IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #51  
Стар 29th May 2005, 10:25
Angel Angel не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Dec 2004
Мнения: 20
По подразбиране Re: cici

Моля пишете на кирилица.
Цитирай:
Първоначално написано от oburkanata
Моля пишете на кирилица.Моля пишете на кирилица.Eи хора помогнете ми плс цицити ми са стегнати но малки.Един ден прочетох 4е като носиш по 2 сутиена циците ти изглеждат мн по големи...пробвах тоя номер и до ден днешен вси4ки си мислят 4е имам големи цици но идва лятото и ще трябва да се съблека по бански и вси4ки ще разберат 4е са ми малки какво да правя? 4увала съм за хап4ета за уголемяване на бюста...бих пробвала но не знам дали няма да ми навредят все пак съм на 17...PLS HELP
Има бански с подплънки ...можеш да потърсиш...
Все пак не смятам че циците са толкова важни.Малко от ИСТИНСКИТЕ МЪЖЕ обръщат внимание на големината , това е по скоро за непорасналите момченца.
__________________
Красивата жена се харесва на очите, а добрата - на сърцето; едната е прекрасна вещ, а другата - съкровище.
Отговори с цитат
  #52  
Стар 15th June 2005, 22:00
dehol dehol не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jun 2005
Мнения: 21
По подразбиране

oburkanata - аз като мъж бих те посъветвал да не зимаш нищо - не се комплексирай , че са ти малки Има много мъже , които се кефат повече на малки , отколкото на големи цици

абе аз съм навитак на секви...абе тея глупости дето ги рекламират по телевизията не помагат ли....там некви мазила по WS Teleshop :P
__________________
По-добре 2 литра PEPSI,от колкото 1.6 литра Хонда!
Отговори с цитат
  #53  
Стар 28th March 2007, 10:18
Sarni4ka3 Sarni4ka3 не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Mar 2007
Мнения: 34
По подразбиране

Обърканата,според мен е важно не толкова големината,колкото това как се съчетават гърдите ти с останалите части на тялото ти-ханш,крака.Тоест пропорциите за мен са важни.Аз също имам малки гърди,но ме харесват мъжете въпреки това и не мога да се оплача от липса на внимание.Трябва да си по-самоуверена и да не се съсредоточаваш толкова в определено нещо,което не си харесваш,да му позволяваш да влияе на цялото ти самочувствие,защото така хората ще забелязват това и ще те атакуват разни простаци като този кашкавала ли беше.Не се връзвай на такива хора.Те,хубаво,не харесват малки гърди,но може малко по-културно да се изразят,вместо да обиждат!
Отговори с цитат
  #54  
Стар 10th April 2007, 13:18
sugarfree sugarfree не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Apr 2007
Мнения: 57
Изпратете съобщение чрез ICQ до sugarfree
По подразбиране

Абе я се успокой (; Аз също съм на 17 и не мога да се похваля с голям бюст, преди бях супер комплексирана, обаче честно да ти кажа сега хич не ми пука, просто го преодолей. Гаджето ми е напълно доволен от състоянието им, може би това ми помогна най - много. (: И мога да ти кажа от личен опит, че това, което правиш с двата сутиена и подплънките не е хич помощно. Представи си разочарованието на някой, с който излизаш, като те види като се съблечеш. Истината над всичко. Пък и щом са стегнати не мисля, че имаш проблем. Дано съм помогнала.

Хаха, ето, приложение.
Отговори с цитат
  #55  
Стар 17th April 2007, 22:47
krisi_pat krisi_pat не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Dec 2006
Мнения: 372
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от sugarfree
Абе я се успокой (; Аз също съм на 17 и не мога да се похваля с голям бюст, преди бях супер комплексирана, обаче честно да ти кажа сега хич не ми пука, просто го преодолей. Гаджето ми е напълно доволен от състоянието им, може би това ми помогна най - много. (: И мога да ти кажа от личен опит, че това, което правиш с двата сутиена и подплънките не е хич помощно. Представи си разочарованието на някой, с който излизаш, като те види като се съблечеш. Истината над всичко. Пък и щом са стегнати не мисля, че имаш проблем. Дано съм помогнала.

