IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #1  
Стар 17th October 2004, 11:08
E
Guest
 
Мнения: n/a
По подразбиране Imam nujda ot pomo6t!

Zdraveite na vsi4ki v tozi naistina 4udesen sait mnogo mi haresva i ima naistina mnogo polezna informacia za vsiakakuv tip hora.

Imam edin vupros, iskam malko da otslabna, kato cialo niamam nujda ot stiagane, zashtoto imam muskulatura, no za sujalenie e pokrita ot maluk plast maznini iskam da gi stopia, kaje te mi, kakvo e nai-dobroto v moia slu4ai??? dali da ti4am vseki den po okolo 1 4as (po princip reduvam ti4ane i hodene i go pravia kusniat sledobed) ili da se zanimaia s neshto drugo? misleh si kalanetika? Igraeh aerobika, no poneje mi se poiavi edin problem s kolenete i ne moga da treniram tova, vupreki, 4e mnogo mi haresva.
Moje bi puk e po-dobre da se naso4a kum niakoi fitness, za da mi napraviat programa? naistina se nujdaia ot suvet?

Mnogo blagodaria na vsi4ki, koito shte pro4etat tova i shte mi dadat suvet.
Отговори с цитат
  #2  
Стар 18th October 2004, 22:37
Gery
Guest
 
Мнения: n/a
По подразбиране

И аз имам проблем с коленете и немога даже да тичам редовно ( вссеки ден или през ден по 1 час). Но може да пробваш тае-бо - дано ти хареса На мен ми допада, но смъкването на килца не е само движение
Отговори с цитат
  #3  
Стар 11th November 2004, 23:29
Аватара на Paradizio
Paradizio Paradizio не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Sep 2004
Град: Sofia
Мнения: 71
По подразбиране

towa s kolenete si e seriozen problem - pitaj trawmatolog zadyljitelno, dotorite znaqt naj-dobre, znam mnogo babe6ki recepti no ne znam na teb kakvo ti e to4no. Probvaj s Artrostop kazvat 4e dejstwal. Spored men razymna alternatiwa e welargomnetyra i pluwaneto. Tae-bo, no pri nqkoj po pasiwen deto ne ska4a mnogo mnogo, powe4eto instryktori koito poznawam ne se wpiswat w taq grafa taka 4e 6te se wyzdyrja ot sawet. Pri men ne idwaj, 6te ostane6 i bez kraka i bez drobowe - probwaj tanci, latino, salsa. I o6te - za kolenete - zabravi "zadna pra6ka" )) majtap da stawa
__________________
всяка крачка напред е следствие на шут отзад
Отговори с цитат
  #4  
Стар 15th November 2004, 17:31
Mimcho Mimcho не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Nov 2004
Град: Sofia
Мнения: 17
Изпратете съобщение чрез ICQ до Mimcho Изпратете съобщение чрез MSN до Mimcho
По подразбиране

mi naj-dobre e da pochnesh niakakva leka dieta...
ne probvaj kalanetika, zashtoto niama da ti pomogne vuobshte! az hodih 6 meseca i niamashe nikakuv efekt...dori ne se stegnah mnogo, a pyk ti shtom niamash nuzda mislia, che kalanetikata vuobshte ne e za tvoia sluchaj...
Отговори с цитат
  #5  
Стар 16th November 2004, 23:24
Gery
Guest
 
Мнения: n/a
По подразбиране kalanetikA

От години играя каланетика от една видеокасета на Калан Пинкни (или нещо такова) и ме въвежда в чудесна форма за 2 месеца безотказно.
Ходила съм в групи по каланетика към някои от спортните центрове и няма никакъв ефект наистина.
Отговори с цитат
  #6  
Стар 28th November 2004, 15:03
Guest
 
Мнения: n/a
По подразбиране

zdravei iskam da ti kaja 4e problema ti ne e nerazreshim.ima tolkova mnogo na4ini da postignesh jelania efekt.predi vsi4ko triabva da viarvash v sebe si i da ne se ot4aivash.i az sum bila mnogo pulna ,no s gladyvane okolo mesec i ysileno trenirane ,biagane i fitnes se vuzstanovih.sega sum 64kg a biah 98.preporu4vam ti da spazvash razdelnoto hranene da se mobilizirash i da trenirash pone tri puti v sedmicata fitnes i yoga.jelaia ti yspeh.
Отговори с цитат
  #7  
Стар 12th December 2004, 20:40
Angel Angel не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Dec 2004
Мнения: 20
По подразбиране

Preporu4vam ti da ti4a6 sutrin na gladno.Prez ostanalia den kakvoto i da trenira6 njama da ima goliam efekt sre6tu izgarianeto na mazninite,za6toto 6te izgori6 realno samo tova koeto si iziala prez denja,t.e. 6te si sedi6 na edno nivo.
__________________
Красивата жена се харесва на очите, а добрата - на сърцето; едната е прекрасна вещ, а другата - съкровище.
Отговори с цитат
  #8  
Стар 14th December 2004, 19:35
E
Guest
 
Мнения: n/a
По подразбиране

mersi za suvetite
ot utre po4vam da ti4am i sutrin mislia 4e samo moga da spe4elia, taka 4e shte probvam, ni6to niama da izgubia osven 4as po-malko sun
kakto i da e, triabvat jertvi v imeto na dobrata forma
Отговори с цитат
  #9  
Стар 15th December 2004, 11:00
Guest
 
Мнения: n/a
По подразбиране

Pojelavam ti uspeh !
Отговори с цитат
  #10  
Стар 20th December 2004, 14:40
liophy
Guest
 
Мнения: n/a
По подразбиране

Напълно подкрепям Ангел. Ако си чела други мои постове си забелязала колко положително ми е мнението за тичането.

А това за тичането на гладно си има и плюсовете и минусите. Ако имаш волята и силата да тичаш на гладно достатъчно продължително - наистина е най-добрият вариант.
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Imamnujdapomo6t
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 07:11.