IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #4981  
Стар 23rd November 2009, 19:52
Аватара на *DoloreS*
*DoloreS* *DoloreS* не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Sep 2009
Мнения: 78
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от pavlostefano
По точно се криа и казвам на мажа ми че сам ги спряла.
за това те окуражавам обаче!
не е нужно всичко да знаят мъжете!
  #4982  
Стар 24th November 2009, 10:12
pavlostefano pavlostefano не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Nov 2009
Мнения: 23
По подразбиране

За това си права аз оште сажалявам за това че отидох на консултациата с мажа ми и тои сега всичко толкова на сарце го е взел ,че е станал пововин доктор Иначе,за цигарите хубаво е,че не пушиш,по ред причини...............кожа,заби,д х...........уф дано да ги спра по-лесно.
__________________
PV
  #4983  
Стар 24th November 2009, 10:21
pavlostefano pavlostefano не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Nov 2009
Мнения: 23
По подразбиране

За себе си мога да твардя,че изчетох почти всички теми,но ако не се лажа никаде по обстоино не видях някои да разкаже от личен опит,какво се случва при прясно оперирани гарди и свалени килограми,след мамопластиката.Казвам това,заштото искам да отслабна поне 5 кг.обаче се нестава,имам касмет,че сам висока иначе сигорно штях да се таркалям Много ли ште увиснат гардите при това положение,знам че всички сте слабички и затова питам,ако има някои с моя проблем,моля пишете ми,благодаря предварително
__________________
PV
  #4984  
Стар 24th November 2009, 18:54
Аватара на *DoloreS*
*DoloreS* *DoloreS* не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Sep 2009
Мнения: 78
По подразбиране

искам да споделя нещо....
днес имах много странни усещания..... бих ги нарекла СВРЪХЧУВСТВИТЕЛНОСТ. Изразява се във свръхусещане за допир - на дреха, на елемент от нея- цип, копче, движението й по тялото при ходене... направо по едно време откачих. Имам чувството, че чувствителността на тъканите се възвръща, но с някав мощна скорост или сила, защото днес всичко ме дразни и всичко ми се струва мега-усилено като усещане. Даже по едно време спрях да се движа и махнах всичко от мен, за да съм сигурна кое точно предизвиква тези усещания.
Случвало ли ви се е и нормално ли е да изживявам това на 7 ден от операцията ми?
Между другото.... от първия ден след операцията зърната ми реагират на всичко- допир, вятър, застудяване, както преди..... нещата там са ясни. Обаче все още ме наболява или по- скоро ми е доста неприятно да ги докосвам с каквото и да било- като наранени са все едно.

ДАйте някакви съвети или инфо, моля ви.
  #4985  
Стар 24th November 2009, 19:40
Аватара на Kristee
Kristee Kristee не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Sep 2009
Мнения: 230
По подразбиране

DoloreS, именно от подобни неща и аз се оплалвам от известно време на сам. Просто всеки допир ми е адски болезнен. Отминаха силните мускулни болки и сега ме боли про допир. Понякога дори сутиена ми дразни. Ареолите са болезнени, все едно пипам рана или нещо силно натъртено. Когато ми стане студено гърдите ми започват силно да болят.
Все пак от моята операция мина почти месец /без два дни/, а не мога да мисля за друг сутиен. Още са си твърди и не мога да ги поместя. Нямам търпение да отида на консултация да видим как се развиват нещата. Теб кога те вика Стоянов?
  #4986  
Стар 24th November 2009, 19:43
Аватара на *DoloreS*
*DoloreS* *DoloreS* не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Sep 2009
Мнения: 78
По подразбиране

Kris, в четвъртък, но за да ми маха конците.
  #4987  
Стар 24th November 2009, 19:52
Аватара на demili 1
demili 1 demili 1 не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Oct 2007
Град: София
Мнения: 443
По подразбиране

Всичко, което описвате като състояние е напълно нормално и ще отзвучи с времето. Не се притеснявайте.
  #4988  
Стар 26th November 2009, 17:05
Аватара на *DoloreS*
*DoloreS* *DoloreS* не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Sep 2009
Мнения: 78
По подразбиране

ето ме и мен- без конци и в любимото розовко
  #4989  
Стар 26th November 2009, 17:33
Аватара на cvet81
cvet81 cvet81 не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Nov 2009
Мнения: 154
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от *DoloreS*
ето ме и мен- без конци и в любимото розовко
  #4990  
Стар 26th November 2009, 22:40
Bellegrin Bellegrin не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jun 2007
Град: Sofia
Мнения: 44
Изпратете съобщение чрез ICQ до Bellegrin
По подразбиране

Момичета здравейте
Честито куклички за новите гърди !!! Дано скоро болката да отмине и да сте ок.
Аз съм в предстартова треска и място не мога да си намеря. Вторника последно бях при Стоянов да се разберем окончателно за размера и си стиснахме ръцете на 495 СС . Сега си търся сутиена на Триумф 80Е и 85Е . Ако някой може да ме насочи от къде бих могла да го купя ще му бъда много признателна
Затворена тема

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Въпросикъмоперираните
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 01:47.