IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #131  
Стар 9th October 2006, 11:23
d-r Nikolay Georgiev d-r Nikolay Georgiev не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Sep 2006
Мнения: 3
По подразбиране отговор

Здравейте,

Моето име е Росица Кехайова и съм администратор в клиниката на д-р Николай Георгиев. Упълномощена съм от него да отговоря на неочакваните за нас твърдения на borka. Д-р Георгиев отказа лично повече да се намесва и натовари мен с тази задача, ето защо аз използвам неговото потребителско име. Някои от вас вече реагираха на твърденията, за което им благодаря от името на д-р Георгиев. Три са основните неща, които искам да уточня:

1. Не ползваме гладки импланти защото вероятността от капсулна контрактура е по-голяма, а вероятността от риплинг в никакъв случай не е по-малка. Гладките импланти са с по-ниска цена, което означава и по-ниско качество – основната причина, поради която нашата клиника не работи с тях. Друга причина няма – всяка от утвърдените фирми произвежда такива модели импланти и те не са забранени.
2.Всички мостри импланти, с които работим, са поставени на масичка в кабинета и са на разположение на всички интересуващи се.
3.Бюрото на д-р Георгиев няма чекмеджета и действието „бръкна в чекмеджето и извади гладък имплант” е физически невъзможно.
Относно подозренията и страховете, че се поставят импланти „втора ръка” или различни от уговорените, мога само да кажа, че откакто работим в новата клиника, има възможност близките на пациента да наблюдават на монитор в кабинета на доктора самата операция. Планираме в скоро време операциите да се записват и записа да се предоставя на пациента при желание от негова страна. Техническата организация и създаването на база данни изисква време, но работим в тази посока. Не забравяйте също така, че гаранция за идентификация на имплантите са техните паспорти, които са оригинални и не могат да бъдат дублирани.

Пожелавам на всички весел ден (независимо от мрачното време),
Роси
Отговори с цитат
  #132  
Стар 9th October 2006, 11:29
Аватара на milena127
milena127 milena127 не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Feb 2006
Град: София
Мнения: 2 265
По подразбиране

Много благодарим за информацията. Аз лично нямам отношение към д-р Георгиев, но много държа да привествам подобни изяснявания, дори и да не са лично от него.

Идеята за наблюдение и запис е отлична!

Изобщо хубаво е да се вижда, че се стараете все-повече
Отговори с цитат
  #133  
Стар 9th October 2006, 11:30
bimbi
Guest
 
Мнения: n/a
По подразбиране

че тя Борка не е написала за кой Георгиев става въпрос, вие кво се шашкате 8)
Отговори с цитат
  #134  
Стар 9th October 2006, 11:41
Аватара на apoklistika
apoklistika apoklistika не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: May 2006
Мнения: 10 502
По подразбиране

От изявлението на borka останах с впечатлението,че за д-р Ноколай Георгиев става въпрос,щом като е писала,че ще разпечата писаното от него тук и ще му го занесе.Друг Георгиев не е писал.Остава единствено тя да се е объркала и все пак да е имала предвид другия.Най-добре тя да разясни като се появи,защото наистина,ако е станала грешка,доста е гадно.
Отговори с цитат
  #135  
Стар 9th October 2006, 11:53
bimbi
Guest
 
Мнения: n/a
По подразбиране

по-скоро не знае че има двама доктора с еднаква фамилия и се е объркала
Отговори с цитат
  #136  
Стар 9th October 2006, 16:24
Selin Selin не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Oct 2006
Град: София
Мнения: 4
По подразбиране

ЗДРАВЕЙТЕ, МОМИЧЕТА!
Забравете за гладките импланти...
МакГан! Само това! Грапавата им повърхност по-лесно се се свързва с мускулната тъкан. Поговорете с лекарите си за това.
Отговори с цитат
  #137  
Стар 9th October 2006, 18:26
borka borka не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Sep 2006
Мнения: 17
По подразбиране

Здравеите мили момичета Виждам че предивиках изключително противоречиви мнения с писмсто си Да ставаше вапрос за Др Георгиев от Нефертити Искам да ви убедя че всичко което написах е истина Желанието ми е просто да увелича гьрдите си а не да се занимавам с нападки сещу репутацията на когото и да е :!: Това че споделих с вас разочарованието си от оношението на определени хирурзи не ме прави лажкиня :!: Днес не отидох при Геогиев не отидох и на нито един от уговорените ми консулти Задавам си вьпроса струва ли си риска да правя експерименти с тялото си щом не сам сигурна какви рьце щте ме кьлцат :x А толкова искам да се избавя от комплексите си :cry:
Отговори с цитат
  #138  
Стар 9th October 2006, 18:35
Аватара на joy
joy joy не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jul 2006
Град: Варна
Мнения: 488
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от borka
Здравеите мили момичета Виждам че предивиках изключително противоречиви мнения с писмсто си Да ставаше вапрос за Др Георгиев от Нефертити Искам да ви убедя че всичко което написах е истина Желанието ми е просто да увелича гьрдите си а не да се занимавам с нападки сещу репутацията на когото и да е Това че споделих с вас разочарованието си от оношението на определени хирурзи не ме прави лажкиня Днес не отидох при Геогиев не отидох и на нито един от уговорените ми консулти Задавам си вьпроса струва ли си риска да правя експерименти с тялото си щом не сам сигурна какви рьце щте ме кьлцат А толкова искам да се избавя от комплексите си
Доктор Георгиер от Нефертити се казва Емил Гергиев. А повечето дами, които четем темата, останахме с впечатление, че става въпрос за д-р Николай Герогиев. Поне заблудата се разсея.
Отговори с цитат
  #139  
Стар 9th October 2006, 18:36
Beauty
Guest
 
Мнения: n/a
По подразбиране

Отговори с цитат
  #140  
Стар 9th October 2006, 18:40
Аватара на apoklistika
apoklistika apoklistika не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: May 2006
Мнения: 10 502
По подразбиране

След като говориш за Нефертити,май става въпрос за д-р ЕМИЛ Георгиев,а не за д-р НИКОЛАЙ Георгиев,който писа тук.Както виждаш,никой не е тръгнал да те нарича лъжкиня,изчакахме да се появиш и да пишеш.Но аз на твое място бих написала и 2 реда с извинение към д-р Н.Георгиев
А и наистина,не слагай всички под един знаменател
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Изборътнаимпланти
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 10:25.