IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #5101  
Стар 22nd December 2009, 19:59
Bellegrin Bellegrin не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jun 2007
Град: Sofia
Мнения: 44
Изпратете съобщение чрез ICQ до Bellegrin
По подразбиране

Иваничка , аз се оперирах 4 дена след тебе и ми дойде неделята но аз от толкова аулин не съм усетила никаква болка . При мен болка няма , вече се къпа и обличам самичка . Разбира се дърпането си остава но всичко при мен е поносимо . Дано бързо се оправиш и болките отминат
  #5102  
Стар 22nd December 2009, 20:02
Bellegrin Bellegrin не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jun 2007
Град: Sofia
Мнения: 44
Изпратете съобщение чрез ICQ до Bellegrin
По подразбиране

Ивичка , извинявай
  #5103  
Стар 23rd December 2009, 22:59
Аватара на ivi4kaaa
ivi4kaaa ivi4kaaa не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Dec 2009
Мнения: 7
По подразбиране

Bellegrin,kak si?shte tancuvame li s teb na Nova godina ili shte q propusnem tazi godina xaxaxxa.men si me durpa i si me nabolva oshte......ama az sum si i kekavicka.Nadqvam se pri teb da e po dobre.....
  #5104  
Стар 23rd December 2009, 23:03
Аватара на ivi4kaaa
ivi4kaaa ivi4kaaa не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Dec 2009
Мнения: 7
По подразбиране

Bellegrin,как си?ще танцуваме ли с теб на Нова година или ще я пропуснем тази година хахахха.мен си ме дърпа и си ме наболва още......ама аз съм си и кекавичка.Надявам се при теб да е по добре.....
  #5105  
Стар 24th December 2009, 08:37
Bellegrin Bellegrin не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jun 2007
Град: Sofia
Мнения: 44
Изпратете съобщение чрез ICQ до Bellegrin
По подразбиране

Ивичкааа , добре съм Благодаря ти Вчера ми махнаха конците и дърпането вече почти не го усещам ( говоря за ''онзи'' мускул който ми създаде проблеми) Баща ми беше в нас вчера за 2 часа а той не знае ,че съм се оперирала, изобщо не забеляза ,че ми има нещо. А за танци ... ще танцувам като матрьошка, лекичко , бавно , методично е мога и някой пръст да включа на ръката Вече 24 часа не съм пила никакви медикаменти и съм много щастлива от този факт.
Миличка , дано бързо преминат всички болежки при тебе , разбира се всеки индивидуално се възстановява но съм сигурна ,че за Нова година всичко ще е наред . Целувам те !
  #5106  
Стар 24th December 2009, 08:39
Аватара на aniK
aniK aniK не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Feb 2007
Мнения: 4 127
Изпратете съобщение чрез ICQ до aniK
По подразбиране

Момичета, моята операция беше на 7 декември, а около Коледа като се заредиха едни банкети, даже хоро играх С всеки следващ ден ще сте все по-добре !
  #5107  
Стар 26th December 2009, 21:55
Аватара на ivi4kaaa
ivi4kaaa ivi4kaaa не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Dec 2009
Мнения: 7
По подразбиране

искам да ви попитам,има ли някоя от вас,която да е получила стрии по гурдите от разтягането?
  #5108  
Стар 27th December 2009, 14:06
Аватара на te_dda
te_dda te_dda не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jul 2008
Мнения: 2 591
По подразбиране

аз лично не, но знам,че при други го има този момент....и то май не е много рядко явление..
__________________
Със или без силикон - за простотията и глупостта лек няма , за комплексарите - също !!!!!
  #5109  
Стар 28th December 2009, 12:22
Аватара на Kristee
Kristee Kristee не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Sep 2009
Мнения: 230
По подразбиране

Ivi4kaaa, аз си подготвях кожата 1 м. предварително и така се предпазих, но ако при теб са се появили започни веднага да ги мажеш с нещо. Чувала съм, че някои използват Контратубекс или някой от специализираните кремове против стрии. Идеята е да станат почти незабеливими. Успех
  #5110  
Стар 28th December 2009, 20:26
Аватара на ivi4kaaa
ivi4kaaa ivi4kaaa не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Dec 2009
Мнения: 7
По подразбиране

[quote="Kristee"]Ivi4kaaa, аз си подготвях кожата 1 м. предварително и така се предпазих, но ако при теб са се появили започни веднага да ги мажеш с нещо. Чувала съм, че някои използват Контратубекс или някой от специализираните кремове против стрии. Идеята е да станат почти незабеливими. Успех[/qu


И аз трябваше да го направя,но свърши вече хахаха.дано не станат повече.Контратубекса не е ли за белега,не за самата кожа.
Затворена тема

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Въпросикъмоперираните
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 16:06.