IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #441  
Стар 18th September 2011, 22:51
Srebra Srebra не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Feb 2010
Мнения: 13
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Alexa mallorca Виж мнението
Аз продължавам с въпросите дано някой ми отговори , момичета кога се правят изследванията ? и на консултацията ли се поръчват имплантите ? Благодаря ви .
До колкото зная на консултацията се поръчват имплантите, а след констултацията се правят иследванията и всеки д-р казва какви точно иска,но по прицип искат тези(или някои от тях):
1.Пълна кръвна картина
2.Време кървене и време съсирване
3.Изследвания за СПИН,хепатит и сифилис
4.Снимка на бял дроб(при упойка с интубиране)
5.Ехография на млечните жлези/Мамография на млечните жлези

Ето малко цитати от един форум: "Мамографията документира състоянието преди операцията и с това е ценна. Поне аз така знам...Изискванията на всички хирурзи са различни.Аз също минах само на ехограф.
Мамография не ми е правена.
Всъщност тези "снимки" на гърдите,се изискват за да се установи сегашното състояние на жлезите,а и за в бъдеще да се правят сравнения.Но тези снимки остават при лекарите,така че ,който иска да притежава такива,явно ще трябва да си ги приготви в два броя! При всички случаи е добре всеки да има такъв документ. Аз изобщо не се сетих преди операцията си за това, а и никой не ми го назначи като изследване. Сега си мисля че може да е целенасочено, който се сетил -сетил"
__________________
Krasotata ne e v simetriqta,a v harmoniqta..

Последно редактирано от Srebra : 18th September 2011 на 22:55
Отговори с цитат
  #442  
Стар 18th September 2011, 23:18
Аватара на Alexa mallorca
Alexa mallorca Alexa mallorca не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Sep 2011
Мнения: 46
По подразбиране

много изчерпателен отговор супер си
Sensimilliа а изследванията могат ли да се направят при др кънев , аз не съм от софия и затова се чудя какво да правя
Отговори с цитат
  #443  
Стар 19th September 2011, 01:34
Srebra Srebra не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Feb 2010
Мнения: 13
По подразбиране

Моля. Предполагам,но не мога нищо да ти кажа на 100% Съжелявам и на мен също ми предстои всичко това...Веднага щом се прибера в София на 26-ти хуквам и аз по доктори..
П.С. От преди помня,че излизали доста скапи,за това бих те посъветвала да пробваш да вземеш направление от личния лекар,понякога излизат разбрани и дават.
__________________
Krasotata ne e v simetriqta,a v harmoniqta..
Отговори с цитат
  #444  
Стар 19th September 2011, 01:48
Srebra Srebra не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Feb 2010
Мнения: 13
По подразбиране

М/у другото консултацията ти кога е?
__________________
Krasotata ne e v simetriqta,a v harmoniqta..
Отговори с цитат
  #445  
Стар 19th September 2011, 08:07
Аватара на Dessislava
Dessislava Dessislava не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Aug 2011
Мнения: 904
По подразбиране

Modelinda,да са ти честити новите придобивки !Дълго,безпроблемно и щастливо да си ги носиш и много да им се радваш!
Отговори с цитат
  #446  
Стар 19th September 2011, 08:45
sisa04 sisa04 не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Sep 2011
Мнения: 37
Thumbs up д-р Живко Кънев

Zdraveite mili dami.Parvo da se izvinq che pisha na latinitsa no imam nqkakav problem s pc-to.I taka az sam nova vav foryma vi i iskam da izkaja blagodarnost kak vsichki za tochnite i konkretni otgovori za mamoplastikata.Predstoi mi i zatova se zarovih v internet dosta skeptichno nastroena zashtoto nevqrvah che taka samo ot ednoto pisane na nepoznati hora moga da namerq vqrnoto reshenie za doktor i t.n..Ne che oshte sam reshila sas sigyrnost no dnes sam na konsyltatsiq pri D-r jivko kanev pak shte vidim.Shte pisha za vpechatleniq.Otnovo izvinete za ezika na pisane.
Отговори с цитат
  #447  
Стар 19th September 2011, 09:12
Аватара на lily.ana
lily.ana lily.ana не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Mar 2011
Мнения: 5 863
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Alexa mallorca Виж мнението
много изчерпателен отговор супер си
Sensimilliа а изследванията могат ли да се направят при др кънев , аз не съм от софия и затова се чудя какво да правя
Изследванията могат да се направят и във Вита. На мен личната лекарка ми се направи на отворена, въпреки че можеше да ми пусне безплатни изследвания. Направих изследванията във Вита и излязоха около 70 лева (говорим за март 2011). 70 лева не са болка за умиране
Отговори с цитат
  #448  
Стар 19th September 2011, 16:09
Srebra Srebra не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Feb 2010
Мнения: 13
По подразбиране

Оо, 70лв е супер!Аз какви глупости бях чела някаде,че излизали към 200-300лв.! Мерси много за инфото, Лилс!
__________________
Krasotata ne e v simetriqta,a v harmoniqta..
Отговори с цитат
  #449  
Стар 19th September 2011, 19:00
sisa04 sisa04 не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Sep 2011
Мнения: 37
По подразбиране

zdr.dnes mina konsyltatsiqta pri Kanev i sam v shah kaza mi nad myskolno bilo po-dobre i pak shtqli da si stoqt leko yvisnali pak az si misleh che s inplanta i hte se stegnat ama......Inache kato doktor sam s dobri vpechatleniq ot gledna tochka na tova da ti dade poveche informatsiq.Momicheta kajete neshto imate opit.
Отговори с цитат
  #450  
Стар 19th September 2011, 19:55
Аватара на Rumenova
Rumenova Rumenova не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jun 2010
Град: Варна
Мнения: 377
По подразбиране

нашия опит едва ли може да ти даде точен съвет, защото при всеки е индивидуално. Освен момиче с подобно на твоето изходно положение да ти покаже снимки... щом доктора е преценил така според мен това е правилно. Ако не си сигурна в неговата препоръка отиди и при други на консултации. Какво точно е изходното ти положение?
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: ЖивкоКъневМолядайтеповечеинфо
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 07:57.