IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #4971  
Стар 23rd November 2009, 09:59
Аватара на aniK
aniK aniK не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Feb 2007
Мнения: 4 127
Изпратете съобщение чрез ICQ до aniK
По подразбиране

rosipetcova, би трябвало да се наместят! В много редки случаи не са се смъквали на мястото си. По-лошото е да ти се качат над гънката - при мен преди корекцията бяха поне сантиметър нагоре (върху самата гърда) и имплантите ми стояха като изсипани.
  #4972  
Стар 23rd November 2009, 10:01
Аватара на aniK
aniK aniK не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Feb 2007
Мнения: 4 127
Изпратете съобщение чрез ICQ до aniK
По подразбиране

Ох, и аз за имплантите говоря - те са тези, които се смъкват и белезите си застават на мястото. Sweety по-добре го е написала
  #4973  
Стар 23rd November 2009, 10:05
Аватара на Kristee
Kristee Kristee не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Sep 2009
Мнения: 230
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от sweety_L
Имах предвид, че белезите ти едва ли ще се ситуират на много по-различно място, а имплантите ти определено ще слязат по-надолу.
А това означава, че ще прикрият белезите нали?

Роси, чувствам се добре, шофирам и правя почти всичко. Даже вчера без да искам вдигнах сина си, той седеше в мен и се заля със сок и аз скочих. Стана за секунди! Трябва да внимавам, той е поне 15 кг.

Но иначе болка има. Не е постояна, но на допир е доста силна. Особено около ареолата. И когато ми е студено направо се изциклят Изобщо, ги чувствам като натъртени.
Чувствителността се възстановява, усещам ги, но най-вече усещам болка при допир. Придърпват ми разрезите, но вече не толкова страшно. Още са си доста твърди.
Само тази повърхностна болка ме притеснява... след три дни става един месец от операцията.
Момичета с опит, при вас така ли е било?
  #4974  
Стар 23rd November 2009, 10:18
sweety_L sweety_L не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Feb 2008
Град: На покрива с Карлсон
Мнения: 2 380
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Kristee

А това означава, че ще прикрият белезите нали?
Би трябвало да ги покрият , но се съмнявам да е на 100%, т.е. белезите да съвпаднат напълно с гънката на гърдата. Зависи колко са раздалечени на този етап.
Но , при всички случаи ще има промяна към по-добро.
Търпение, добра грижа за себе си и масажи. Последното ако естествено е по препоръки и на Доктора ти.
__________________
"Да си самодостатъчен, това е въпрос на интелект. Само глупакът може да скучае."
  #4975  
Стар 23rd November 2009, 10:24
Аватара на *DoloreS*
*DoloreS* *DoloreS* не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Sep 2009
Мнения: 78
По подразбиране

ето ме и мен. и аз да си кажа

pavlostefano пожелавам ти успех, момиче! сигурна съм, че твоя хирург ще направи такива нещата за теб, че да бъдеш щастлива. Само спокойно! И позитивно! От днес си наложи да не мислиш за никакви усложнения, белези и т.н. В деня на моята операция бях толкова спокойна, усмихната и ведра, че чак кардиолога, който ме преслуша преди операцията се изненада. Мисля, че добрата настройка за нещата е в основата на добрия резултат - има значение, сигурна съм.
Gwen е много права като те съветва да преговорите последно за чия сметка биха били евентуални недоразумения и пропуски, за да си наясно от сега и да имаш подсигурена пълната информация ПРЕДИ, а не СЛЕД.
Успех!

Kristee, rade, добре съм вече.
Днес даже получих заветното разрешение от док да си купя нов Триумф с по- голямо коланче на подгръдната, че ми се ...... При мен всичко върви добре /пу-пу-пу/, но заради голямото напрежение на цицките ще почакаме до четвъртък, когато ще е моя ден за махане на конците. Спя нормално вече, ама съвсем, но и аз нямам проблем със спането по гръб. Къпането още ми е много странно- попивам се като малко дете - с едни такива, рахитични и неошлайфани движенийца. Все едно ме е страх, че ще ги спукам, смачкам или изпусна на пода.

хубав да бъде и този ден за всички.

за Thomi
  #4976  
Стар 23rd November 2009, 10:32
rosipetcova rosipetcova не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Aug 2007
Град: София
Мнения: 64
По подразбиране

Явно трябва търпение ,ще видим какво ще стане.
Кристее,по -добре според мен поне болката да е новърхностна просто нервите ти се възстановяват и започваш да чувстваш разрезите.На мен като ги пипам все едно не са мои .Аз имам болка само в дясната гърда ,но дълбока като опъване ,убиване,все едно ми е забито нещо много е неприятно.Гърба също ме боли прегърбих се,днес имам намерение да хода на масаж поне тази болка да раЗсея А,горкия ми корем уж беше най-сложно не съм го усетила,неможе да се вреди да боли и той
  #4977  
Стар 23rd November 2009, 10:37
Аватара на gwendoline
gwendoline gwendoline не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2007
Град: The Garden of Eden
Мнения: 9 049
По подразбиране

Роси, много е рано да се каже при теб дали е колко ще се смъкнат имплантите, дали ще останат белезите там където са или ще си дойдат в сгъвката. Това ще стане ясно след трети-четвърти месец най-рано. Не го мисли отсега - няма смисъл, нито пък можеш да промениш ти сама нещо на този етап.
  #4978  
Стар 23rd November 2009, 10:50
rosipetcova rosipetcova не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Aug 2007
Град: София
Мнения: 64
По подразбиране

Да със сигурност е така ,аз дори имам още опок.Явно болките намаляха и започнах много да се вглеждам Чак ми е неудбно вече да мрънкам
Хубав ден на всички!!!
  #4979  
Стар 23rd November 2009, 13:43
pavlostefano pavlostefano не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Nov 2009
Мнения: 23
По подразбиране

Kristee,DoloreS благодаря ви момичета Имам един вапрос моя лекар ми забрани категорично да пуша един месец преди операциата и 6 месеца след нея Мотиват му беше че белезите по барзо штели да зараснат,в таканите штяло да има повече кислород нешто от този род беше,а пак аз сам чела,че вие нямате проблеми с цигарите и малко се успокоявам и пуша по-малко.По точно се криа и казвам на мажа ми че сам ги спряла.
__________________
PV
  #4980  
Стар 23rd November 2009, 19:50
Аватара на *DoloreS*
*DoloreS* *DoloreS* не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Sep 2009
Мнения: 78
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от pavlostefano
Kristee,DoloreS благодаря ви момичета Имам един вапрос моя лекар ми забрани категорично да пуша един месец преди операциата и 6 месеца след нея Мотиват му беше че белезите по барзо штели да зараснат,в таканите штяло да има повече кислород нешто от този род беше,а пак аз сам чела,че вие нямате проблеми с цигарите и малко се успокоявам и пуша по-малко.По точно се криа и казвам на мажа ми че сам ги спряла.
ами... тук удряш с мен на греда защото аз доброволно спрях да пуша преди повече от 2 години.
Но има резон в това, което доктора е казал. Изобщо.... цигарките ни ядат от клетъчното дишане и от дишането въобще.
При мен пушенето беше дългогодишен тинейджърски навик, от който се избавих безгрижно по своя воля.
Успех и на теб! Това е добър повод да се разделиш с фаса.
Затворена тема


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Въпросикъмоперираните
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 01:55.