IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #11  
Стар 12th January 2008, 14:59
roxy roxy не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jul 2007
Мнения: 79
По подразбиране

Честито и от мен!Много да им се радваш! Ще чакаме снимки с нетърпение!
Отговори с цитат
  #12  
Стар 12th January 2008, 21:25
Аватара на milena127
milena127 milena127 не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Feb 2006
Град: София
Мнения: 2 265
По подразбиране

Поздравления и дано дълго им се радваш
Относно спането - аз спях на "трон" от възглавници. Слагаш си по една отстрани и две отзад и си почти полегнала на трона. Само така не ме болеше.
Силната болка ще е не повече от седмица. При надмускулно възстановяването е по-бързо.

Би ли споделила как избрахте метода на поставяне и защо преценихте да са надмускулно? Питам защото доколкото разбирам БГ лекарите вече отричат този метод (от който аз съм много доволна де). Интересно ми е как стоят нещата в Белгия по повод метода на поставяне.
Отговори с цитат
  #13  
Стар 12th January 2008, 21:49
Аватара на Divinemouse
Divinemouse Divinemouse не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Aug 2007
Град: в мечтите ми
Мнения: 8 719
По подразбиране

Честити и он мен и със много здраве и радост да си ги носиш
Отговори с цитат
  #14  
Стар 13th January 2008, 12:08
boryanska boryanska не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Nov 2007
Мнения: 47
По подразбиране

Избрах този метод, защото във всички клиники които обиколих ми препоръчаха надмускулно. Аз си имах малки гърди /75б/ преди и докторите казаха че при едно подмускулно поставяне може да се получи "дъбал бабал"/не съм сигурна дали така се пише/ и другото ако са подмускулно като легна на плажа импланта сте си стои нагоре а моята маса ще пада настрани. Това бяха доводите на лекарите и аз се съобразих с тях. Сега размерът ми е 95 Д и стоят много хубаво.
Отговори с цитат
  #15  
Стар 13th January 2008, 12:19
Аватара на gwendoline
gwendoline gwendoline не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2007
Град: The Garden of Eden
Мнения: 9 049
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от boryanska
Избрах този метод, защото във всички клиники които обиколих ми препоръчаха надмускулно. Аз си имах малки гърди /75б/ преди и докторите казаха че при едно подмускулно поставяне може да се получи "дъбал бабал"/не съм сигурна дали така се пише/ и другото ако са подмускулно като легна на плажа импланта сте си стои нагоре а моята маса ще пада настрани. Това бяха доводите на лекарите и аз се съобразих с тях. Сега размерът ми е 95 Д и стоят много хубаво.
Браво, честито ! Убедена съм, че стоят страхотно - не съм видяла досега грозни надмускулни... А и когато всички са те убедили, че за това е правилния метод - като ти го каже не един дотор, а няколко - естествено, че ще ги послушаш. Със здраве да си ги притежаваш и да им се радваш много и ти, и хората около теб!
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Далинадмускулнодаликубицитенесамалко
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 12:54.