IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #11  
Стар 26th June 2007, 22:27
BoXko BoXko не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Jun 2005
Мнения: 989
По подразбиране

Според мен е малко трудно да се каже , че краката на един футболист ще бъдат по развити от краката на един фитнес маняк , защото и аз съм бил 7 години футболист , а хора които тренират от 2 години имат по здрави , по добре оформени и по издръжливи крака
Въпроса е спорен , ама всичко си е въпрос на ген .
Та по темата ако момчето е футболист не виждам защо да си товари краката и във залата
__________________
**По обективни причини може да се забелязват дразнещи тенденциозни правописни грешки в мненията ми. Съжелявам на мен не ми прави впечетление !!**
Или С всички , или На всички !!
Отговори с цитат
  #12  
Стар 26th June 2007, 22:51
Аватара на stivn
stivn stivn не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jun 2007
Град: Stara Zagora / Varna
Мнения: 328
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от BoXko
Според мен е малко трудно да се каже , че краката на един футболист ще бъдат по развити от краката на един фитнес маняк , защото и аз съм бил 7 години футболист , а хора които тренират от 2 години имат по здрави , по добре оформени и по издръжливи крака
Въпроса е спорен , ама всичко си е въпрос на ген .
Та по темата ако момчето е футболист не виждам защо да си товари краката и във залата
то по принцип няма смисъл от товарене на краката толкова защото човек се набива с тия преси и глипости за крака и се забавя растежа пък и кой ти гледа краката секи гледа гърди корем и бицепс най-вече
__________________
[color=red]Gott wei
Отговори с цитат
  #13  
Стар 26th June 2007, 23:26
Петко К Петко К не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: May 2005
Град: София
Мнения: 289
По подразбиране

Без тренировка за крака се получава това -
http://www.guidoandluigi.com/strips/2006-04-26.jpg

Цитирай:
Първоначално написано от stivn
и докато той ляга на пресата и дига с 120-130 , с мъки мога и 160-180 кг да дигна..
Аз на твоите тежести мога да си правя серии с един крак. Иначе, и аз не наблягам много на краката, но без тях не може.
Цитирай:
Първоначално написано от stivn
то по принцип няма смисъл от товарене на краката толкова защото човек се набива с тия преси и глипости за крака и се забавя растежа
Не се набиваш и не ти се забавя растежа.
Цитирай:
Първоначално написано от stivn
пък и кой ти гледа краката секи гледа гърди корем и бицепс най-вече
Бицепси и гърди са последната грижа при изграждането на здраво, силно и красиво тяло.
__________________

"Friends and lovers come and go, but iron stays the same. Lift or die."
Отговори с цитат
  #14  
Стар 27th June 2007, 09:23
mirabobi mirabobi не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Nov 2006
Град: sofia
Мнения: 592
По подразбиране

Много точно казано.Краката са и най-голямата мускулна група,не може да не се тренират а и те самите те носят цял живот няма как да не са ти здрави.Трябва да се тренират задължително.
__________________
"Времето лекува скръбта и обидата, защото човек се променя: той вече не е такъв, какъвто е бил. И обиждачът, и обиденият са станали други хора"
Отговори с цитат
  #15  
Стар 27th June 2007, 13:45
BoXko BoXko не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Jun 2005
Мнения: 989
По подразбиране

Петко К , може ли да се обосновеш "Бицепси и гърди са последната грижа при изграждането на здраво, силно и красиво тяло" ???
__________________
**По обективни причини може да се забелязват дразнещи тенденциозни правописни грешки в мненията ми. Съжелявам на мен не ми прави впечетление !!**
Или С всички , или На всички !!
Отговори с цитат
  #16  
Стар 27th June 2007, 19:42
Аватара на stivn
stivn stivn не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jun 2007
Град: Stara Zagora / Varna
Мнения: 328
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Петко К
Без тренировка за крака се получава това -
http://www.guidoandluigi.com/strips/2006-04-26.jpg

