IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #561  
Стар 2nd October 2008, 18:22
nedaneda123 nedaneda123 не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Sep 2008
Мнения: 450
По подразбиране

Здравейте, въпреки всичко аз свалям все още- днес вече съм 800грама по-малко от вчера и нещата са окуражителни. Проблемът е че идва време за ЧП+З и точно тогава миналият път се разядох геройски. Дано този път не го направя!!!!!!!!!!!!!
Бъдете постоянни!!!!!Успех на всички!
Отговори с цитат
  #562  
Стар 2nd October 2008, 21:05
say_it say_it не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Oct 2008
Мнения: 16
По подразбиране

Здравейте на всичкиии аз съм на режима отт 29.09 но не знам колко съм свалила тъй като преди това бях на диетата на Майкъл Търмант май беше ноо в общи линии бях 92 кг ,сега съм 85 още съм в ударен режим целта ми е 60 кг 176 съм висока Таа имам 2 въпроса 1вия може ли да се включа във вашето "клубче" изглежда интересно цял следобяд чета 3те теми за режима на Дюкан и ми стана много интересно ..ляля ..2рия въпрос е към някой който притежава книгата..След изключително много ровене в нета се убедих ,че в книгата има противоречие..пише,че може да се иде колкото си искаш от позволените храни,в същото време срещам грамажи в менютата..Ако може някой да ми каже какво да правя много ще го обичам
Отговори с цитат
  #563  
Стар 2nd October 2008, 21:57
irkata irkata не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Oct 2008
Мнения: 3
По подразбиране


Здравейте момичета...
Слушала съм толкова много за тази диета, отвсякъде...приятелки, медии, фризьорския салон...навсякъде само това! Беше ми писнало...казах си "поредната глупост, по която полудя народа" , докато не чух нещо ново...че тази диета премахва целулита И си казах " ми това е моята диета!" Консултирах се, почетох и се метнах! И наистина е така. Главното, което ме мотивира за тази диета е, не толкова самото слабеене, а че човек започва да се чувства и изглежда по-добре. Както казах, целулита (ужаса на всяка жена), кожата се изчиства, тонуса се повдига...и не на последното място все пак самочувствието расте от свалените килограми.
Много мои близки бяха на този режим...и се промениха изненадващо. Близка, за месец свали около 10кг, майка й за 2месеца 18кг...това са си постижения, за които човек се бори цял живот.
Аз съм още на ударния период - 4 ден и съм свалила 3кг. Друг е въпроса, че не само кг-ми сваляш, а и от обиколките доста. Не отричам, че тези първите дни са ми трудни. Тежко изживявам това драстично спиране на зеленчуците и плодовете...но като с всяко нещо се свиква. За щастие обичам да готвя и си забърквам чудни нещица, които доста ме олесняват в борбата ми. Открих страхотни рецепти, а и си измислих такива много...така че с радост, ще ги споделя с вас ако искате.
Така че горе главите и напред! Красотата изисква жертви, а за здравето да не говорим. За да сме щастливи и да имаме самочувствие трябва да изглеждаме и да се чувстваме добре!
Успех на всички !!!
Отговори с цитат
  #564  
Стар 2nd October 2008, 22:07
irkata irkata не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Oct 2008
Мнения: 3
По подразбиране

По молба на дюканка
[След изключително много ровене в нета се убедих ,че в книгата има противоречие..пише,че може да се иде колкото си искаш от позволените храни,в същото време срещам грамажи в менютата..Ако може някой да ми каже какво да правя много ще го обичам[/quote]



От позволените храни можеш да си хапваш колкото поискаш, от забранените грам не....а има и такива, които са позволени, но в много редки ситуации и по мъничко. Незнам точно за кои говориш, но да не забравяме главната идея на Дюкан - никакво гладуване! По 3-4 хранения на ден и наистина колкото ти е необходимо. Колкото повече месце хапваш толкова повече протеини...нали за тях се борим
Успех!
Отговори с цитат
  #565  
Стар 3rd October 2008, 07:10
Аватара на zozeto
zozeto zozeto не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jul 2007
Град: София
Мнения: 194
Изпратете съобщение чрез MSN до zozeto
По подразбиране :)

Цитирай:
Първоначално написано от milamila_77
Thank you, мацки!


Много мерси за окуражителните думи.

И аз да се похваля. Най - сетне смъкнах го това кило, дето от 10 дена съм се закеркенечила на него!

