IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #2121  
Стар 7th September 2008, 11:09
Vesselinchica Vesselinchica не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Aug 2008
Град: Варна
Мнения: 54
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от te_dda
бобе, а ти ли си купи предварително ластичния сутиен и ако да - как го избра като размер ? защото съм чувала,че някои хирурзи сами купували и давали на пациентките въпросните сутиени..
На мен доктора ми каза още на първата консултация марката и размера на ласт.сутиен и си го поръчах в Триумф веднага, защото точто този размер го нямаха в момента. Добре би било да се поръча поне седмица по-рано защото във Варна напр. доставката е до 1 седм.
Отговори с цитат
  #2122  
Стар 7th September 2008, 12:05
Аватара на mickey_82
mickey_82 mickey_82 не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Mar 2008
Град: USA;Sofia
Мнения: 388
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от te_dda
бобе, а ти ли си купи предварително ластичния сутиен и ако да - как го избра като размер ? защото съм чувала,че някои хирурзи сами купували и давали на пациентките въпросните сутиени..
Хубаво е да попиташ хирурга,които избереш.Аз бях при д-р Стоянов и сама си купих сутиена.Той само ми каза какъв и кой размер.Но пък има и лекари ,които сами ги дават.Ако си от София ще си намериш лесно.Трюмф имат много магазини.Виж в сайта им .А и в повечето магазини знаят кои са за корекция на бюста.
Отговори с цитат
  #2123  
Стар 7th September 2008, 13:00
Crazy_girl Crazy_girl не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jul 2006
Мнения: 262
По подразбиране

Днес ми е 13-ти ден, нямам никакви оплаквания. Вчера за първи път ги сефтосах,макар и със сутиен и някакси не съм доволна, през цялото време мислех да не им направя нещо,дясната даже си я държах с ръка че тя ми е по-проблемната. И торкият ми приятел,само го ръчках да не би да се облегне на тях Но явно така ще е още поне месец.

Иначе почва да ме хваща страх за махането на конците,защото моите минават през мускула Дано не ме боли много...
__________________
330сс
Отговори с цитат
  #2124  
Стар 7th September 2008, 13:17
Аватара на mickey_82
mickey_82 mickey_82 не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Mar 2008
Град: USA;Sofia
Мнения: 388
По подразбиране

О Crazy_girl не се притеснявай-махането не е болезнено,като ощипване от комар.Ако доктора е добър ще ти ги свали много бързо и леко и няма да усетиш.И мен много ме б6е страх.
Отговори с цитат
  #2125  
Стар 7th September 2008, 16:14
Аватара на te_dda
te_dda te_dda не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jul 2008
Мнения: 2 591
По подразбиране

за купуването няма проблем, т,к освен,че съм от сф, майката на най-добър приятел работи 10г в един от основните магазини на триумф така че да се снабдя няма да ми е проблем, по-скоро въпросът ми беше свързан с избора на размера. мерси на всички, които ми отговориха.
__________________
Със или без силикон - за простотията и глупостта лек няма , за комплексарите - също !!!!!
Отговори с цитат
  #2126  
Стар 7th September 2008, 18:43
Аватара на milena127
milena127 milena127 не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Feb 2006
Град: София
Мнения: 2 265
По подразбиране

Момичета, гърдите ви ще се променят много в сравнение с началото.
От моята операция минаха повече от 2 години. Имам едни меки перфектни,естествено изглеждащи гърди, такива каквито винаги съм искала. Никакъв риплинг, вълнички, напипване не останаха. Дори и аз понякога се чудя имам ли импланти или не
Аз току-що родих. Ще пиша скоро как се промени бюста ми по време на бременността (всъщност как почти не се промени). Единствения ефект от бременността беше, че горния полюс съвсем се заличи.
Дори родителите ми, които не знаят че имам импланти мислят, че бюста ми се е увеличил от бременността, въпреки че ме виждат да кърмя гола. Белезите ми ги няма никакви вече

Та това, което исках да кажа всъщност е - изчакайте спокойно промяната без да се притеснявате излишно. Притесненията са оправдани само при болки или видимо лош резултат
Целувки на всички!
Отговори с цитат
  #2127  
Стар 7th September 2008, 19:38
Excel Excel не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Feb 2006
Мнения: 1 209
По подразбиране

Честита рожба , Милена ! Все да те радва .
П.П. Да разбирам ли , че и горния полюс така те устройва повече . / Аз поне така предпочитам за себе си /
Отговори с цитат
  #2128  
Стар 7th September 2008, 20:58
Аватара на gwendoline
gwendoline gwendoline не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2007
Град: The Garden of Eden
Мнения: 9 049
По подразбиране

Миленка127, честито
Каква скрита лимонка си, не подозирах, че ще раждаш, а уж следя тук... Да ти е жимо и здраво детенце, да те радва и теб и всички около вас! Целувки и на теб, миличка!
Отговори с цитат
  #2129  
Стар 7th September 2008, 23:35
Crazy_girl Crazy_girl не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jul 2006
Мнения: 262
По подразбиране

Честито и от мен Миленка!!! Много здраво бебче ти пожелавам

Момичета дали мога да се изкъпя нормално,ако още съм с конците,обаче вече нямам лепенки? Док каза че може да си ги махна,ама сега ме е страх нещо да не замърсят разрезите... Ихуууу..гърдичките ми официално вече са на 2 седмици
__________________
330сс
Отговори с цитат
  #2130  
Стар 8th September 2008, 07:12
Марулка Марулка не е на линия
Banned
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Mar 2008
Мнения: 6 970
По подразбиране

Честито на Миленка
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Дневникнаеднаоперирана
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 19:20.