IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #1  
Стар 1st October 2009, 00:05
Аватара на A_N_I_T_O
A_N_I_T_O A_N_I_T_O не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Sep 2009
Мнения: 198
По подразбиране Здравейте....

Здравейте... ^_^
От доста време съм "наблюдавала" форума, но чак сега си направих регистрация...

Просто искам да Ви кажа, това което правя...дали е толкова правилно, въпреки, че се чувсвам щастлива и пълноценна.

Аз съм вече на 17 години, висока съм 165 и тежа към 53 кг.
Обожавам спорта и знам, че без него не мога!
Човек съм, които не го свърта на едно място...както мога да гледам някой филм просто "разпльокана" на дивана и изведнъж да се облека и да изляза навънка да бягам....без дори да съм мислила за това. Често бягам, особено когато съм бясна....явно с надеждата да почерпя покой и вдъхновение от необятната синия шир, която винаги бе имала чудодейното въздействие върху сърцето ми.
Знам, че имам много много енергия и вече майка ми е свикнала. Преди доста "караници" си имахме от това, цял ден да съм в морската и да "спортувам" Мислише си едва ли не, че вися по пейките с бира в ръка. Добре просто да напиша това, което искам.
Тренирам волейбол, всеки ден---рано сутрин, след това веднага съм на у-ще и доста често закъснявам о–О. После се прибирам и вечерям, уча и после правя коремни преси (знам, че не е хубаво да правя гимнастика и въобще физически упражнения) преди лягане.
Искам толкова много неща да постигна, че дори незнам откъде да започна. Оплаквам се, че нямам време! Ако не бяха 24 часа, ами 98 щеше да бъде наистина ПЕРФЕКТНО!
Искаммм да ходя на танци, искам с астрономията да продължа, сега ще ходя на "курсове по журналистика" понеже обичам да пиша и мисля с това да се занимавам след време....кой знае!
Искам да бъда добра ученичка, дъщеря, волейболистка, приятел и преди всичко ЧОВЕК.
Полезно ли е човек на моята възраст....примерно тренирам 2 часа, връщам се...и след 1 час да бягам с едно куче (една приятелка има куче и много я мързи да го разхожда, а аз мечтая за куче от както се помня...абе много сме доволни и двете И приблизително, незнам повече от 5 часа да съм активна в спорта. Почти всеки ден...
Лятото всеки ден съм на плажа и играя волейбол, а там условията хич не са леки...тоя пясък и слънце и мъже !Също така и скачам на въже и бягам. Там съм цял ден и вече не помня от кога не са ме боляли крака или да имам мускулна треска. Искам да съм щастлива, а само когато спортувам наистина усещам със цялото си сърце, как "преливам" от емоции
Знам, кога съм претоварена, особено след у-ще се чувствам просто като...най-размазания човек на света.
Искам повече неща от себе си тази година...защото тази година е моята
Искам да знам, че не съм луда...нали? Освен, че веднъж в 4 сутринта скачах на въже на терасата. Не съм пристрастена, но усещам че полудявам някой път...щом не мога "да бягам" или просто да си изразходя енергията, а трябва да си седя в нас...направо искам да скоча от някъде! Примерно от масата в хола...
П.П Съжалявам за всичко това,което написах... просто имам температура и доста "яко" ме тресе...но си написах всичко, което исках ^_^
__________________
Що е то целувката? - Устен договор за даване на долния етаж под наем.
Отговори с цитат
  #2  
Стар 1st October 2009, 02:07
Аватара на Тайна
Тайна Тайна не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Feb 2005
Град: Under The Stars, USA
Мнения: 817
По подразбиране

Здравей Всичко, което си написала звучи добре, но не се ли претоварваш много?Напомняш ми за мен преди няколко години, спорта ме спасяваше от всичко...Но мисълта ми беше друга, замисляла ли си се да се занимаваш сериозно със спорт? За волейбола не разбрах дали сериозно тренираш в някой отбор или по-скоро за удоволствие. Знаеш ли, като се върна назад във времето, искрено съжалявам че не се хванах да спортувам сериозно, тая учебна година това, догодина онова и така всяка година различно, ей така за кеф. Учителките по физическо ми даваха кординати на разни треньори, аз се дърпах(не исках да съм мускулеста), а сега един от тях е министър на спорта... Та мисля си, не е късно да започнеш със спорта сериозно, да вложиш всичката тая енергия в тренировки, лагери, състезания, медали Училището също не го забравяй, важно е! Много успехи ти пожелавам
__________________
But I still haven't found what I'm looking for...
Всяко зло за добро...
Внимавай какво си пожелаваш...
http://www.lowcarbfriends.com/bbs/
Отговори с цитат
  #3  
Стар 1st October 2009, 05:09
Аватара на disastermaster
disastermaster disastermaster не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2008
Град: София
Мнения: 1 601
По подразбиране

