IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #441  
Стар 20th September 2008, 13:55
Аватара на niki3011
niki3011 niki3011 не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Aug 2008
Град: Русе
Мнения: 40
По подразбиране

Здравейте и от мен Не съм се включвала скоро просто защото бях решила да се меря по нарядко,но сега във вторник ще се премеря на електронния кантар за да видя как вървят резултатите.Последното ми претегляне беше на 11-ти и бях доволна(за 15 дни -2кг.)Все още продължавам на 3ПЗ/5ЧП.Така го реших за себе си,не знам дали е най-правилното и дали ще носи добри резултати.Иначе си меря талията и ханша-ето малко инфо за тях.При започване на режима на 03,08,2008 талия-112/ханш-123;днес -1 месец и 18 дни по-късно са:талия-102/ханш-115.Мисля че е добре?Друго за сега няма какво да ви пиша,на всички пожелавам много успехи,много минусчета в сантиметри и килограми,много положителни емоции и най-вече увереност,че ще стигнем до четвърта фаза.Рано или късно щом сме се хванали на хорото трябва да го изиграем да край!Чао и \
Отговори с цитат
  #442  
Стар 20th September 2008, 17:06
Аватара на hol_back_girl
hol_back_girl hol_back_girl не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Aug 2007
Град: Sofia
Мнения: 15
По подразбиране

Здравейте момичета!Днес е 16-ият ми ден откакто правя диетата и честно да си кажа съвсем малко прегреших.Изядох 5 фъстъка и изпих една чаша кола лайт.Ужас чувствам се ужасно все едно съм убила някого. Колата етолкова вредна защо я пих...
Е надявам се вие да нямате такива проблеми.Успехи и минусчета на всички.
Отговори с цитат
  #443  
Стар 20th September 2008, 17:25
milamila_77 milamila_77 не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jul 2008
Град: София
Мнения: 325
По подразбиране

hol_back_girl кола лайт е разрешена - не се измъчвай толкова.
Отговори с цитат
  #444  
Стар 20th September 2008, 17:27
Antoinette Antoinette не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: May 2007
Град: Somewhere
Мнения: 76
Изпратете съобщение чрез ICQ до Antoinette
По подразбиране

hol_back_girl има някой хора на режима които се наливат само с кола лайт, а ти искаш да се гръмнеш...по спокойно
Отговори с цитат
  #445  
Стар 20th September 2008, 19:41
marykerry marykerry не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Apr 2008
Град: София
Мнения: 75
По подразбиране

hot_back_girl спокойно - Дюкан даже препоръчва да си пийваме от количката
Аз пък днес си купих книгата, защото просто трябва да я имам, прочетох я когато бях на гости на приятели, но исках да ми е под ръка.
Иначе съм към края на 12 ми ден (2 на смесен режим), но нз не се чувствам отслабнала, ще се меря след 2 дни, когато мина пак на чисти протеини да видя дали съм качила сега или не мърдам
__________________
Вкусно за устата - лепи се по бедрата!
Отговори с цитат
  #446  
Стар 20th September 2008, 21:59
isache isache не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Aug 2008
Град: Русе
Мнения: 34
По подразбиране

Здравейте и от мен.
npp благодаря ти много за думите, защото макар и да ги знам тези неща друго си е някой да те окуражи след като виждаш колебанието на кантара. И защо дявол да го вземе като ям трици все ми се получава едно задържане и ми е тежко на стомаха??? Дори реших да ги намаля по 2 суп.лъжици на ден , но като ги ям повече от два поредни дни и направо откачам. Хем не ми помагат да ходя по голяма нужда, хем ми е още по-тежко от тях
А аз от няколко дена се въртя между 58,800 и 59,300
Тази сутрин заковах на 59,000 след като два поредни дни пия lax-s и чак тази нощ ходих в тоалетната / не бях ходила от неделя сутринта/.
Хич не ми се иска да свиквам с тези хапчета ама какво да направя като по друг начин не става .
Още си се чудя как издържам на изкушенията.... днес например един клиент станал татко и ни носи цяла тава с големи сочни еклери...... направо се побърках.Тази вечер пък правих пържени картофи и само си ги мирисах. Преди малко нагласих баницата за утре сутринта и направо полудявам при мисълта утре като я изпека и ми замирише.....
Най-тежко ми е когато съм в период на задържане - иначе като свалям всеки ден дори и по 100-200г не ми е чак толкова трудно.....
Хайде стига съм ви натоварвала с моите ядящи ми се проблеми.Лека вечер на всички и много свалени килца през новата седмица.
Отговори с цитат
  #447  
Стар 21st September 2008, 08:43
Аватара на hol_back_girl
hol_back_girl hol_back_girl не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Aug 2007
Град: Sofia
Мнения: 15
По подразбиране

