IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #4961  
Стар 22nd November 2009, 20:41
pavlostefano pavlostefano не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Nov 2009
Мнения: 23
По подразбиране

Благодаря ви много.Тук в германиа мисля,че няма такав проблем лекарят ми каза,че колкото искам ,толкова ште ми сложи,обаче седна и почна да ми обяснява какви са минусите.Например като почна да ми изрежда без да ми спестява ништо направо се шокирах-каза ми че много ште ме боли заради повдигането и едновременно с това уголемяването.Предупреди ме че ако избера големи кубици,по раничко ште почнат да увисват и ме успои саштевременно.Казвам това заштото тук четох че на повечето ви отказват големи кубици,в Германия явно това не е проблем незнам.
__________________
PV
  #4962  
Стар 22nd November 2009, 21:45
Аватара на Kristee
Kristee Kristee не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Sep 2009
Мнения: 230
По подразбиране

Здравейте и от мен момичета и благодаря за вашите отговорите

Аз от своя страна искам да изкажа своите изключително положителни впечатления от отношението на д-р Стоянов и екипа му, както по време на консултацията, така и при подготовката на операцията, престоя ми в клиниката и всички прегледи след това!!!
Мисля че на всякъде има хора и хора и лекари и лекари. И ние не следва да оценяваме лекарите като БГ и чужди, а само и единствено според техния професионализъм.

pavlostefano, желая ти късмет и успех. Аз също имах птоза, но много по-малка. Лекарят ми също прецени, че в моя случай най-поднодящи са анатомични модел Макган, среден профил, модел 510.
Повярвай на своя лекар, а ние тук те подкрепяме, стискаме палци е те чакаме скоро да се похвалиш с прекрасни гърди!!!
  #4963  
Стар 22nd November 2009, 23:56
Аватара на Armand
Armand Armand не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Sep 2006
Град: София
Мнения: 5 041
По подразбиране

абе тия анатомичните не са ли кофти, защото променят формата на гърдата като се въртят, в смисъл ако са кръгли и да се въртят и да си седят няма видима разлика, докато анатомичните..
  #4964  
Стар 23rd November 2009, 07:31
Аватара на Оnly
Оnly Оnly не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Jun 2009
Град: ... в бурята ...
Мнения: 964
По подразбиране

Ще се врътне , ако й е направено място да се врътне . Няма кофти импланти , има зле подбрани или лошо изпълнени от лекаря , което пак е рядкост , трябва да са се научили . Иначе при кръглите - ако се наложи корекция - промяна на място , разширяване на джоб - заради твоя въпрос са по-удачни .
  #4965  
Стар 23rd November 2009, 07:52
stiuardka stiuardka не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Oct 2008
Град: Бургас
Мнения: 1 315
По подразбиране

Момичета,да ви питам за съвет.Вече мина година от операцията ми и всичко е нормално.Мисля да се запиша на народни танци,но скоро бях на кръчма и като ги видях танцьорите какво друсане удряха..и се замислих какво ще им причиня
Дали е удачно как мислите?Да не предизвикам някакво бързо увисване и знам ли...
__________________
Да умееш да се наслаждаваш на преживения живот означава да живееш два пъти.
  #4966  
Стар 23rd November 2009, 09:25
rosipetcova rosipetcova не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Aug 2007
Град: София
Мнения: 64
По подразбиране

Момичета днес набрах смелост и си разгледах хубаво разрезите под гърдите ,ама те съвсем не са в гънката ,а поне 1см по-надолу Някой бил ли е така ще се наместят ли на 2 седмици съм,имплантите дали ще слезнат по-надолу .
  #4967  
Стар 23rd November 2009, 09:30
Аватара на Kristee
Kristee Kristee не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Sep 2009
Мнения: 230
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от rosipetcova
Момичета днес набрах смелост и си разгледах хубаво разрезите под гърдите ,ама те съвсем не са в гънката ,а поне 1см по-надолу Някой бил ли е така ще се наместят ли на 2 седмици съм,имплантите дали ще слезнат по-надолу .
Моите пък са май няколко милиметра над гънката и се притеснявам да не се качат на гърдите

Според мен като слегнат гърдите ще ти се скрият
  #4968  
Стар 23rd November 2009, 09:46
rosipetcova rosipetcova не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Aug 2007
Град: София
Мнения: 64
По подразбиране

Дано ,че направо се ужасих!Ти как си ,има ли още болка?Аз вчера и днес шофирах !Отново съм самстятелна
  #4969  
Стар 23rd November 2009, 09:51
sweety_L sweety_L не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Feb 2008
Град: На покрива с Карлсон
Мнения: 2 380
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от rosipetcova
Момичета днес набрах смелост и си разгледах хубаво разрезите под гърдите ,ама те съвсем не са в гънката ,а поне 1см по-надолу Някой бил ли е така ще се наместят ли на 2 седмици съм,имплантите дали ще слезнат по-надолу .
Не съм убедена, че ще ти слезнат по-надолу.
Във форума има и други момичета с подобни белези.
Моите си бяха до мм на сгъвката веднага след операцията и така си и останаха. Никакво изместване!
__________________
"Да си самодостатъчен, това е въпрос на интелект. Само глупакът може да скучае."
  #4970  
Стар 23rd November 2009, 09:53
sweety_L sweety_L не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Feb 2008
Град: На покрива с Карлсон
Мнения: 2 380
По подразбиране

Имах предвид, че белезите ти едва ли ще се ситуират на много по-различно място, а имплантите ти определено ще слязат по-надолу.
И масажите помагат много за това!
__________________
"Да си самодостатъчен, това е въпрос на интелект. Само глупакът може да скучае."
Затворена тема


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Въпросикъмоперираните
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 06:02.