IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #11  
Стар 15th May 2006, 08:59
verita verita не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Apr 2006
Мнения: 4 019
По подразбиране

хаххаха, направо умрях от смях като ви четох гафовете
Аз сега не се сещам някой по-грандиозен, но в момента правя ремонт, и вчера ми се наложи да изляза за малко. Живея на центъра, и не е възможно и до магазина за хляб да отида по чехли, така че просто си взех един душ набързо и реших, че като свърша вечерта с боядисването ще си изкъпя косата. Облякох се, излизам навън, фръцкам се по главната, по магазините, на кафенце, а всичи ме зяпат. Мисля си "Еех, красива съм си" и като се прибирам вкъщи гледам отзад на коста ми една къдричка цялата потопена в бял латекс! А аз вървя като голяма гъзарка, малеее, мреше ми се А после ми стана толкова смешно, чак сълзи ми изкочиха
Отговори с цитат
  #12  
Стар 15th May 2006, 09:20
invisible invisible не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Feb 2006
Мнения: 2 684
Изпратете съобщение чрез ICQ до invisible
По подразбиране

__________________
My Webpage

Най-същественото е невидимо за очите!
Отговори с цитат
  #13  
Стар 15th May 2006, 12:31
tina tina не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Apr 2006
Мнения: 561
По подразбиране

страхотни сте
Отговори с цитат
  #14  
Стар 15th May 2006, 12:41
Аватара на _root
_root _root не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jan 2005
Град: София
Мнения: 477
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от verita
хаххаха, направо умрях от смях като ви четох гафовете
Аз сега не се сещам някой по-грандиозен, но в момента правя ремонт, и вчера ми се наложи да изляза за малко. Живея на центъра, и не е възможно и до магазина за хляб да отида по чехли, така че просто си взех един душ набързо и реших, че като свърша вечерта с боядисването ще си изкъпя косата. Облякох се, излизам навън, фръцкам се по главната, по магазините, на кафенце, а всичи ме зяпат. Мисля си "Еех, красива съм си" и като се прибирам вкъщи гледам отзад на коста ми една къдричка цялата потопена в бял латекс! А аз вървя като голяма гъзарка, малеее, мреше ми се А после ми стана толкова смешно, чак сълзи ми изкочиха
хахахаааааааааа много добро а от Пловдив ли си ?
Отговори с цитат
  #15  
Стар 15th May 2006, 12:42
чичо чичо не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Nov 2005
Град: BG
Мнения: 3 571
Изпратете съобщение чрез ICQ до чичо
По подразбиране

Имам мноооооого гафове,ама сега се сещам за едн:
Сигурно бях на 15-16 години и си вървя по една улица и стигам до мантинелa, деляша спирката от авто паркинг,обикновенна мантинела-60-70 см висока..И сегаааа,тръгвам аз да мина през нея,ама гледам некви мацки ,4aкат рейса и си викам,"Чакай са да се направа на нинджа и да прескоча мантинелата!"И така я прескочих,че ръбчето на маратонката ми се закачи на нея и пикирах точно пред мацките И такъв станах,червен,целия в пепел и си продължих...ама не като нинджа
Друг случай...:
Слизам от един рейс и тръгвам бързо напред ,а пред мене една бабка ходи с бастун,ама го подлага пред левия ми крак(на косо ) и sе подпира и аз го ритнах без да искам и хопааааа бабата долу и аз да и помогна нещо ,ала бала и от там дедото ме напада и фули с неговия бастун в ръка Циииирк!
има още,но друг път :P
Отговори с цитат
  #16  
Стар 15th May 2006, 12:55
bimbi
Guest
 
Мнения: n/a
По подразбиране

ахахахахаххахахаха Яворе направо ше умра от смях, честно давай още истории
Отговори с цитат
  #17  
Стар 15th May 2006, 13:03
Evi4ka Evi4ka не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Feb 2006
Град: софия в едно село с трамвай
Мнения: 310
По подразбиране

На мене целия ми живот е изпълнен с гафове,последния ми беше че със един приятел половин час си разказваме брутални расистки вицове и се заливаме от смях,а до мен една мацка се оказа че е еврейка.
__________________
НЕ на агресията!
Отговори с цитат
  #18  
Стар 25th May 2006, 12:51
Evi4ka Evi4ka не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Feb 2006
Град: софия в едно село с трамвай
Мнения: 310
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Evi4ka
На мене целия ми живот е изпълнен с гафове.
Така ето пак!В телефона съм си записала шаблончета и интересни смс-и,при което решавам да използвам едно,за да чистита именния ден на един приятел,но уви явно съм му изпратила по погрешка смс с еротично съдържание и дори не съм забелязала за гафа,естествено докато вечерта той не ме викна да си изясним отношенията...
__________________
НЕ на агресията!
Отговори с цитат
  #19  
Стар 25th May 2006, 13:34
Velikiq MAO Velikiq MAO не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Jun 2005
Град: На Лангерхансовите острови
Мнения: 946
По подразбиране

Чакайте да видите аз как се изложих. Отивам аз на горния етаж от къщата да се пека гол (там не живее никой, пък и собственика не е идвал от години). Та лежа си аз по без нищо и в апартамента влиза агентката от някаква агенция за недвижими имоти с клиенти.......И ВЕДНАГА ПАК СИ ИЗЛИЗА!!!! Смех Аз логично бая се позасрамих. Все пак не се случва млади семейства търсещи уютен дом да ме гледат "чистак бърсак"
__________________
Nothing's right, if you ain't here
I'll give all that I have, just to keep you near

<3Aj lover <3


http://www.last.fm/user/velikiqmao/
Отговори с цитат
  #20  
Стар 25th May 2006, 13:39
verita verita не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Apr 2006
Мнения: 4 019
По подразбиране

ахахахха, това разби! имах подобен случай като се пекох миналата година на нашия покрив и се бях скрила между 2 комина, защото отсреща се строеше една кооперация. Мислех си, че не се виждам, и по едното време гледам строителите отсреща се почекнали чак на комините, че да гледат...Ужас, не ме питайте как скоростно се облякох и припълзях като таен агент
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: НАЙГОЛЕМИЯТВИГАФ
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 17:34.