Ох хора така ми олекна!Аз тва за колата не го знаех направо щях да се гръмна
isache спокойно мила всички ги имаме тези проблеми Мн е кофти всички около теб да ядат каквото си поискат а ти да гледаш жално жално и да набиваш кисело мляко Миналата седмица бях на рожден ден е казвам ти просто щях да си тегла един куршум Чипс,пуканки,колбаси,салат и,торта абе лудница направо.Но издържах криво ляво.Знам че е трудно но трябва да издържаме все пак е за добра кауза нали!

Успешни минусчета на всички.
Отговори с цитат
  #448  
Стар 21st September 2008, 10:20
milamila_77 milamila_77 не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jul 2008
Град: София
Мнения: 325
По подразбиране

isache много си ги отпуснала в къщи. Какви са тези баници и пържени картофки... Моля ти се! У нас всички се хранят режимно. Сутрин им правя дюкански палачинки. Вечер пилешки/телешки пържолки със салатка. Всеки си ги овкусява както иска, а аз с парафиново олио. Когато не са ми пред очите да ядат каквито боклуци си искат - когато и аз съм наоколо се хранят режимно.
Дори като бях на гости на мама и татко им сготвих без мазнина.
Все пак ти трябва подкрепа - какво ще им стане ако пилешката супа си я хапват без фиде и картофи.
Мъжът така се е стегнал. Стана по енергичен и пак ходи на фитнес - направо е станал парче и половина, а не спазва стриктно диетата - пийва си биричка, хапва плодове...
Пък и ти си жена със силна воля. Просто им разреди на домашните баниците, за да не ти е такава мъка!

Успех и минусчета на всички.
Отговори с цитат
  #449  
Стар 21st September 2008, 10:43
npp npp не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Mar 2008
Град: Sofia
Мнения: 229
По подразбиране

ДОБРО УТРО и от мен !!!!!!
вчера се мотах цял ден ,...и направо се мразя ..
а тази сутрин (лелеееееее даже несъм стъпвала на кантара ...вижте след 6 месеца доколко човек свиква с режима ...приемам го за нещо естествено и не чакам ежедневни резултати а и като си знам че още съм в МЦ ... не очаквам кантара да ме зарадва ) ...
нооо изкам да ви се похваля за друго ...моя съпруг тази сутрин се беше захванал да разчиства надстроиката на гардероба в коридора ( там е пълно с джунджурии които така и незнам кога ще влязат в действие ) ...изважда един плик с мой дрехи и ме помоли да видя стават ли или не ...аз самата се очудих ... в този плик беше костюма от абсолвентската ми вечер, костюма от годежа ми , и още няколко дрешки от онова далечно време ..преди да родя щерката........ само заради идеята опитах да се навря в тези дрешки ...... ако знаете колко бях учудена когато се оказа че блузите ВСИЧКИ ми стават ...че и част от полите ( тези който не са прави и вталени ) ..............аууууууууууууууууу още немога да повярвам особенно за една кожена пола която навремето много си обичах ...сега влязох в нея ....а със сигурност когато я носех бях около 65 кг (сега съм 74) това окончателно ме убеди че този режим е фантастичен ... и резултатите са най вече на визията не на показанията на кантара ..............

хайде на всички лек и хубав ден !!!!!!!
Отговори с цитат
  #450  
Стар 21st September 2008, 12:27
genomania genomania не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Sep 2008
Мнения: 31
По подразбиране

Здравейте и добър ден!
с Дюкан свалих 12 кг.
цел от 73 на 61 постигната
от 14 юни в ТРЕТА фаза
искам само да кажа да не се отказвате ,ако не губите барзо килограми,този режим не е диета ,а начин на хранене,променете мисленето си и не се теглете всеки ден....бадете режимни и си скриите кантара ,ако триабва но не се отказваите от режима....за тези,които са семеини ,не е много трудно,пригответе месото без мазнина ,а за другите можете да направите гарнитура отделно,така всички са доволни....извиниаваите за грешките,но пиша трудно
желаиа на всички успех[/u][/i][/b]
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: РЕЖИМЪТнаПИЕРДЮКАНчаст
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 07:31.