Хаха, ето, приложение.
мале ти ако на тва викаш малки гърди... в сравнение с мойте са си мн големи
Отговори с цитат
  #56  
Стар 27th April 2007, 11:42
Storm Storm не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Apr 2007
Мнения: 2
По подразбиране

oburkanata , имам само един въпрос към теб - Какво предпочиташ - циците ти да са малки ,но сетгнати и на място, или да приличат на бъчви и да са ти увиснали до ребрата.Хайде малко повече кураж.
__________________
Water is my eye
Teardrop on the fire of a confession
Feathers on my breath
Most faithful mirror
Отговори с цитат
  #57  
Стар 9th May 2007, 11:59
Аватара на krasiva_devoika
krasiva_devoika krasiva_devoika не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Feb 2007
Град: Plovdiv
Мнения: 268
По подразбиране

Мойто момиче, по принцип тва с тия цици няма никакъв смисъл-като носиш така сутиени и като решиш да спиш с някое момче някой път и как да стане-той нали ще разбере истината и заблудата и още повече да разкопчава 2 сутиена-някак странно ще му се стори. Ако го правиш заради приятелките си-пак няма смисъл. Не знам как изглеждаш, но съм сигурна, че имаш много по-достойни неща в теб, които да привлекат мъжкото внимание.
Щом се притесняваш толкова за банския-просто сложи подплънки и това е. Но всички тия истории за големината на циците изобщо не са верни. 1000 пъти по-важно е излъчването ти и начина, по който се държиш и това ще накара 1 момче да се влюби в теб, а не циците ти!

Разни изказвания от рода на тези на Кашкавала по-горе обикновено ги пишат някви комплексари, които гледат на жената като на няква "дупка" с извинение и страдат от Едипов комплекс и комплекс за малоценност. Един истински човек ще гледа на теб като на равностойна личност със своите качества, а не просто като на ходещи цици и задник.

Сигурна съм, че с времето ще се убедиш, че съм права! Бъди по-самоуверена и горе главата !!!
Отговори с цитат
  #58  
Стар 9th May 2007, 18:24
Pepes Pepes не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Oct 2006
Град: София
Мнения: 223
Изпратете съобщение чрез ICQ до Pepes
По подразбиране

Аз може ли да вметна, че темата е от преди 2 години и тя obyrkanata може сама да си е направила изводите за толкоз време 8)
__________________
За всеки втори шанс трябва първа стъпка
Отговори с цитат
  #59  
Стар 9th May 2007, 18:30
Аватара на cristiano7
cristiano7 cristiano7 не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jun 2006
Мнения: 1 350
По подразбиране

сорка че ви се намесвам в женската темичка.....
абе всичко, което не наподобява дъска, е ОК...малки , големи все тая...важен е умствения багаж,
.... защото поне аз мразя прости и кухи лигли, ако ще и да са с големи цици и лица като на кукли
Отговори с цитат
  #60  
Стар 9th May 2007, 18:36
Pepes Pepes не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Oct 2006
Град: София
Мнения: 223
Изпратете съобщение чрез ICQ до Pepes
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от swim_fan
сорка че ви се намесвам в женската темичка.....
абе всичко, което не наподобява дъска, е ОК...малки , големи все тая...важен е умствения багаж,
.... защото поне аз мразя прости и кухи лигли, ако ще и да са с големи цици и лица като на кукли
Подкрепям
Винаги ми е бил странен този стремеж, ама верно е и че моите са си мънички и съм си изградила философията на тази база
__________________
За всеки втори шанс трябва първа стъпка
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Малкигърдикакводаправя
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 00:55.