УСПЕХ НА ВСИЧКИ и на ЗОЗЕТО много воля за да продължи!
Поздравления за победата над едното кило и благодаря за окуражителните думи.
Целувки на всички Дюкески
Отговори с цитат
  #566  
Стар 3rd October 2008, 15:08
say_it say_it не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Oct 2008
Мнения: 16
По подразбиране

От позволените храни можеш да си хапваш колкото поискаш, от забранените грам не....а има и такива, които са позволени, но в много редки ситуации и по мъничко. Незнам точно за кои говориш, но да не забравяме главната идея на Дюкан - никакво гладуване! По 3-4 хранения на ден и наистина колкото ти е необходимо. Колкото повече месце хапваш толкова повече протеини...нали за тях се борим
Успех! [/quote]

Ами аз ям само яйчени белтъци,обезмаслени мляко и извара и шунка тандем(до 3% мазнини) другите неща не ги обичам.Нищо не ми липсва тъй като от всико,което съм яла преди мога да се лиша освен от киселото мляко.За тях става въпрос
Отговори с цитат
  #567  
Стар 3rd October 2008, 16:49
kellybundy kellybundy не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Sep 2008
Мнения: 5
По подразбиране

Здравейте и от мен, реших да споделя моя опит, защото имам чувството, че е по-различен от на всички други, които са на диетата.
Започнах диетата от понеделник, когато бях 55-56кг (искам да стана ок.50). след 3 дни ударем режим не бях мръднала въобще, направих 1 ден ПЗ и почти напълно отчаяна на 5тия ден от диетата видях че съм 1-2 кила надолу. Струва ми се странно, че точно сега съм ги свалила, но се надявам да продължавам в същия дух
Отговори с цитат
  #568  
Стар 3rd October 2008, 19:07
leito leito не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jun 2008
Град: Sofiq
Мнения: 108
По подразбиране

Здеавейте милички .Аз съм вече 5 ден в 3-та фаза,за сега съм включила само плодовете,но няма да ви казвам какви болки изпитвам в корема-предполагам от плодовете.Харвам по един или половин плод на ден и цяла седмица ходя подута - като бременна съм -представям си другата седмица като включа и сиренце -пупата ми ще се побърка!Моля ви кажете ми момичета(тези които са в 3та)чуствали ли сте се по този начин как е било при вас,другото което е че ми се повръща от триците хапвам ги и след минута така ми се повдига...а и спряха да ми действат,нзм какво да правя!предпочитам да съм в 2-ра фаза...
Отговори с цитат
  #569  
Стар 3rd October 2008, 19:57
Аватара на niki3011
niki3011 niki3011 не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Aug 2008
Град: Русе
Мнения: 40
По подразбиране

Здравейте и от мен момичета Днес правя 2 месеца откакто съм на режима и мисля ,че трябва да се отчета.На 32 години съм,164 см. висока.При започване на режима 87 кг.,талия 123,ханш 121/нещо като ходеща топка/Днес 2 месеца по късно/не знам дали са много реални цифрите защото съм в ПМЦ и до тази сутрин бях на ПЗ,но каквото -такова/съм 78 кг.,талия 102,ханш 114.Не знам дали е добре или зле според вас ,но за мен това е много лично и голямо постижение!надявам се да продължа в същия дух.Приветствам всички новодошли ,а на ветеранките milamila_77,borti,nastiya и много други да продължават напред защото от тях вземам примир и черпя сили.Момичета нали на искате да ми дадете лош пример и да ме "развращавате"Целувки на всички и много минусчета
Отговори с цитат
  #570  
Стар 3rd October 2008, 20:55
genomania genomania не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Sep 2008
Мнения: 31
По подразбиране

минавам набързо да ви кажа давайте напред и не се отказвайте даже и да задържате,бавно но славно и сугурно
niki3011 добър резултат давай смело напред
leito добре дошла в трета фаза...значи отначало има леко покачване на килограмите,защото ,когато включиш въглехидратите тялото ти започва да складира,но после се нормализират нещата,когато направих един месец кантара показваше точно теглото,с което влязах в трета фаза,затова по смело и вкарай всички храни...когато хапна нещо ново и аз имам този проблем и ме боли корем и съм подута ,може би трябва количествата да са малки и да се увеличава постоянно,като болен който е бил по-дълго на легло,започва постепенно крачка по крачка после
аз в трета фаза свалих още един килограм и след 10-тина дена влизам в четвърта
milamila_77 айде по-смело,ние сме с теб и го направи заради себе си да си върнеш самочувстжието си,повярвай в себе си и ще се получи,търпение пътят е дълъг,но целта оправдава средствата
айде момичета и да се стягате,съвсем сте я ударили на прегре6ения
__________________
с Дюкан свалих 12 кг.цел от 73 на 61 постигната
http://www.mamaibebe.com/text/48f394bceefa5.gif
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: РЕЖИМЪТнаПИЕРДЮКАНчаст
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 22:43.