IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #1  
Стар 23rd January 2008, 21:21
Аватара на sibi
sibi sibi не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Dec 2007
Мнения: 2 154
По подразбиране Ринопластика при проф. Деспотов, ИСУЛ

Има ли някой с ринопластика при проф. Деспотов (УНГ) или информация по въпроса.
Бях на консултация при него и видях цял албум със снимки "преди" и "сега". Включваха първични, вторични, а и една трета ринопластика. Подчертавам, че снимките бяха в албум, а не в компютъра, където може да се действа с фотошопа.
Както разбрах, той работи от години в тази област, затова се чудя как никой не е писал. . .
Отговори с цитат
  #2  
Стар 27th February 2008, 13:17
Аватара на Padme
Padme Padme не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Feb 2008
Град: София
Мнения: 35
По подразбиране Re: Ринопластика при проф. Деспотов, ИСУЛ

Цитирай:
Първоначално написано от sibi
Има ли някой с ринопластика при проф. Деспотов (УНГ) или информация по въпроса.
Бях на консултация при него и видях цял албум със снимки "преди" и "сега". Включваха първични, вторични, а и една трета ринопластика. Подчертавам, че снимките бяха в албум, а не в компютъра, където може да се действа с фотошопа.
Както разбрах, той работи от години в тази област, затова се чудя как никой не е писал. . .
Здравейте!Отдавна чета форума и се канех да се включа, да споделя и моя проблем и ето, че намерих сериозен повод. Аз съм с ринопластика при Деспотов, правена през месец май 2007г. Поводът беше, че една докторка от Исул установи сраствания в носа ми, които се бяха получили от операция за изправяне на носна преграда, и ми препоръча професора(преди години също ми го бяха препоръчвали), като каза, че работел и по естетическата част. Моят нос беше гърбав и крив и ми се искаше да го променя най-сетне, твърде дълго го бях носила заедно с комплексите, които ми причиняваше. Оказа се, че само УНГ може да ме оперира, заради функционалните проблеми, и аз реших да съчетая двете. Насочиха ме към частния му кабинет, не към Исул, прегледа ме, показа ми същия този албум със снимки, където видях добри резултати, разбрахме се да махне гърбицата, да го изправи, да го стесни , да повдигне върха. Снимах се, черта върху снимките,обяснява ми и т.н. Оперира ме в клиниката на д-р Болтаджиев за 2000 лв, обаче резултатът е ужасяващ! Наистина гърбицата я няма, но на нейно място имам дупка, вдлъбнатина, отгоре пък, над нея, костите ми са събрани като изпъкнало топче, носът ми не е стеснен и в резултат изглежда по-широк от преди, леко беше повдигнат върхът, но сега пак си е увиснал и е като някакво топче на фона на липсващия гръб, крив си е като преди, а за профила просто не ми се говори. Когато му казах, че не ми харесва, че ме притеснява вдлъбнатината, той ми заяви, че заради срастванията се е наложило да отстрани повече кост и не било възможно да го оправи естетически, че ми бил много добре носа, да не съм се вглеждала толкова и т.н. То да беше нещо дребно, да не му обръщам внимание, а то просто е фрапиращо и имах много моменти на отчаяние. Не ми се вярва да не е могло да се направи по-добре и да се е наложило така касапски да ми ореже гърбицата! Или не го бива, или си е оставил ръцете! Дишам добре,въпреки, че както и преди имам нещо като ринит, но самочувствието ми просто се срина, и най-вече защото стана по-зле от преди. Не можех да повярвам на очите си! Както и да е, сега съм в процес на проучване за трета операция, вече наистина естетична.Посетих д-р Николай Георгиев, харесват ми носовете, които прави, но естествено няма никаква гаранция, че при мен ще е сполучливо(още повече, че вече е пипан и случаят ми е по-сложен) и това много ме притеснява, не знам как ще преживея още един провал! Мислех пак за УНГ-специалист, който е добър и в естетическата част, защото се притеснявам да не се получат отново функционални усложнения, а единственият, за когото знам със сигурност, че е добър, е Джамбазов, но за жалост той не оперира в София. Не смея да се доверя отново на УНГ, след като се уверих какви са касапи, въпреки, че това, че се доверих на един лекар, без да проуча другите възможности, си е моя генерална грешка. Сега не знам как да постъпя, на кого да се спра, но ще рискувам, няма да се оставя така, след като има и голяма възможност да изглеждам най-сетне добре!Този форум е много полезен и знам,че благодарение на вас ще мога да се ориентирам по-добре в избора си!
Sibi, надявам се, че съм била полезна и ще направиш правилния избор!
Отговори с цитат
  #3  
Стар 27th February 2008, 15:38
Аватара на sibi
sibi sibi не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Dec 2007
Мнения: 2 154
По подразбиране

