IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #471  
Стар 23rd September 2008, 18:55
genomania genomania не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Sep 2008
Мнения: 31
По подразбиране

viliyana89
благодаря,това не е диета а режим на хранене,не ти трябва свободно време,само трябва да прочетеш кигата и можеш да ядеш от позволените храни колкото си искаш,не е трудно ,но се изисква постоянство и търпение и мога да ти кажа че с правилно мислене и воля всичко се постига...резултатът не закъснява и само след седмица-две виждаш резултатите и се амбицираш още повече...ако решиш да опиташ ти желая успех
__________________
с Дюкан свалих 12 кг.цел от 73 на 61 постигната
http://www.mamaibebe.com/text/48f394bceefa5.gif
Отговори с цитат
  #472  
Стар 23rd September 2008, 19:49
isache isache не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Aug 2008
Град: Русе
Мнения: 34
По подразбиране

milamila аз съм висока 1,63м и засега поне виждам само едно ребро
Ако не бяха останали най-важните части можеше и да се откажа от последните 4-5 кг , ама уви - между кръста и бедрата
Между другото днес отново се измерих със сантиметъра и въпреки застоя на около 58,800 - 59,000 за последните две седмици и нещо съм свалила още 3 см от талията и 1 см от ханша - супер
Отговори с цитат
  #473  
Стар 23rd September 2008, 21:50
milamila_77 milamila_77 не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jul 2008
Град: София
Мнения: 325
По подразбиране

Точно това имам предвид isache. Гледай мерките те са по - точен показател за това колко мазнинки си загубила.
Отговори с цитат
  #474  
Стар 23rd September 2008, 21:53
ледено_sЪrце ледено_sЪrце не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Dec 2006
Мнения: 4 366
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от isache
Нещо искам да ви питам - ако някоя от вас го е забелязала при себе си моля да ми каже.
От няколко дена виждам на три пръста под ключицата си / която вече е доста силно изразена/ едно дъгообразно ребро
Знам че е в резултат на отслабването , но имам още 4-5 кг за сваляне и незнам дали докато ги смъкна няма да започна да виждам и другите си ребра
Виждате ли и при вас подобни неща ???
Само гледай да не ти щтръкне гръбнакът, според мен много грозни стои, на мен преди ми беше мечта, но много по-естетично е по-оформен гръб, с вдлъбнато между мускулите.
Примерно - http://i168.photobucket.com/albums/u...op-BG/back.jpg
__________________
Преди да запалиш огън в някого, помисли как ще го гасиш...
Отговори с цитат
  #475  
Стар 23rd September 2008, 23:27
genomania genomania не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Sep 2008
Мнения: 31
По подразбиране

момичета от 3 дена съм при вас и не можем да изпишем една страница,ние в розали изписваме по 1-2 страници на ден и има нови момичета всеки ден,защо не минете в нашата компания :P поне надникнете
http://forum.rozali.com/viewtopic.ph...asc&start=5950
__________________
с Дюкан свалих 12 кг.цел от 73 на 61 постигната
http://www.mamaibebe.com/text/48f394bceefa5.gif
Отговори с цитат
  #476  
Стар 24th September 2008, 08:02
marykerry marykerry не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Apr 2008
Град: София
Мнения: 75
По подразбиране

Добро утро, момичета
Вече ми е 16 ден и пак започнах на висти протеини, след 4 дена протеини + зеленчуци, резултатът е никакъв. Явно и аз като повечето ще задържам в този период. Но важното е, че не съм качила, и около мен започнаха да забелязват, че свалям, което само може да ме радва.
Лек и успешен ден желая на всички
__________________
Вкусно за устата - лепи се по бедрата!
Отговори с цитат
  #477  
Стар 24th September 2008, 14:39
mishi mishi не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jul 2008
Град: sofia
Мнения: 17
По подразбиране здравейте момичета

вече 46 дни съм на режима и кантара показва - 10 кг., вече съм 70 точно.
Искам да ви се оплача, в неделя бяхме на сватба и така дойде време за разрязване на торатата от младоженците.... в един момент започнаха да привикват двойките, които да са следващите и с моя бъдещ мъж се оказахме насред дансинга с парче торта в ръцете и трябваше да се "нахраним". Ужас!!!!!! след малкото парче торта което мъжът ми минапъха почти насила в устата, вече нямаше сила на земята която да ме спре...върнах се на масата и си хапнах останалото парче торта. Два дни вече се чувствам адски виновна и ме е яд на мен самата....два месеца издържах без да се изкуша от ядки и шоколад и накрая предадох фронта....
сега се моля да не ми се отрази много тази вкусна тортичка и да не се застопоря на тези кг. за дълго време.
Оплаках Ви се и ви надух главите!
пожелавам ви бързо сваляне.. :P
__________________
Да превърнем мечтите в реалност!!!!!!!

http://lines.akusherstvo.ru/lineika/379345.gif
Отговори с цитат
  #478  
Стар 24th September 2008, 15:08
jein jein не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Sep 2008
Мнения: 36
По подразбиране

Момичета здравейте!!!Много ви се радвам като сваляте кг,така и на мен ми въздействате и ми давате сили да продължа напред.В момента няма с какво да се похваля- задържам .Тия дни обаче трябва да имам вече резултат.
Днес съм 22-ри ден от диетата.Дано издържа до края,че май бая се оглеждам за вкусотийки.
Успех и много свалени килограмчета!!!
Отговори с цитат
  #479  
Стар 24th September 2008, 21:16
Аватара на Nastiya
Nastiya Nastiya не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Apr 2008
Град: Burgas, Plovdiv
Мнения: 358
По подразбиране

Здравейте, момичета,

Аз отново съм в редиците. Оздравях най-накрая,но се случиха сто други неща около мен, кое от кое по-неприятни и все не ми остава време да пиша тук. В момента съм точно 73кг, от стартови 85, на височина 173 см, което не е никак лошо. Но ми остават още много...Нямам прегрешения,но ми се случва нещо много странно тези дни. Момичетата се оплакват, че принципно страдат от запек ( ще ме прощавате ), а при мен е точно обратното. Някой се оплакват от задържане при ПЗ, аз тогава свалям....И не мога да си го обясня. Даже заради честото ми ходене, на всяко ядене се случва спрях триците и пак продължава....Ако някой има някакво разумно предположение...
Отговори с цитат
  #480  
Стар 24th September 2008, 22:39
Аватара на joana68
joana68 joana68 не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Feb 2008
Град: UK
Мнения: 40
По подразбиране

Nastia ne se pritesnqvai i pri mene e taka. Dokato sam na proteini ne svalqm osobeno. No zatova pak, kogato sam na proteini sas zelenchuci...
i do WC-to hodq 4esto. V edin predi6en post bqh spodelila tova, za6toto mi se stori stranno, ama qvno ne sam samichka
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: РЕЖИМЪТнаПИЕРДЮКАНчаст
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 06:55.