IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #3081  
Стар 29th April 2009, 19:12
Аватара на Т-Е-Д-И
Т-Е-Д-И Т-Е-Д-И не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Nov 2008
Град: На Земята
Мнения: 5 855
Изпратете съобщение чрез Yahoo до Т-Е-Д-И
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от мауз
Супер мацка си Тединка.
Много, много приятно изкарване и да се върнеш отпочинала, почерняла, още по-влюбена и с много снимки
Мерси, ще показвам после.
__________________
Ако няма къде да отидеш, ела на себе си!
  #3082  
Стар 29th April 2009, 20:14
Аватара на мауз
мауз мауз не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Nov 2008
Град: София
Мнения: 6 856
По подразбиране

__________________
Сенките са винаги отпред или отзад, никога в центъра
  #3083  
Стар 29th April 2009, 20:15
Аватара на Beautiful_
Beautiful_ Beautiful_ не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jan 2007
Град: Варна, морето...в сините вълни
Мнения: 4 173
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Т-Е-Д-И
Аз заминавам в събота за Гърция и оттам за Сингапур.Тази година няма да усетя празниците тука.
Супер, приятно изкарване и задължително да покажеш снимки след това
__________________
"Уважавам само тези, които ми опонират, но нямам намерение да ги търпя."
  #3084  
Стар 29th April 2009, 21:48
Аватара на Reason
Reason Reason не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Nov 2007
Град: Зад пулта
Мнения: 7 680
По подразбиране

мауз, какво си изтрила, което не е излишно не знам!
За мен всичко що е off-line conntend, бисквити хисторита и всякакви шитз са си напълно излишни и затормозяващи експлорера неща.Точно поради тая причина те накарах да ги махнеш, защото според мен проблема ти беше следния:
Страницата на тялото в някой ден Х ти се е полу-заредила и е останала като офлайн контент, което поради някои тъпи бъгове в някой модеми (особено ако си на БТК) си остава и докато не се рефрешне изцяло системата тя си остава така.Под рефрешване разбирай изтриване на всички боклуци от експлорера и ресет на модема ти.Ако след ресета на модема ти (при положение, че изобщо имап такъвІ пак не се оправят нещата, тогава проблема е съвсем различен.
Тогава ми се струва, че нещата опират до интернет доставчика ти, които на времето правеха една голяма глупост, за да не плащат излиен трафик пускаха абонатите си през прокси сървъри, през които по подобен на гореописания начин оставаха страници, които с дни не можеше да стартираш нормално, а те всъщност си работят през цялото време.
Същия на твоя проблем по онова съм имал, само че с Гуугал.Не ми се отваряше страницата с дни, докато доставчика не си почисти сървъра.
Нарочно те накарах да си изтриеш ненужнните неща от браузъра си.Разбира се при това трябва да си помниш пароли, други посетени места в нета, което ти споменах и при първото си мнение.
Виж, ти нищо не спомена, че не можеш да помниш.Ако беше го написала нямаше да те карам изобщо да го правиш.
Сега, ако имаш модем - ресетни го и ако пак не се оправят нещата, кажи кой ти е интернет доставчика.
__________________
На някои хора птичето на щастието каца, а на други им се изсира на рамото!
  #3085  
Стар 30th April 2009, 09:53
Аватара на мауз
мауз мауз не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Nov 2008
Град: София
Мнения: 6 856
По подразбиране

Да Рийзан, не ми беше казал, че като изтрия файловете през туулс ще загубя всички интернет адреси, които той си ги помнеше. Тези, които съм посещавала редовно.
Сигурна съм, че знаеш много, но може би трябваше да съобразиш /ти/, че не всички знаят всичко, особенно аз - бях га написала на 100 места, че съм гола вода.
Дори след всичко страницата /заглавната/ на Тялото се зареда във вертикал, а не нормално.
Нито ми се оправиха проблемите в другия форум.
Стана точно една голяма МЕТЛА дето сама си я телгих и сега всичко отначало.
За това се ядосвам повече на себе си, отколкото на теб. Не трябва да правя нещо, от което нямам представа какво ще излезе или как да го възстановя.
__________________
Сенките са винаги отпред или отзад, никога в центъра
  #3086  
Стар 30th April 2009, 12:26
Аватара на Reason
Reason Reason не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Nov 2007
Град: Зад пулта
Мнения: 7 680
По подразбиране

Проверих предното си мнение, е съгласен съм, че не съм споменал че изцяло ще ти се загубят някои данни.Споменал съм само за паролите и съм пропуснал да ти кажа, че като се трие хисторито се трият и адресите, които си посещавала преди (то какво ли друго би се изтрило)...
Да, писала си, че си гола вода, обаче тва не значи, че не можеш да помниш!
Както и да е.Нищо не каза кой ти е интернет доставчика и имаш ли модем?
__________________
На някои хора птичето на щастието каца, а на други им се изсира на рамото!
  #3087  
Стар 30th April 2009, 13:45
Аватара на мауз
мауз мауз не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Nov 2008
Град: София
Мнения: 6 856
По подразбиране

