Уж четох, събирах мнения и пак- ........
Разчитам на вас да ми помогнете.
А и още един въпрос- кога мога да се върна към спорта- плуване, пилатес и т.н. и към нормалния секс /все пак!/
Вярно ли е, че при пътуване със самолет ще имам проблем с имплантите на по-ранен стадий след операцията?

Леле....засипах ви.

Хубава вечер и ...благодаря предварително на тези, които ще се смилят над мен и ще пишат
  #4508  
Стар 15th September 2009, 06:15
Аватара на Оnly
Оnly Оnly не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Jun 2009
Град: ... в бурята ...
Мнения: 964
По подразбиране Re: поредния въпрос

Цитирай:
Първоначално написано от *DoloreS*
... имам нормално телосложение и пропорции, с изключение на липсата на гърди. ....надмускулното поставяне на импланти няма да ми изиграе лоша шега при следвременна бременност /не е изключена/ ? И...разлмера- не е ли малко скромен или да не се излакомявам .... плуване,
Към липсата на гърди не върви надмускулно поставяне , но ако плуването наистина ти е спорт , а не леко хоби пък подмускулното не е вариант за теб . А размера е скромен в сравнение с бомбите тук , , но все пак трябва да има къде да се сложи . Мен само ме притеснява плуването - не се комбинира с подмускулното , което май беше варианта за теб . Ще има още мнения след мен , но направи и консултация с друг лекар точно заради плуването .
__________________
Не съм това , което съм , но и другите не са това , което са .
  #4509  
Стар 15th September 2009, 06:47
Аватара на i_ani
i_ani i_ani не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Nov 2007
Мнения: 10 052
По подразбиране Re: поредния въпрос

Цитирай:
Първоначално написано от *DoloreS*
И...разлмера- не е ли малко скромен...
При положение , че си висока 178 и нямаш гърди ....., 295сс анатомични ще ти дойдат меко казано "скромни" . С тия кубици , които ти е предложил д-р Динев , най-вероятно след операцията ще си със сутиен чашка "В" , което едва ли ще те задоволява като резултат Според мен с 350-400сс анатомични ще получиш точно ефекта "естествени гърди"........За по-малко не си заслужава да се подлагаш на такава интервенция , казвам го от личен опит :P .Аз съм висока 170 (и съм доста слаба) и съм с 375сс анатомични. При мен с тези кубици се получи един много приятен бюст , без да е грам "вулгарен" ...Не съм грандоманка , но и ти не си никак ниска
Подмускулното е по-добрия вариант , защото при НАД , гравитацията многа бързо "ще си каже думата" , но най- добре да питаш док , щом спортуваш
__________________
Винаги има две мнения - грешното и моето
  #4510  
Стар 15th September 2009, 06:47
Аватара на gwendoline
gwendoline gwendoline не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2007
Град: The Garden of Eden
Мнения: 9 049
По подразбиране

Долорес, моето мнение е следното - ако не се занимаваш активно с плуване, а отвреме навреме - не е проблем подмускулното поставяне, което по мое мнение, е по-добър вариант (макар надмускулното да е алтернатива за спортуващите ) - това ти ще трябва да си го прецениш, след като се консултираш и с друг хирерг, който слага и подмускулно, зада добиеш представа за двата метода и да прецениш възможно най-добре.
По отношение на кубик - не бих коментирала подробно, защото зависи от доста фактори, но принципно под 250 сс никой вече не постявя (особено подмускулно), тъй като като слегнат имплантите в джобовете ефектът не се забелязва след това и пациентките остават с чувство на неудовлетвореност. При твоята височина този кубик обаче автоматично става зрително още по-"малък", имай го предвид - ще се получи един наистина естествен спортен бюст (внимавай само с профила на имплантите; мой съвет ) От друга страна - поставен надмускулно този кубик е добра алтернатива, защото няма да тежи много и така одумваното "увисване" на гърдите при надмускулното поставяне ще се забави напред във времето. Хубавото е също, че ако се поставят под мускула - ще се покрият изцяло от него и наистина няма да се напипват ръбове.
Ако избереш надмускулното - възстановяването е сравнително бързо и ще можеш да се върнеш към спорта предполагам след месец, месец и нещо. При подмускулното си трябват поне едни два месеца.
Това за самолета е пълна глупост. Забрави го просто. Смешно е даже да го коментирам.
Затворена тема


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Въпросикъмоперираните
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 23:57.