IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #21  
Стар 8th July 2008, 18:02
Аватара на sibi
sibi sibi не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Dec 2007
Мнения: 2 154
По подразбиране

Не, нямам личен мотив да недоволствам от любимия ти доктор, но съм виждала резултат от негова ринопластика - доста лош за специалист УНГ, при това професор. Също така, много от пациентите на доц. Джамбазов са с ринопластика и СЕПТОПЛАСТИКА, а не стоят по един месец с пластини. Явно Деспотов въвежда някакъв революционен метод. Все пак ще се радвам да видя снимките ти, ако решиш да ги споделиш с нас. Не виждам обаче защо не го направиш още сега, след като по-горе сподели, че си много доволна от визията си.
Отговори с цитат
  #22  
Стар 8th July 2008, 19:18
diastemma diastemma не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Apr 2006
Мнения: 1 239
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от akasha73
Явно не четете добре - писах ринопластика и СЕПТОПЛАСТИКА. Твърде сложна и рискова операция. Пластините придържат септума 1 месец, защото имах сраствания от двете страни.
Е, не е сложна и рискова. Пластините могат да се държат различно време, в общия случай - 14 дни.
__________________
diable blond/ange blond
Отговори с цитат
  #23  
Стар 8th July 2008, 19:19
diastemma diastemma не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Apr 2006
Мнения: 1 239
По подразбиране

akasha73, между другото - от какво ти се бяха получили срастванията, заради които пластините останаха толкова дълго?
__________________
diable blond/ange blond
Отговори с цитат
  #24  
Стар 9th July 2008, 09:35
akasha73 akasha73 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jun 2008
Град: Стара Загора
Мнения: 25
По подразбиране

Няма да давам подробни обяснения, само ще уточня това, че при мен деформациите бяха големи, тъй като са ми от детски години, а риска за визията е твърде голям...чети малко нагоре, за да разбереш за какво става въпрос. В тези случаи се появяват калуси, дупки, а понякога и самият оток не изчезва. Тази операция я отлагах 5 год., защото двама хирурзи просто ми отказаха. А съм на 34 год. Няколко дни преди да замина за София прочетох ужасиите, които пишете в този форум и можете да си представите как съм се чувствала преди да се погледна в огледалото. Всеки хирург има и неуспешни случаи и не е редно да заклеймявате някой като некадърник. Явно в този форум обаче всичко е въпрос на конкуренция и реклама. Затова бих написала така: ХОРА, ПРЕДИ ДА ОТИДЕТЕ ДО МНОГО РЕКЛАМИРАНИТЕ ЕСТЕТИЧНИ ХИРУРЗИ, ЧАСТ ОТ КОИТО СА СТОМАТОЛОЗИ, СПЕЦИАЛИЗИРАЛИ ЛИЦЕВО - ЧЕЛЮСТНА ХИРУРГИЯ, НАПРАВЕТЕ КОНСУЛТАЦИЯ И С ПРОФ. ДЕСПОТОВ! ВСЕ ПАК НИКОЙ НЯМА ДА ВИ СЛОЖИ НАСИЛА НА ОПЕРАЦИОННАТА.
Отговори с цитат
  #25  
Стар 9th July 2008, 09:38
akasha73 akasha73 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jun 2008
Град: Стара Загора
Мнения: 25
По подразбиране

КОНКРЕТНО - СРАСТВАНИАТА БЯХА ОТ СЧУПВАНЕ НА НОСА В РЕЗУЛТАТ НА УДАР С БАСКЕТБОЛНА ТОПКА. ТАКА И НЕ ОТИДОХ НА ЛЕКАР ТОГАВА...
Отговори с цитат
  #26  
Стар 14th July 2008, 13:42
the queen of sheba the queen of sheba не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jul 2008
Мнения: 1
По подразбиране ринопластика

Моля да ми изпратите адреса или телефона на частния кабинет на проф. Деспотов
предварително благодаря
Отговори с цитат
  #27  
Стар 14th July 2008, 14:15
akasha73 akasha73 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jun 2008
Град: Стара Загора
Мнения: 25
По подразбиране

The queen of sheba, пиши ми на akasha73@abv.bg.
Отговори с цитат
  #28  
Стар 18th July 2008, 15:33
zori76 zori76 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jul 2008
Мнения: 5
По подразбиране

Мога само да препоръчам д-р Деспотов. Работата ми е свързана с представяне пред много хора и външността е много важна за мен. Имах и проблеми с дишането. Моят стоматолог ми препоръча проф. Деспотов, който преди две години ми направи рино и септопластика. Операцията беше успешна, без усложнения. Сега нямам проблеми с дишането, визията ми е добра - чувствам се направо нов човек и живея нов живот. Сигурно има и други добри специалисти, но аз лично съм много доволна от проф. Деспотов.
Отговори с цитат
  #29  
Стар 21st July 2008, 08:39
Аватара на Padme
Padme Padme не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Feb 2008
Град: София
Мнения: 35
По подразбиране

Брей, как така изведнъж се появиха толкова доволни от "доктора", по едно и също време?
Отговори с цитат
  #30  
Стар 21st July 2008, 15:58
akasha73 akasha73 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jun 2008
Град: Стара Загора
Мнения: 25
По подразбиране

И сигурно ще стават все повече и повече, Padme. Защото от вашите писанки лъха само злоба и негативизъм. Нека хората на които им предстои такъв тип операция сами преценят на кого да вярват.
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: РинопластикаприпрофДеспотовИСУЛ
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 17:15.