Има ли значение кой е? В случая Нет 1 - за кабелна и нета - две в едно. Поне за нас са нови, сега зарибиха квартала и до сега не съм имала оплаквание.
Явно в случая ти не си прав, защото в момента ти пиша от служебния копютър, който е към съвсем друг доставчик, а страницата се зарежда по същия начин. Разтегната във вертикал.
То не е голям проблем. Ще си възстановя хисторито - просто не го очаквах. Не знаех, че там се помни това, е сега ще знам - то човек се учи, но в първия момент като разбрах какво съм направила направо ми се прииска да си отхапя опашката, пък и твоята.
Всичко тръгна от един друг форум, в които след като сина ми беше "чистил куките" - негов израз, се оказа, че не мога да си използвам емотите и поне 5 човека ми даваха акъл какво да направя, какви бисквитки да изтрия и т.н. Добре, че не ги послушах. Господ знае какви бели щях да сторя.
Сигурно имам модем, ако изобщо знам какво е това? А аз не знам.
Както и да е....
__________________
Сенките са винаги отпред или отзад, никога в центъра
  #3088  
Стар 30th April 2009, 14:02
Аватара на apoklistika
apoklistika apoklistika не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: May 2006
Мнения: 10 502
По подразбиране

Мауз, инсталирай си мозила, някъде в предните постове май дадох линк.
  #3089  
Стар 30th April 2009, 14:32
Аватара на Reason
Reason Reason не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Nov 2007
Град: Зад пулта
Мнения: 7 680
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от мауз
Има ли значение кой е? В случая Нет 1 - за кабелна и нета - две в едно. Поне за нас са нови, сега зарибиха квартала и до сега не съм имала оплаквание.
Разбира се, че има!По-горе съм описал защо!


Цитирай:
Първоначално написано от мауз
Явно в случая ти не си прав, защото в момента ти пиша от служебния копютър, който е към съвсем друг доставчик, а страницата се зарежда по същия начин. Разтегната във вертикал.
Това вече е тъпо, след като из цялата страна страницата няма проблем и с двата си скина!Подозирам, че доставчика ти има нещо общо с домашния ти (я дъщерна фирма, я нещо друго) или служебиния ти компютър е лаптоп, който си ползваш и вкъщи, защото сина ти няма как да чисти куките
Цитирай:
Първоначално написано от мауз
Всичко тръгна от един друг форум, в които след като сина ми беше "чистил куките"
и на служебния и на домашния ти комп, за да го имаш тоя пробелм и на двете места!

Цитирай:
Първоначално написано от мауз
Сигурно имам модем, ако изобщо знам какво е това? А аз не знам.
Погледни си кабела за интернета, който излиза от компютъра ти (по-точно влиза в него... ) и виж дали минава през някакви външно устройство.Ако минава опитай се да го опишеш ил му дай марката или модела.ако не минава през такова и се насочва извън сградата и влиза в няква бяла (примерно) кутия също ми кажи.
Пък, ако не знаеш, кое ти е кабела за интернета, погледни зад компа ти, където ти влизат всички кабели и виж кой от тях свети със зелена или оранжева светлинка - ей това ти е търсения кабел.

ПС: Погледах страницата на доставчика ти.За оптичен интернет всичките абонаментни планове, които ви предлагат е пълна набутвация.Та в Пловдив за 20 лв оптика на една фирма(да не я споменавам, че ще стане реклама) се предлага 20 Mbps без да се прави разграничение международен или български трафик.И започвам да стигам до извода, че тва е няква мъничка фирма, която тепърва се опитва да пробие на пазара, само че не с качестото си на обслужване, а с набутване на потребителите си за сметка на трафика, който се осъществява всеки един ден.
__________________
На някои хора птичето на щастието каца, а на други им се изсира на рамото!
  #3090  
Стар 30th April 2009, 17:16
Аватара на Целувчица
Целувчица Целувчица не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2008
Град: в мечтите ти
Мнения: 12 059
По подразбиране

Приятел на баща ми все като ме види сме поздравява!До тук добре!Но няколко пъти си позволява да ме кани на кафе!Той е на 50 г и не ми е хич приятен и все измислям оправдания!Но на скоро за 3 или 4 ме покани на кафе и пак се оправдах!Не исмкам да излизам с него няма за какво да си говорим!Та как да го отрежа и да го накарам да престане?Вече ми става лошо като му видя физиономията на лисица по центъра въобще не искам да ме поздравява!Но не ми е удобно да му откажа и поздрав!И друго съм забелязала все като си подадем ръката за здравей той не ми я пуска веднага моята а я държи!Е това нормално ли е?
__________________
Добрите момичета правят вечерята, а лошите питат какво ще има за закуска
Затворена тема


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Въпросивсякакви
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 10:33.