IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #61  
Стар 15th December 2007, 12:15
Gemi Gemi не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Nov 2006
Мнения: 35
По подразбиране

Според мен не пречи да се мажеш с бебешко олио стига да не попада на още пресните ти шевове. Можеш да ползваш и кремове против стрии, изобщо всичко за отпускане на кожата, което по принцип ти допада.
  #62  
Стар 15th December 2007, 14:03
Аватара на Divinemouse
Divinemouse Divinemouse не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Aug 2007
Град: в мечтите ми
Мнения: 8 719
По подразбиране

Аз се мажа ощи от първият ден със някакво френско мазило за стрии.
  #63  
Стар 15th December 2007, 15:13
Аватара на Valenta
Valenta Valenta не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Sep 2006
Мнения: 378
Изпратете съобщение чрез ICQ до Valenta
По подразбиране

Няма смисъл да даваш много пари за нещо което не знаеш дали има ефект.Аз като бях бременна си мазах корема с Дева против стрии.Един такъв оранжев и струва към 5-6 лева,но супер ефикасен.Една стрия нямам,но трябва да мажеш поне два пъти дневно.
__________________
Едни говорят за да скрият какво мислят,а други за да скрият,че не мислят нищо!
  #64  
Стар 15th December 2007, 15:26
Babri Babri не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jul 2007
Мнения: 16 744
По подразбиране

Според мен всичко си зависи от типа кожа.Аз и при двете бременности нямам нито една стрия по корема и краката,излезнаха ми само няколко по гърдитеМазах се седно масло на "Икаров",много мазно.И бебешко олио става,защото е мазно.
  #65  
Стар 15th December 2007, 15:31
Gemi Gemi не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Nov 2006
Мнения: 35
По подразбиране

Момичета, сега се сещам за един крем на Avenе, който може да ви бъде много полезен - Cicalfate. Той е подходящ за момента непосредствено след махането на конците, когато все още разреза изглежда като раничка. Подпомага бързото зарастване и предотвратява лоши пигментации. На мен ми го бяха подарили след операцията, а в последствие го използдам върху всякакви малки ранички.
  #66  
Стар 16th December 2007, 05:21
Аватара на Valenta
Valenta Valenta не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Sep 2006
Мнения: 378
Изпратете съобщение чрез ICQ до Valenta
По подразбиране

На мен мой приятел хирург ми каза да мажа раната след свалянето на конците с мас в която има невен.Добре,че комшийката имала,та ми даде.Бабешко е,но било мого ефикасно.
__________________
Едни говорят за да скрият какво мислят,а други за да скрият,че не мислят нищо!
  #67  
Стар 16th December 2007, 11:41
Аватара на gwendoline
gwendoline gwendoline не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2007
Град: The Garden of Eden
Мнения: 9 049
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Thomi
Момичета от какво се получава така?От грешка на доктора ли?
Ами принципно докторът е този, който трябва да прецени има ли нужда от повдигане на гърдите и обиране на кожа, тъй като в повечето от случаите този проБлем възниква именно когато има нужда от повдигане. Това е и разрешението на този проблем - повдигат се гърдите. Понякога се налага и смяната с по-малък размер имплант, за да не се получи прекалено голяма и изпъкнала горната част на бюста, за сметка на долната, в която няма чак такъв обем, тъй като той се поема от кожата, която е "леко в излишък (ако мога така да е изразя). Друг вариант е да се поставят надмускулно, но там също има вариант с увисване след някой и друг месец. Предполагам, че е по-добър вариантът с повдигане и подмускулно, но това трябва да й го каже професионалист.
  #68  
Стар 17th December 2007, 06:45
Аватара на Valenta
Valenta Valenta не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Sep 2006
Мнения: 378
Изпратете съобщение чрез ICQ до Valenta
По подразбиране

Monti,не тъгувай моля те!Идвай при нас да си поговорим.Ще видиш,че така ще ти е по добре!
__________________
Едни говорят за да скрият какво мислят,а други за да скрият,че не мислят нищо!
  #69  
Стар 17th December 2007, 15:07
monti monti не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Oct 2007
Мнения: 93
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от sexy007
Monti,не тъгувай моля те!Идвай при нас да си поговорим.Ще видиш,че така ще ти е по добре!
Миличка аз постоянно съм с вас но не пиша защото ми е много трудно ....На 27.12 ще отида отново на преглед и тогава ще ви кажа какво сме решили за моя проблем .Обичам ви
  #70  
Стар 19th December 2007, 23:36
roxy roxy не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jul 2007
Мнения: 79
По подразбиране

Монти много съжелявам и искренно се надявам изхода да е положителен.От сърце ти го пожелавам!Чудя се каква е причината да се получава така понякога,дали неподходящ размер импланти или неподходящ джоб за импланта?Притесних се и чак се взирам в огледалото дали всичко е наред и при мен.Бъди силна мила!!!
Затворена тема


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Въпросикъмоперираните
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 22:17.