IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #5031  
Стар 5th December 2009, 15:57
Аватара на te_dda
te_dda te_dda не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jul 2008
Мнения: 2 591
По подразбиране

Естествено, че НЯМА никаква връзка !!!! Ако имаш някакви смущения на цикъла, причините са някъде другаде...
__________________
Със или без силикон - за простотията и глупостта лек няма , за комплексарите - също !!!!!
  #5032  
Стар 6th December 2009, 09:49
Аватара на Kristee
Kristee Kristee не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Sep 2009
Мнения: 230
По подразбиране

Аз започнах прогестерона, пък давидим ще има ли цикъл или не
Аз все пак имам един яйчник и той доста се побърква горкия, трудно му бе да се адаптира при загубата на другия, но напоследък като че ли беше влязъл в релси.

Той лекарят ми каза, че може да има смущения и от изживян стрес или нещо особено, което ми се е случило, което много ме е развълнувало. А аз седя като пън там и му разправям, ами няма такова нещо.

Най-важното е че не съм бременна, че ако бях с тая упойка и антибиотици - задължително трябваше да го махам.
  #5033  
Стар 6th December 2009, 21:06
Аватара на *DoloreS*
*DoloreS* *DoloreS* не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Sep 2009
Мнения: 78
По подразбиране

Kristee, да ти кажа, мило, и аз не мисля, че цикъла е обвързан с операцията. При мен си дойде нормално, а знаеш, че операцията ми беше скоро.

По- вероятно, според мен, стреса от всички настъпващи промени ти се е отразил негативно и е предизвикал тези отклонения. Не вярвам операцията или упойката да имат принос.

Целувам те много и дано всичко бъде наред.
  #5034  
Стар 7th December 2009, 15:57
mdacota mdacota не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Nov 2009
Мнения: 214
По подразбиране

Момичета, от няколко дни едната ми гърда е с много повече оток от другата. Оперирана съм от 5 дни. Това нормално ли е? Много се притеснявам.
  #5035  
Стар 7th December 2009, 17:29
Аватара на Мариса
Мариса Мариса не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2009
Град: София
Мнения: 8 631
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от mdacota
Момичета, от няколко дни едната ми гърда е с много повече оток от другата. Оперирана съм от 5 дни. Това нормално ли е? Много се притеснявам.
Моята лява си остана по-голяма,да имше повече оток там-нормално ми се струва
__________________
Не е най - умен този който има най- много знания а този който успява всеки един миг от живота си да направи щастлив
  #5036  
Стар 7th December 2009, 21:15
Аватара на *DoloreS*
*DoloreS* *DoloreS* не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Sep 2009
Мнения: 78
По подразбиране

Душици, дайте съвет. Ако още нещо ми се докосне до зърната ще полудея..... направо имам чувството, че се смазват от протриване- такова ми е усещането поне. Независимо дали съм със Триумфа или не- нещата са все същите- дразня се и от полъха на вятъра. Сигурно има някакви "неща", които да мога да поставя, за да омекотят усещането от допира- знам ли. Помагайте, моля

Една приятелка ми каза, че по аптеките продавали някакви тампончета или нещо подобно, което кърмачките ползвали, за да пазят зърната от прекомерно загрубяване. Чували ли сте за това ?
  #5037  
Стар 7th December 2009, 22:20
Аватара на cvet81
cvet81 cvet81 не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Nov 2009
Мнения: 154
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от *DoloreS*
Душици, дайте съвет. Ако още нещо ми се докосне до зърната ще полудея.....

Една приятелка ми каза, че по аптеките продавали някакви тампончета или нещо подобно, което кърмачките ползвали, за да пазят зърната от прекомерно загрубяване. Чували ли сте за това ?
Долорес те са други тези ,не мисля да ти помогнат и да те облекчат!
Мажи с някакъв крем,незнам Аз макар и да имам там разрез не ме болят грам,просто са ми още леко изтръпнали и настръхнали постоянно

mdacota може да е нормално това с едната гърда ,докато мине време и не се наместят.Моята дясната, като спаднаха отоцте си седи по-голяма,по -квадратна по-увиснала и по-смешна.......абе хич на цица не прилича
  #5038  
Стар 7th December 2009, 22:46
Аватара на te_dda
te_dda te_dda не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jul 2008
Мнения: 2 591
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от *DoloreS*
Душици, дайте съвет. Ако още нещо ми се докосне до зърната ще полудея..... направо имам чувството, че се смазват от протриване- такова ми е усещането поне. Независимо дали съм със Триумфа или не- нещата са все същите- дразня се и от полъха на вятъра. Сигурно има някакви "неща", които да мога да поставя, за да омекотят усещането от допира- знам ли. Помагайте, моля

Една приятелка ми каза, че по аптеките продавали някакви тампончета или нещо подобно, което кърмачките ползвали, за да пазят зърната от прекомерно загрубяване. Чували ли сте за това ?
след периода на първоначалното изтръпнало и безчувсствено състояние, който е доста малък и нормален след травмата и преразтягането на тъканите и нервните окончания, има наистина следващ период на свръх чувсвителност, сърбежи, иглички и тем подобни неприятни усещания....но ще премине, не се притеснявай..
__________________
Със или без силикон - за простотията и глупостта лек няма , за комплексарите - също !!!!!
  #5039  
Стар 8th December 2009, 02:18
Аватара на Kristee
Kristee Kristee не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Sep 2009
Мнения: 230
По подразбиране

Днес все пак се обадих да попитам Стоянов, но той каза че изключва връзка между операцията и липсата на цикъл. Сигурно ми се е стресирал организмът. Нищо аз го наказах с прогесторон да не се прави на много отворен

DoloreS, мило, и при мен беше така, направо свалях сутиена и стоях гола за малко облекчение. Сега преминах на друга вълна. След като опънах няколко пъти ръцете, така ме болят гърдите, все едно се върнах на 10 ден след операцията

Относно формата, аз имам чувството, че гърдите ми се променят постоянно, ту едната ми изглежда по-голяма, ту другата, ту едната боли повече, ту другата. Като форма - определено стават анатомични, но не мога да ги събера изобщо. Днес ходих да си търся сутиен. Става ми 70 D, но не ми стои добре защото близначките са като камък. Не мога да ги помръдна да ги наместя в сутиена. Така че продължаваме с триумфа
  #5040  
Стар 8th December 2009, 09:23
rosipetcova rosipetcova не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Aug 2007
Град: София
Мнения: 64
По подразбиране

Привет на всички!Мина вече 1 мес от моите операции !Чувствам се значително по-добре особено гърдите откакто ходя на масажи с ултразвук.Дори имах срастване и оплътняване на тъканите на едната гърда и от там доста неприятна болка.Смакажи всичко се оправи .Все още чувствам дискомфорт и напреение ,но това било нормално каза док.
Кристее при мен си дойде на датата 14 дни след операцията ,на приятелката ми също,причината е другаде,но се надявам всичко да е ОК!!!
Затворена тема


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Въпросикъмоперираните
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 19:24.