здрасти ,добе дошла !много енергия много нещо браво !
аз навремето бях същия,тренирах всеки ден ! сега тренирам пак и аз понякога съм правил в 2 часа лицеви опори разн ударчета коремни и т.н. няма нищо лошо всичко е до желание и ако не ти спи по добре да се поумориш и да ти дойде съня определно действа понякога
А това за да се занимаваш ппрофесионално ти самата трябва да си направиш избор -учене кариера и по големи възможности или спорт -медали ... общо взето в Бг няма много ползи от спорта ..но ти си знаеш.
__________________
Ако цял живот ходите с наведена глава, никога няма да видите слънцето.
Отговори с цитат
  #4  
Стар 1st October 2009, 06:58
Аватара на жоро66
жоро66 жоро66 не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Sep 2008
Град: Пловдив
Мнения: 14 603
По подразбиране

Ани, няма нищо лошо в нещата които правиш! Лошото е, че са в повече. Така, в един момент, нищо няма да правиш - ама истински! Н амери няколко приоритета и се отдай само на тях!

П.П: Ако не кажа че си изключително красиво момиче - няма да съм аз, но то е вярно!
__________________
АЗ КАЗАХ !
Отговори с цитат
  #5  
Стар 1st October 2009, 07:01
Аватара на Divinemouse
Divinemouse Divinemouse не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Aug 2007
Град: в мечтите ми
Мнения: 8 719
По подразбиране

Аз също не виждам нищо лошо в това което правиш...навремето бях същата с тази разлика че учех в Спортно училище ,а там натоварването е в пъти повече....Ако това ти е мечтата ,започни да се занимаваш професионално със спорт...Успех
__________________
Да обичаш значи да страдаш,
затова обичай този, който заслужава страданието ти.
Отговори с цитат
  #6  
Стар 1st October 2009, 09:29
Аватара на heavenkata
heavenkata heavenkata не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jul 2008
Град: Дряново/Габрово
Мнения: 2 041
По подразбиране

Луда работа. Евала де, но аз нямам време за училище и да се видя с родителите си ... а ти толкова време си навън.. браво.
__________________
жия
Отговори с цитат
  #7  
Стар 1st October 2009, 10:43
Аватара на barrуwhite
barrуwhite barrуwhite не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: May 2008
Мнения: 3 513
По подразбиране


най-накрая да го използвам и аз този емотикон

Единственото лошо в любовта ти към спорта ще дойде, когато ежедневието ти няма да позволява. Все пак ако денят беше 98 часа щеше да си по-дълго на 17, но той е само 24
__________________
"If they can make penicillin out of mouldy bread, they can sure make something out of you."
Отговори с цитат
  #8  
Стар 1st October 2009, 12:01
Аватара на A_N_I_T_O
A_N_I_T_O A_N_I_T_O не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Sep 2009
Мнения: 198
По подразбиране

Благодаря за милите думи!
Занимавам се сериозно със волейбол, искам тази година да съм при жените (понеже съм либеро) доста търкаляне ще има...
Уффф искам да бъда значителна и просто трудно ми е да комбинирам ежедневието си. Имам толкова много мечти, които са записани на едно табло ( нищо чудно, че е най-голямото, което намерих) в стаята ми. Там си записвам всички цели, стремежи, мечти и желания
И знаете ли какво е усещането, когато скъсаш лисчето, защото вече е реалност! НЕВЕРОЯТНО...! И така имаш място за други
Знам, че ако бях момче...щях да тренирам футбол, обожавам футбола и когато мога играя...(Но нали съм момиче! Има много контузии, бла-бла-бла)
Както си бях написала на чина "Такава исках да бъда, но живота е друг!"
Майната му....щом се е случило, значи е имало защо, нали? ^_^
__________________
Що е то целувката? - Устен договор за даване на долния етаж под наем.
Отговори с цитат
  #9  
Стар 1st October 2009, 12:09
Аватара на rokoko
rokoko rokoko не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Mar 2008
Мнения: 5 215
По подразбиране

Добре дошла и от мен,
Напомняш ми за мен, само дето не спортувам толкова,
но понякога и аз кипя от толкова енергия че ми иде да тичам ли тичам до припадък, но само като импулс,

Хубаво е да имаш толкова много интереси, ама Жорж е прав в много от случаите
__________________
Знаеш ли?..........Харесва ми да чувам гласът ти рано сутрин, денят ми после е невероятно хубав...............
Отговори с цитат
  #10  
Стар 1st October 2009, 12:42
Аватара на sportakus75
sportakus75 sportakus75 не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jul 2009
Град: КИТАЙ
Мнения: 7 146
По подразбиране

[quote="A_N_I_T_O"]Благодаря за милите думи!
. Имам толкова много мечти, които са записани на едно табло ( нищо чудно, че е най-голямото, което намерих) в стаята ми. Там си записвам всички цели, стремежи, мечти и желания

знаех си аз че трябва да си купя три етажна къща,щото и аз така лепя лепенки за мечтите ми,олепил съм целия апартамент,ама вместо тапети ги слагам,само че скоро трябва и прозорците да почвам,вместо пердета лепички кво
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Здравейте
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 08:53.