IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #91  
Стар 8th March 2014, 11:26
Аватара на migla
migla migla не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jan 2014
Мнения: 26
По подразбиране

Сега, нека и аз да попараноясвам малко на воля - само едната гърда ме боли( 5 ден съм) все по един и същ начин и на едно и също място. Другата все едно няма силикон и не съм оперирана( освен като спя де), не пия нищо обезболяващо, обаче това много ме притеснява и си е силничка болка, пареща. При вас болките на различни места ли бяха или съсредоточени на едно място основно?
Отговори с цитат
  #92  
Стар 8th March 2014, 11:58
Аватара на lily.ana
lily.ana lily.ana не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Mar 2011
Мнения: 5 863
По подразбиране

Нормално е, тази която те боли е по-травмирана от другата. Ще мине
Отговори с цитат
  #93  
Стар 8th March 2014, 12:55
Аватара на Шоки
Шоки Шоки не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2009
Мнения: 1 722
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от de_ni_ Виж мнението
Шоки и при мен е така, почти година след операцията и все не ми е удобно да спя настрани, основно по гръб си спинкам.Като съм на дивана и на мен ми е удобно, понеже като съм на едната страна, гърбът ми се опира в облегалката на дивана и ми е някак сигурно и защитено..Дали това ще свърши някога, как мислиш?
Не знам дали ще свърши, на спалня вече ми е много сложно да спя. Но пък така си обичам зизките, че въобще не се оплаквам .
Относно плажа и аз си копаех дупки в пясъка, а за басейните си нося възглавничка надуваема и си я подлагам над гърдите и си лежа на нея, по корем, така перфектно.
Отговори с цитат
  #94  
Стар 8th March 2014, 13:25
Аватара на simona_80
simona_80 simona_80 не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jan 2009
Град: Пловдив
Мнения: 334
По подразбиране

migla, нормално е това, което изпитваш. И мен ме болеше само едната гърда и то много дълго време. Другата все едно не беше оперирана изобщо.

Честит празник момичета
Отговори с цитат
  #95  
Стар 8th March 2014, 22:18
Аватара на de_ni_
de_ni_ de_ni_ не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Mar 2013
Мнения: 156
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от simona_80 Виж мнението
migla, нормално е това, което изпитваш. И мен ме болеше само едната гърда и то много дълго време. Другата все едно не беше оперирана изобщо.

Честит празник момичета
simona_80, при теб коя гърда те болеше повече, лявата или дясната, при мен е лявата.Дясната все едно никога не е пипана.Още като ми вадеха дренажите на дясната беше доста силно усещането за парене, а при лявата-все едно нещо не се е случвало.В следващите дни дясната беше по адекватна, по-чувствителна на допир, а лявата ми беше като чужда.С по-малка чувствителност и дразнене.Като ги пипнех и двете едната я усещах, а другата по-малко, едното зърно реагираше, а другото- почти не.Сега, почти една година след, дясната е все едно никога не е пипана, а лявата е по-чувствителна, дори при овулация я усещам повече от другата.При теб как е?Дали има значение дясна или лява, предвид, че мускулът на дясната е по-развит от този на лявата, понеже нали по принцип дясната половина на тялото е по развита и по-активна от лявата....
Отговори с цитат
  #96  
Стар 8th March 2014, 23:45
Аватара на Dessislava
Dessislava Dessislava не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Aug 2011
Мнения: 904
По подразбиране

Симона,при мен е така,но наобратно.Аз си го обяснявам с доста по-големият имплант в нея.Не са постоянно неприятните усещания,но пък в другата никога не ги е имало?!
Отговори с цитат
  #97  
Стар 9th March 2014, 10:25
Аватара на lily.ana
lily.ana lily.ana не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Mar 2011
Мнения: 5 863
По подразбиране

Момичета, при операцията се прекъсват нервни окончания, които се възстановяват постепенно. Не мисля, че това коя част на тялото е по-развита има значение. Липсата на чувствителност се дължи на тези прекъснати нервни окончания... все едно мястото е изтръпнало (не помня при мен коя беше по-травмирана, но имаше разлика в усещането)
Отговори с цитат
  #98  
Стар 9th March 2014, 10:43
tifany123 tifany123 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Nov 2013
Мнения: 24
По подразбиране

И мен ме боли само лявата още от началото. Не е постоянна болка ,просто на моменти усещам пареща болка на едно и също място горе-долу . Не знам на какво се дължи , аз вече съм 10 ден и беше спряла тази болка , но днес пак се появи за извесно време , не знам какво да си мисля вече .
Отговори с цитат
  #99  
Стар 9th March 2014, 11:03
Аватара на Шоки
Шоки Шоки не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2009
Мнения: 1 722
По подразбиране

Дясната и до ден днешен ме подсеща от време на време "Аз знам ти какво направи преди 2 години"... . Тя ми беше по чувствителната от самото начало.
Отговори с цитат
  #100  
Стар 9th March 2014, 13:44
tifany123 tifany123 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Nov 2013
Мнения: 24
По подразбиране

Момичета вие изгърбихте ли се след операцията ? Аз постоянно се опитвам да стоя и ходя изправена , но просто не се получава
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Усещанияпървитедниследоперацията
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 16:45.