IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #2211  
Стар 18th August 2011, 23:25
Аватара на Dessislava
Dessislava Dessislava не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Aug 2011
Мнения: 904
По подразбиране

Момичета,някоя от вас има ли с поставени различни по големина/кубици/,профил и основа импланти и как стоят?При мен винаги е имало разлика в големината на гърдите.Оказва се,че с подходящо подбрани импланти това може да бъде коригирано в известна степен
  #2212  
Стар 23rd August 2011, 09:42
Аватара на Ilianka93
Ilianka93 Ilianka93 не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jun 2011
Мнения: 87
По подразбиране

Доколкото разбирам има тук момичета,които са си сложили гърди след първото дете,а вече имат второ.

Имах късмет да кърмя първото си дете (сега е на 1.5г) и държа да кърмя и второто.Това е единственото ,което ме спира да се оперирам.Избрала съм си хирург и съм се решила за 275к.

Молбата ми е ако има повече момичета с опит с кърмене със силикон да споделят.Възможно ли е изобщо на практика или само на теория,но реално възникват проблеми...

Благодаря ппредварително
  #2213  
Стар 23rd August 2011, 23:43
Аватара на te_dda
te_dda te_dda не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jul 2008
Мнения: 2 591
По подразбиране

реално не би трябвало да има проблем, особено при подмускулни импланти и достъп отдолу под гърдата....в този случай имплантите са далеч от жлезните дялове и остават незасегнати със сигурност...това, което би застрашило бъдещо кърмене са 2 неща:
- надмускулно поставяне, където имплантът лежи до жлезата, без да е разделен от нея чрез мускула и при образуването на капсулата или повече сраствания може да бъде увлечена в тези тъкани и част от жлезата
- достъп през ареолата, при който неволно по време на операцията могат да бъдат прекъснати изходните канали към зърното...
друг е въпросът,че ако кърменето е по-дълго, не е ясно то как ще се отрази на естетиката...размерът, който си избрала говори за малки или липсващи гърди в момента, което е добро условие- доста в по-неблагоприятна позиция в това отношение биха били жените, пристъпващи към операция с една празна чаша С например....там тъканите са преразтегнати и по-малко еластични още при старта и при тях рискът от вторична птоза , която да доведе до необходимост от корекция е по-голям, поне според мен...а иначе- тук във форума има щастливи майки, кърмили децата си без проблем...
__________________
Със или без силикон - за простотията и глупостта лек няма , за комплексарите - също !!!!!
  #2214  
Стар 24th August 2011, 07:58
Аватара на Ilianka93
Ilianka93 Ilianka93 не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jun 2011
Мнения: 87
По подразбиране

Да,гърдите ми са малки такива си бяха и преди кърменето ,но аз имах хубава форма и си ги харесвах...

Значи единствение проблем е как ще изглеждат след едно продължително кърмене и дали няма да се наложи нова операция,а аз не искам по-голям размер,защото съм висока,но с финна структута и от редовния спорт съм много слаба...Мисля,че големи гърди ще ми стоят смешно...

Нз ,надявам се да поуча съвети ,на момичета,които са минали през това и дали ако трябваше да пак да вземат решение,нямаше да предпочетат да родят второ преди да се оперират...

  #2215  
Стар 24th August 2011, 10:40
Аватара на emiko
emiko emiko не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Oct 2008
Град: София
Мнения: 2 648
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от semele Виж мнението
надявам се да поуча съвети ,на момичета,които са минали през това
Ама как си представяш някой да ти даде съвет, като никой не може да знае как ще се променят твоите гърди по време на бременност и кърмене. Това можеш само ти да прогнозираш, след като имаш вече едно раждане и знаеш какво се е случвало тогава. И не мога да разбера какъв е тоя зор да се слагат импланти, след като се планира второ раждане, сякаш живота ще спре за няколко години без чифт силиконови цици
  #2216  
Стар 24th August 2011, 13:27
Аватара на Dessislava
Dessislava Dessislava не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Aug 2011
Мнения: 904
По подразбиране

Ако си сигурна,че искаш второ дете, според мен изчакай със силикона.Поне аз така постъпвам.Децата ми са с 12 години разлика,преди месец приключих кърменето на бебо и сега е на дневен ред силикона."По-добре късно,отколкото никога."
  #2217  
Стар 24th August 2011, 14:10
Аватара на Ilianka93
Ilianka93 Ilianka93 не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jun 2011
Мнения: 87
По подразбиране

То аз ако чакам искам и трето дете,защото съм на 20 и имам време и желание...Но не ми се чакат 10 години.

Знам ,че всичко е индивидуално,не съм толкова глупава,че да си помисля,че някои ще ми отговори със сигурност.Но ако се появят няколко момичета които кажат,че са кърмили без проблем,или че след това силикона,просто се е смъкнал ,"увиснал" е леко,ще се реша на операция.

Ако обаче се появят няколко момичета,които кажат,че са имали желание,но понякакъв начин силикона им е попречил да кърмят или след това е изглеждал ужасно и операция е била наложителна,тогава ще забравя за операция и ще вложа парите в пазаруване на някоя екскурзия на дрехи със затворени деколтета

Защо е толкова странно ,че искам някои с опит да сподели...


И къде съм казала,че имам зор,аз ако имах нямаше да питам а щях да съм си запазила час вече.Напротив,склонна съм да изчакам,кърменето определно е нещо което отново искам да изпитам...

Последно редактирано от Ilianka93 : 24th August 2011 на 14:12
  #2218  
Стар 24th August 2011, 14:45
Аватара на Dessislava
Dessislava Dessislava не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Aug 2011
Мнения: 904
По подразбиране

Специалистите твърдят,че силиконът не пречи на кърменето!А от естетична гледна точка всичко е индивидуално.Останалото е въпрос на личен избор!
  #2219  
Стар 24th August 2011, 14:53
Аватара на mariq78
mariq78 mariq78 не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Sep 2010
Мнения: 491
По подразбиране

Здравейте.
Имам въпрос относно белезите, когато импланта се поставя с разрез под гърдата. Личат си нали?
Чудя се дали да не си сложа през мишницата, но се опасявам, че дълго време няма да мога да мърдам ръцете си, а аз работя с тях.
Какво да правя?
Голям страх ме тресе!
  #2220  
Стар 24th August 2011, 16:32
Аватара на Ilianka93
Ilianka93 Ilianka93 не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jun 2011
Мнения: 87
По подразбиране

Аз доколото съм виждала на живо,и двата вида белега се заличават почти напълно.

Имам една приетелка,на морето ни ги показа,през мишниците,нещо като стрии,не повече...Но на мен ми се струва,че отдолу,по-малко се виждат...

А на плажа имаше една,печеше се гола,а отдолу имаше лепенки още ....
Затворена тема


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Въпросикъмоперираните
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 21:00.