Цитирай:
Първоначално написано от stivn
и докато той ляга на пресата и дига с 120-130 , с мъки мога и 160-180 кг да дигна..
Аз на твоите тежести мога да си правя серии с един крак. Иначе, и аз не наблягам много на краката, но без тях не може.
Цитирай:
Първоначално написано от stivn
то по принцип няма смисъл от товарене на краката толкова защото човек се набива с тия преси и глипости за крака и се забавя растежа
Не се набиваш и не ти се забавя растежа.
Цитирай:
Първоначално написано от stivn
пък и кой ти гледа краката секи гледа гърди корем и бицепс най-вече
Бицепси и гърди са последната грижа при изграждането на здраво, силно и красиво тяло.
така тука мога малко да поспоря за тялото че краката са едни от най-важните.... за набиването доктор ми го е казвал преди като бях почнал фитнес и ме боляха краката ... а за това че дигаш двойно колкото мен мога да се радвам :>
__________________
[color=red]Gott wei
Отговори с цитат
  #17  
Стар 27th June 2007, 22:12
Петко К Петко К не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: May 2005
Град: София
Мнения: 289
По подразбиране

Спори си, това не променя нищо. Краката и гърба са основата, гърдите и ръцете са последнатата дупка на кавала, както казах.
А доктора явно е некомпетентен, щом твърди такива неща.
__________________

"Friends and lovers come and go, but iron stays the same. Lift or die."
Отговори с цитат
  #18  
Стар 29th June 2007, 21:58
Ceko Ceko не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Sep 2006
Мнения: 917
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от narrotor
За крака според мен упражненията не помагат толкова колкото карането на колело, мисля че тогава се натварят най-много мускулите на краката особенно ако изкачваш нагорнище.
Това е огромна заблуда.

Цитирай:
Първоначално написано от stivn
подкрепям те ... като добавям бягането е много важно ... защото съм сравнявал моите крака с тия на "фитнес маниак" дето тренира от 4-5 години и малко или много и крака тренира... а аз само от футбол и бягане ( лека атлетика ) съм ги направил ... може моите крака да не са толкова изчистени но за сметка на това са много по здрави и издръжливи ...
и докато той ляга на пресата и дига с 120-130 , с мъки мога и 160-180 кг да дигна..
А пък ти си добавил още митове и легенди тука. От бягане маса на краката няма да видите. И какъв е този фитнес маниак, който прави на 120 лег преса , че и си го взел за критерий.
Отговори с цитат
  #19  
Стар 30th June 2007, 13:20
Jetrox Jetrox не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Oct 2006
Град: София
Мнения: 36
По подразбиране

Аз почнах така: гърди-бицепс гръм-трицепс крака-рамо, но след като вече ме мързи ходя 2 пъти Понеделник и Четвъртък, а краката си тичам и потдържам форма, не мисля че имат нужда още да едреят. Само се чудя как да тренирам рамото без нужда да ходя на фитнес.. на лост ли нещо да правя? Просто ми е излишен третият ден, ни клекове ни нищо не ми се прави за краката

едит: е и точно сега, вея си к*ра пред форуми ала бала в нас а уш вчера мислих да ходя да направя малко рамо ама ме мързи чакам да ме викнат за волейбол момчетата да ходим да разкършим малко

едит2: Пичове не се излагайте, "120 лег преса , че и си го взел за критерий" Аз бутам по точно бутах 125кила 10 серии от лег преса.. дето изобщо не съм фитнес маниак или некъв злобар ли как им викате И тренирам от има няма 2 месеца...
Отговори с цитат
  #20  
Стар 30th June 2007, 14:18
BoXko BoXko не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Jun 2005
Мнения: 989
По подразбиране

Ми като те мързи няма да станеш як бе !!!
Пали моторетката към компютърната зала
П.П. що не каза по-рано поне да не се трепят хората тука да ти се чудят на акъла
__________________
**По обективни причини може да се забелязват дразнещи тенденциозни правописни грешки в мненията ми. Съжелявам на мен не ми прави впечетление !!**
Или С всички , или На всички !!
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: МоятаПрограмамалкопомощ
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 10:05.