IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #431  
Стар 18th September 2008, 16:49
leito leito не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jun 2008
Град: Sofiq
Мнения: 108
По подразбиране

свалих ги за 4 месеца тези килограми но близо месец ми се дърпаха последните 2 кила
Отговори с цитат
  #432  
Стар 18th September 2008, 18:16
milamila_77 milamila_77 не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jul 2008
Град: София
Мнения: 325
По подразбиране ПОЗДРАВЛЕНИЯ

leito поздравления за успеха!
Чакаме отзиви за 3-та фаза.

Аз след 2-та кг., които качих успях да смъкнах един обратно с малко фитнес

Мимче, внимавай с жълтъците - те предизвикват алергии. Наблегни на белтъците. Аз дори си правя целувки с белтъци и изкуствен подсладител. Не стават точно като истинските, но по нищо не отстъпват на вкус. А като се добавят и малко овесени трици се получава нещо като ореховки

Хайде весело и мноого минуси!
Отговори с цитат
  #433  
Стар 18th September 2008, 21:48
Antoinette Antoinette не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: May 2007
Град: Somewhere
Мнения: 76
Изпратете съобщение чрез ICQ до Antoinette
По подразбиране

leito ами върви 3та фаза....засега не съм вкарала нишестени ама всеки ден си хапвам плод ( зелена ябълка) + 2 филийки хляб + сиренце...1-2 гали седмично...протеинов ден, не съм се теглила още, мисля в събота да го свърша тва и ще докладвам ама....споко....аз се чувствах качила, ама май не съм...ще видим
УСПЕХ
Отговори с цитат
  #434  
Стар 19th September 2008, 10:54
marykerry marykerry не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Apr 2008
Град: София
Мнения: 75
По подразбиране

Здравейте момичета Вчера ми беше последен ден на чисти протеини и днес съм вече на смесения режим. Премерих се сутринта, но само 100г съм свалила за 2 дни, което е едно голямо разочарование за мен
Но сега почвам смесения режим и нз колко големи ще са резултатите, надявам се да не се откажа и да има повече минусчета занапред.
Струват ми се малко килограмите, които съм свалила, но по - добре толкова, отколкото николко. А и не се мерих точно в деня, в който започнах, а 2 дни по - рано.
Успех на всички останали
__________________
Вкусно за устата - лепи се по бедрата!
Отговори с цитат
  #435  
Стар 19th September 2008, 14:29
jein jein не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Sep 2008
Мнения: 36
По подразбиране

Здравейте дами !!! Май намаляха редиците ни нещо напоследък. Надявам се да се включат всички дюканки,а не само да четат.Момичета и да няма с какво да се похвалите се включвайте от време на време ,кажете как сте,къде сте- така си даваме кураж една на друга.
Сутринта се претеглих и вече съм с 1кг надолу !Дай боже все така да е, че иначе като нямам резултати нещо ми пада мерака за диетата !Но от събота до понеделник съм на гости и незнам как ще се издържа, просто идея си нямам !Дано като се върна да съм поне на същите кг, то ясно че няма да съм свалила.
УСПЕХ МАЦКИ!!!!
Отговори с цитат
  #436  
Стар 19th September 2008, 19:10
milamila_77 milamila_77 не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jul 2008
Град: София
Мнения: 325
По подразбиране

[quote="jein"] ...Май намаляха редиците ни нещо напоследък.

И аз съм на същото мнение - няма много хора напоследък ...
Пък и дамите, които са вече в трета фаза хич не пишат какво става. Качват ли, задържат ли ...
Аз съм далееееееееече от трета фаза, но определено ми е любопитно какво ме чака, защото твърдо съм решила независимо дали ще стигна 63 кг. да мина и през трета фаза.
Отговори с цитат
  #437  
Стар 19th September 2008, 23:28
leito leito не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jun 2008
Град: Sofiq
Мнения: 108
По подразбиране

мацки пак съм 52 а преди 2 дни бях 50 май тези 2 килограма ще ме съсипят
Отговори с цитат
  #438  
Стар 20th September 2008, 08:43
Antoinette Antoinette не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: May 2007
Град: Somewhere
Мнения: 76
Изпратете съобщение чрез ICQ до Antoinette
По подразбиране

Добрютро мацки....аз да споделя резултати от 3та фаза...
Мерих се на един кантар който отчита % мазнини, тегло и височина ама нещо ми е стран...на височина ме изкара с 1 см отгоре
Иначе килограмите ми са същите...с 200 гр отгоре, но предполагам че е заради повечето дрехи но ме притеснява, че отчита по -голям процент мазнини....а килограмите са същите...не знам какво става, странна работа. някакви предположения?
Отговори с цитат
  #439  
Стар 20th September 2008, 08:48
milamila_77 milamila_77 не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jul 2008
Град: София
Мнения: 325
По подразбиране

leito, не се притеснявай за тези 2 килограма. Не е възможно за 2 дни да качиш 2 кг! Най вероятно е задържане на вода - да си хапвала нещо по - соленичко напоследък?
Отговори с цитат
  #440  
Стар 20th September 2008, 09:08
npp npp не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Mar 2008
Град: Sofia
Мнения: 229
По подразбиране

Здравейте момичета !!!!!!!
не съм писала отдавна и по новичките въобще не ме познават ....
за себе си да кажа ...вися си на 73,5 кг от десетина дни ...но влизам най вече да кажа на момичетата които се оплакват от задържане

в книгата Дюкан е описал че този режим не притича с плавано сваляне на килограми а с периоди на сваляне и задържане за вече 6,5 месечния си опит да ви кажа ...период на задържане около 10-15 дни е нормално явление при режима ... ако сте "стрикни " през този период няма начин да не ви зарадва кантара ...даже става така ...висиш на едни килограми 10-15 дни ... и после ХОП за 1-3 дни свалиш почти 3 кг ...
другото което искам да ви кажа колкото по малко килограми ви остават да свалите толкова по бавно става ..........ами логично е килограмите които най дълго време са се подвизавали на 'дупето " ви най силно се съпроривляват да си отидат ....

не се шашкаите от леки колебания на кантара нагоре през периодите на ПЗ ...и това е нормално но това са "фалшиви плюсове" те са от задържана вода ....

Antoinette... не му вярвай въобще на този кантар с % мазнини ...няма как да ти ги отете реално ... помисли логично "кантара " си прави някакви "изводи за % мазнини " по отчетени външни показатели ...а мазнинките ти са "вътре под кожата ти ) .... така че въобще не го гледай този показател ..важното е как се чувстваш ти самата ....

leito....алкохола е един от най големите врагове на този режим ... не се чуди как са се появили тези 2 кила ... .. забелязала съм че когато някои наруши режима ...арганизма не реагира веднага ...даже напротив забелязала съм и други момичета ,,, прегрешат я с алкохол я с някоя тортичка ...и се радват че на другия ден "НЯМА ПОСЛЕДСТВИЯ "...но то няма последствя защото арганизма по инерция е свалил поредните грамове и ли кило ...ноооооо след няколко дни организма ти реагита и на "нарушението " на режима ...и или почваш едно дългоооооооо задържане или качваш ....

jein...браво за сваленото поредно килце

тези дни макар че са почивни ....аз ще бачкам усилено защото в последно време доста пътувах и много изостанах с работата .... за това сега ви казвам ЧАО и скачам в тръстиката !!!!!!!!!!
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: РЕЖИМЪТнаПИЕРДЮКАНчаст
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 08:26.