IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #11  
Стар 21st September 2007, 16:22
CREAMpie CREAMpie не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Sep 2007
Мнения: 304
По подразбиране

Оле, DeSIKOS, все едно за моята "свекърва" чета, но тя май е по - soft вариант, не толкова злобна. То темата не е хумористична, ама като се сетя за нея и ми става забавно, малко крива усмивка. Хихи, да ви се оплача, отскоро свекито си пусна интернет и сега не смея да вляза в скайпа, перманентно е там и иска да си включваме камерата да ни гледа, все едно участвам в big brother. Т'ва съвременните технологии понякога могат да са много досадни. Май най - здравословно за отношенията е по - далеч и по - нарядко.
Отговори с цитат
  #12  
Стар 21st September 2007, 18:10
Аватара на mallvina
mallvina mallvina не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: May 2007
Град: Sofia
Мнения: 2 583
По подразбиране отношение снаха-свекърва

Ние се разбираме(с мъжът ми в комплект) със свекър ми и свекърва ми.Не се виждам с тях много често,въпреки че живеем наблизо.
И това се дължи до голяма степен на тях,на тяхното възпитание,а и на мъжът ми защото от малък е бил самостоятелен ,спечелил е доверието на родителите си и те го уважават по скоро като личност а него приемат като" тяхното малко- голямо мамино обичано синче"Казвали са ми точно преди да се оженим че са напълно спокоини, че тои е направил правилния избор с мен, .И двама са много сдържани,тактични и тихи хора което до известна степен МЕН ме дразни,защото са интелигентни хора и някой път ми се е искало да чуя и тяхното мнение имала съм нужда ,а те и двамата ми казват ..АЗ да преценя ..,Аз да вземам решение ,и най вече за възпитанието на малката Никога за нищо не се сещам да са се бъркали...,а един ден свекър ми си беше подпийнал и се изцепи ..че той си е отгледал и възпитавал децата и сега искал да си почива заслужено
И мойте родители са същите .
Някой път ми е минавало през ума че са незаинтересовани и че не ме харесват но съдейки по мойте родители не са такива.
Сега като попаднах на тази тема .. се замислям че живеем малко като отшелници.
Незнам дали са хубави или не чак толкова добри тези отношения ,но по добре за мен е никой да не ми се бърка и опитва да ми управлява живота и да ми създава излишни нерви а и най вече да не ни се бъркат в семеиния живот,
Не ги възприемам като родители на моя мъж ,а по скоро като добри познати и приятели с които се виждаме на 10 дена веднъж ,даже и по рядко ,отиваме буквално на гости ,поприказваме си туй онуй ,коментираме за нас за детето и после кой от къде е,Това е истината.Когато има да се върши работа и ако е свободен се съобразяват с него и мъжо ми им помага .Винаги когато са ме помолили и аз тях за детето да я вземат и заведат някъде не са ми отказвали.
Но ние така сме си го направили.

пп но Понякога ми се е искало да ми е да ми е по интересно и забавно в живота, да има по някоя друга интрижка,

на мой познати живота им е такова приключение и пълен с пикантерий и изобщо не е скучен от страна на емоций.. ..спирам до тук ,но такъв е живота има хора и хора.. !
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Отношенияснахасвекърва
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 22:07.