IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #41  
Стар 10th July 2007, 13:38
lenda lenda не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Aug 2006
Град: Варна
Мнения: 1 479
По подразбиране


Познавам Reminder още от клубовете на Дир-а Освен страхотен човек,той определено си разбира от работата и знае какво говори!
Не,просто няма да коментирам,аз съм потресена от прочетеното до тук.
На мен започва да ми писва от лични войни и конфликти във форума
  #42  
Стар 10th July 2007, 21:53
DIOGO DIOGO не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Mar 2006
Мнения: 45
По подразбиране

охохохо сууууупер! reminder ви разказва играта и затова е цялата патардия. кофти е когато нямаш контра - аргументи. ВМ НВД е бетон! доводите против са много нелепи и плитки. най трагичното е че всеки нов ръсърч подкрепя животинските мазнини.
още по кофти е че reminder подкрепя убежденията си със собственото си тяло, опит и постижения. искам да попитам: колко от критикуващите го имат 5% мазнини и могат да правят това което той може с дъмбели и щанги. колко от вас на 70-75 кг могат да дръпнат 150 тяга например(само като пример, понеже има още много други примери).
искам да видя коя диета е толкова ефективна че да измести ВМ НВД. а идеята че е ефективна и НЕЗДРАВОСЛОВНА е просто супер тъпня!

та значи - въпросния заслужава не БАН!, а да си мълчите и да питате когато ви пише нещо какво означава за да схванете най накрая! ако имате наистина доказан контра - аргумент- той ще го приеме. убеден съм! само намерете такъв друзя!
  #43  
Стар 10th July 2007, 23:21
чичо чичо не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Nov 2005
Град: BG
Мнения: 3 571
Изпратете съобщение чрез ICQ до чичо
По подразбиране

Само не разбрах на кого е разказал играта??Ако можеш ,ще се радвам да ме светнеш
Не мен лично никога не ми е било цел или фикс идея да ввдигам тежко..тяги,клекове или каквото и да билоДаже ако може по-леко да е ,а да действа ,още по-добре,ставите са ми за цял живот,а те ,друже ,не са от желязо
От 10 години тренирам с тежести и си имам начин на тренировка и хранене,които действат що годе добре при мен..моите уважения към Reminder,евала на него! Но просто не разбирам това,което ти пишеш...може в мен да е грешката де,незнам
  #44  
Стар 11th July 2007, 02:05
Петко К Петко К не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: May 2005
Град: София
Мнения: 289
По подразбиране

Reminder е баннат от поне десет дена, напълно неоснователно според мен!
Повече от година в менюто ми преобладават мазнините (животинските), за сметка на въглехидратите, и съм в отлично здраве, даже доста по - добро от преди, защото за последната година не съм боледувал нито веднъж, докато преди 3-4 пъти годишно ме хващаха разни настинки, ангини и грипове. Храня се основно с месо, яйца, млечни продукти и разни ядки. Да, ям яйцата цели, заедно със жълтъците, имам дни с по 10 яйца. Сиренето и кашкавала са с висока масленост (извара не обичам), млякото също, а свинското редовно присъства в менюто ми.
С такъв режим на хранене подържам без проблем нисък процент мазнини. Без химия, никакви добавки и без грам аеробика. Силен съм, възстановявам се бързо, и се чувствам отлично
Като човек, който цял живот е бил с наднормено тегло, мога да кажа, че този начин на хранене е перфектен за мен, а тия неща за вредните животински мазнини не знам даже как да ги коментирам. Всеки, който се интересува, може да прочете достатъчно по въпроса, но нали е по - лесно да караш по течението.
__________________

"Friends and lovers come and go, but iron stays the same. Lift or die."
  #45  
Стар 11th July 2007, 04:33
Nezinka Nezinka не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2007
Град: Голямата ябълка
Мнения: 2 380
По подразбиране

Жалко, дори и да не работи при всеки ВМ-НВД...човек има право на глас и мнение, пък всеки избира сам за себе си...не мисля, че трябва да се стига до такива драконови мерки.
Съжалявам много, ако наистина Милко е получил бан...с риск да противореча на шефа, според мен е неоснователно.
__________________
www.mahalata.com

Can you trip like I do?
  #46  
Стар 11th July 2007, 07:26
alfa alfa не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Feb 2007
Мнения: 873
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от lenda
На мен започва да ми писва от лични войни и конфликти във форума
Свободна си да напуснеш когато пожелаеш.

Отностно баннатия потребител, подкрепям администратора!
  #47  
Стар 11th July 2007, 07:47
lenda lenda не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Aug 2006
Град: Варна
Мнения: 1 479
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от alfa
Свободна си да напуснеш когато пожелаеш.
Отклоняваш се от темата само да вметна-би трябвало да ти е ясно,че не си ти този,който може да ми дава насоки за действие
  #48  
Стар 11th July 2007, 08:02
Аватара на milena127
milena127 milena127 не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Feb 2006
Град: София
Мнения: 2 265
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от lenda
Отклоняваш се от темата
А каква е точно темата?
Понеже нещо май вие се отконихте.

Темата е може ли админа да БАН-не потребител, а не дали диетата му е правилна.
Еми може. Даже се чудя какво е това безмислено обсъждане
Все едно да обсъждате мога ли да избирам кой да каня вкъщи или трябва да пускам всички наред.


ПП. Пак да кажа, че не познавам схващанията на Милко и неговата диета. Затова пък познавам Милко от много време И напълно ще повярвам, че има 5% мазнини. Той толкова си имаше и преди да почне спорта. Някои хора не пълнеят това е
  #49  
Стар 11th July 2007, 08:07
alfa alfa не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Feb 2007
Мнения: 873
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от milena127
Все едно да обсъждате мога ли да избирам кой да каня вкъщи.
Браво за това изказване! Адски точно е!

Според мен тази тема е предпоставка за излишни спорове. Предлагам на админа да я заключи/изтрие. Дори сега ще му пратя ЛС.
  #50  
Стар 11th July 2007, 08:59
lenda lenda не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Aug 2006
Град: Варна
Мнения: 1 479
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от milena127
Все едно да обсъждате мога ли да избирам кой да каня вкъщи или трябва да пускам всички наред.
ако у вас е публично ...място за живеене и общуване,би трябвало да си по-либерална

На мен ми стана ясно,че мотивите за Бан-а са лични.Обаче това е форумът на Tialoto.bg ,не е личен форум-затова се учудих ,но как да е.
Затворена тема


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: ОтноснопотребителяReminder
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 19:25.