IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #4901  
Стар 18th November 2009, 22:19
Аватара на Mama.Mia
Mama.Mia Mama.Mia не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Jan 2009
Мнения: 722
По подразбиране

Как точно се правят масажи на гърда, за да се смъкне импланта на doly?
От операцията ми минаха почти 6 седмици, импланта на лявата гърда се смъкна на мястото си, но на дясната гърда стои с 1 сантиметър по-нагоре. Изпратих снимки на док и тя ми отговори да правя масажи на дясната за да помогна на импланта да се смъкне. Понеже и отне на док една седмица за да ми отговори, реших тук да питам как по-конкретно да правя масажите. Това, което правя за сега е следното - слагам мазен крем на дясната цица и погалвам, натискам от горе на долу, все едно натискам импланта надолу. Това го правя 2 пъти дневно, по 2-3 минутки. Достатъчно ли е това което правя? Изобщо как се прави масаж? В долната част масажира ли се гърдата? Моля някой да ми даде съвет!


DoloreS,
  #4902  
Стар 18th November 2009, 22:33
Аватара на Мариса
Мариса Мариса не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2009
Град: София
Мнения: 8 631
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от mammaMia!
Как точно се правят масажи на гърда, за да се смъкне импланта на doly?
От операцията ми минаха почти 6 седмици, импланта на лявата гърда се смъкна на мястото си, но на дясната гърда стои с 1 сантиметър по-нагоре. Изпратих снимки на док и тя ми отговори да правя масажи на дясната за да помогна на импланта да се смъкне. Понеже и отне на док една седмица за да ми отговори, реших тук да питам как по-конкретно да правя масажите. Това, което правя за сега е следното - слагам мазен крем на дясната цица и погалвам, натискам от горе на долу, все едно натискам импланта надолу. Това го правя 2 пъти дневно, по 2-3 минутки. Достатъчно ли е това което правя? Изобщо как се прави масаж? В долната част масажира ли се гърдата? Моля някой да ми даде съвет!

И при мен е така,остана си така,но не ме притеснява
Въпреки,че правих повече масажи на дясната,не се получи-мисля,че е просто от позиционирането от самото начало си е така при мен


DoloreS,
__________________
Не е най - умен този който има най- много знания а този който успява всеки един миг от живота си да направи щастлив
  #4903  
Стар 18th November 2009, 23:27
Аватара на Mama.Mia
Mama.Mia Mama.Mia не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Jan 2009
Мнения: 722
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от marisabela
И при мен е така,остана си така,но не ме притеснява Въпреки,че правих повече масажи на дясната,не се получи-мисля,че е просто от позиционирането от самото начало си е така при мен
При мен в началото и двата импланта бяха нагоре, но лявата гърда се смъкна самичка, на дясната ще трябва да й помогна с масажи, може и да се получи при мен и дясната да се смъкне. Някой който е имал успех с масажите или с мнение ще се включи ли?
  #4904  
Стар 19th November 2009, 12:23
Аватара на gwendoline
gwendoline gwendoline не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2007
Град: The Garden of Eden
Мнения: 9 049
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от mammaMia!
Цитирай:
Първоначално написано от marisabela
И при мен е така,остана си така,но не ме притеснява Въпреки,че правих повече масажи на дясната,не се получи-мисля,че е просто от позиционирането от самото начало си е така при мен
При мен в началото и двата импланта бяха нагоре, но лявата гърда се смъкна самичка, на дясната ще трябва да й помогна с масажи, може и да се получи при мен и дясната да се смъкне. Някой който е имал успех с масажите или с мнение ще се включи ли?
Не зная дали ще ти помогнат масажите в твоя случай...При мен лично не успяха и се наложи реоперация...
Иначе масажите са кръгови и силови - не просто "масаж" в класическия смисъл на думата. Хваща се импланта с цялата длан, стисва се и се започват въртеливи движения с по-силно натискане-акцент в долната и вътр. част. Усещането не е от най-приятните, леко приболва, но иначе ефектът е нулев, ако просто се "галим"...
  #4905  
Стар 19th November 2009, 13:57
Аватара на *DoloreS*
*DoloreS* *DoloreS* не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Sep 2009
Мнения: 78
По подразбиране

Здравейте.

Благодаря за топлото приветствие на всички. Днес е втория ден след операцията за мен и разходчицата в приятното време ми се отрази невероятно стимулиращо и тонизиращо. Надявам се до 2-3 дни да съм съвсем във форма.
Утре ще ми сменят превръзката и най- накрая ще мога да "ги" видя.

хубав ден на всички и до скоро.
  #4906  
Стар 19th November 2009, 14:47
Аватара на aniK
aniK aniK не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Feb 2007
Мнения: 4 127
Изпратете съобщение чрез ICQ до aniK
По подразбиране

ЧЕСТИТО и от мен, *DoloreS*!!! Само хубави мигове с тях
  #4907  
Стар 20th November 2009, 04:17
Аватара на Mama.Mia
Mama.Mia Mama.Mia не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Jan 2009
Мнения: 722
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от gwendoline
Иначе масажите са кръгови и силови - не просто "масаж" в класическия смисъл на думата. Хваща се импланта с цялата длан, стисва се и се започват въртеливи движения с по-силно натискане-акцент в долната и вътр. част. Усещането не е от най-приятните, леко приболва, но иначе ефектът е нулев, ако просто се "галим"...
gwen, благодаря за съвета, ще масажирам, пък ако помогне, помогне, ако не - после ще му мисля. Ето и една снимка, преди 2 часа се снимах. Не мога да реша кой ми е по-големият проблем - че лявата е по-голяма или че дясната още не е паднала надолу.
Снимка 6 седмици
  #4908  
Стар 20th November 2009, 08:21
Аватара на rade
rade rade не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jun 2008
Мнения: 186
По подразбиране

Момичета и моята повторна мамопластика премина. От надмускулно към под 495 куб ултрависок. Док беше поръчал 465 и 495 за да прецени кои ще паснат по добре. Той предпочиташе по малките но след три раждания и надмускулно си имаше доста кожа.
Болиии страшно, лентата ме задушава и не мога да си поемам въздух а така се шашкам от това.
Пия аулин, добро ли е незнам.
  #4909  
Стар 20th November 2009, 08:23
Марулка Марулка не е на линия
Banned
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Mar 2008
Мнения: 6 970
По подразбиране

Честито спокойно болката ще отмине и ще има само приятни емоции.
  #4910  
Стар 20th November 2009, 08:28
Аватара на rade
rade rade не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jun 2008
Мнения: 186
По подразбиране

Марулка Благодаря ти
Много ме боли момичета, постоянно виждам звездички. Имам чувството, че няма да свърши никога, аз сигурно съм най слабата тука.
Затворена тема


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Въпросикъмоперираните
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 12:07.