Много ти благодаря за изчерпателната информация и ужасно съжалявам за случилото се с теб. Аз също съм с несполучлива ринопластика и по-грозен отпреди нос и съм в процес на търсене на подходящ лекар.
Отговори с цитат
  #4  
Стар 27th February 2008, 16:17
Аватара на Padme
Padme Padme не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Feb 2008
Град: София
Мнения: 35
По подразбиране

Моля, пак заповядай!
Четох, че и ти си с несполучлива ринопластика, но не намерих инфо относно лекарят,който те е подредил.Кой те оперира?И аз много съжалявам за това, което си преживяла!
Горе-долу насочила ли си се към лекар, при кои си ходила на консултация?
Отговори с цитат
  #5  
Стар 28th February 2008, 23:07
BabaJaba BabaJaba не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Nov 2007
Мнения: 15
По подразбиране

Би било добре да се споменават имената на "издънилите се" хирурзи,
най-малкото заради това ,да не пострадат повече хора!
Призовавам ви да бъдете по-открити!
Назовавайте имената на некадърниците за назидание!!
Отговори с цитат
  #6  
Стар 28th February 2008, 23:22
Аватара на sibi
sibi sibi не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Dec 2007
Мнения: 2 154
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от BabaJaba
Би било добре да се споменават имената на "издънилите се" хирурзи,
най-малкото заради това ,да не пострадат повече хора!
Призовавам ви да бъдете по-открити!
Назовавайте имената на некадърниците за назидание!!
Ако това е насочено към мен, много пъти съм отговаряла на този въпрос. Аргирова и Викторова.

Интересно теб кой те оперира?
Отговори с цитат
  #7  
Стар 28th February 2008, 23:25
Аватара на sibi
sibi sibi не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Dec 2007
Мнения: 2 154
По подразбиране

ОК, видях, Е. Георгиев. А втора ринопластика направи ли си?
Отговори с цитат
  #8  
Стар 29th February 2008, 10:11
Аватара на Padme
Padme Padme не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Feb 2008
Град: София
Мнения: 35
По подразбиране

Напълно съм съгласна, трябва да се казват имената за назидание, за да не пострада и някой друг. Затова отново ще кажа: НЕ ходете при Деспотов!!!
Отговори с цитат
  #9  
Стар 29th February 2008, 10:22
KEIS KEIS не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Oct 2007
Мнения: 1 614
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от BabaJaba
Би било добре да се споменават имената на "издънилите се" хирурзи,
най-малкото заради това ,да не пострадат повече хора!
Призовавам ви да бъдете по-открити!
Назовавайте имената на некадърниците за назидание!!
Тя сиби го е казвала сто пъти и за това сега пише на лични да не се повтаря..
__________________
Този, който говори тържествено за истината, може да бъде също така глупав, както и този, който дрънка глупости.. http://www.vbox7.com/play:baf3b243
Отговори с цитат
  #10  
Стар 29th February 2008, 11:58
Аватара на sibi
sibi sibi не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Dec 2007
Мнения: 2 154
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от KEIS
Тя сиби го е казвала сто пъти и за това сега пише на лични да не се повтаря..
Да, именно.
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: РинопластикаприпрофДеспотовИСУЛ
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 02:32.