IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #201  
Стар 16th November 2008, 16:09
Аватара на SweetShark
SweetShark SweetShark не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jul 2005
Град: Sofia
Мнения: 1 087
Изпратете съобщение чрез ICQ до SweetShark
По подразбиране

Ама нали точно това се опитваме да обясним на Иванин - че само културистите преиграват в залата и затова не бихме обърнали внимание на културист, в сравнение с не толкова релефно и изчистено, но здраво тяло..сега ме карате да защитавам мъжа ми заради това, че не е културист... Ние много добре знаем, че с 1 час на ден се прави худаво тяло, ама с един час на ден и без химия не се прави тяло на културист.
Отговори с цитат
  #202  
Стар 16th November 2008, 16:41
Аватара на Solver
Solver Solver не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2005
Град: София
Мнения: 4 461
По подразбиране

Говориш глупости, няма никаква логика от всяка гледна точка да висиш 3 часа в залата, дори и да правиш някаква двуразова тренировка или да пробваш нещо за разнообразие с голям прием на аминокиселини - това се прави 1 път на 3 месеца.
Сега, ако мъжът ти отсъства по 3 часа с оправдание "в залата съм", не искам да ти споменавам какво може да прави, рийзън каза едната възможност Ако пътят му до залата е 1 час натам и 1 час към вас - ок, но за сравнение тренировката на един от най-големите (буквално) хора, които познавам и най-изчистени, рядко минава над 30 минути в основната си част.
Всяка тренировка над 1 час е губеща, ако говорим за редовни тренировки и тренировки за покачване на мускулна маса. Естествено могат да се удължават, но за да имаш такова тяло, ти си разделил тренировката си на 5-6 части и няма какво да правиш повече от 45 минути в залата. Ако мъжът ти има такова тяло, през тея 3 часа в залата по-скоро си лафи с другите, както и аз едно време си лафех, само дето тогава нямаше резултати.


И ако бях жена, щях да искам мъжът ми да има оформени гърди, ръце, да му се личат плочките. Плочките се личат на повечето хърбави хорица, затова казвам и оформени гърди и ръце, логично и трениран гръб, от там се получава много красива фигура, която според мен всеки един уважаващ се мъж трябва да притежава. Вече колко да си напомпаш гърдите и ръцете е въпрос на желание и възможност, но освен харесван мъж, ще имаш и самочувствие, че си постигнал нещо, че изглеждаш добре, ще ти харесва, когато се видиш в огледалото и ще имаш една грижа по-малко (защото повечето хора в този форум, които пишат в горната му част, имат една грижа повече - как да отслабнат).
__________________
I want you to notice
when I'm not around
You're so fuckin' special
I wish I was special
http://squirrelsbrother.hit.bg/g.gif
Отговори с цитат
  #203  
Стар 17th November 2008, 11:05
Аватара на barrуwhite
barrуwhite barrуwhite не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: May 2008
Мнения: 3 513
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Ivanin
тренировката на един от най-големите (буквално) хора, които познавам и най-изчистени, рядко минава над 30 минути в основната си част.
и после тренира шейкове?

Цитирай:
Първоначално написано от Ivanin
както и аз едно време си лафех, само дето тогава нямаше резултати.
а сега кви резултати има?

ей тук спрях да чета
Цитирай:
Първоначално написано от Ivanin
И ако бях жена
...
__________________
"If they can make penicillin out of mouldy bread, they can sure make something out of you."
Отговори с цитат
  #204  
Стар 17th November 2008, 11:28
Аватара на SweetShark
SweetShark SweetShark не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jul 2005
Град: Sofia
Мнения: 1 087
Изпратете съобщение чрез ICQ до SweetShark
По подразбиране

Бари, аз си млъкнах, да не излезе, че обиждаме Иванин на фитнес-инструктор (той явно си се взима много на сериозно... )...

Толкова жени се опитахме да обясним на Иванин, че за нас идеалният мъж НЕ Е културист, ама той не разбра, какво да му обясняваме повече, той всичко знае....
Отговори с цитат
  #205  
Стар 17th November 2008, 12:04
Аватара на i_ani
i_ani i_ani не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Nov 2007
Мнения: 10 052
По подразбиране

Отговори с цитат
  #206  
Стар 17th November 2008, 12:14
Аватара на barrуwhite
barrуwhite barrуwhite не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: May 2008
Мнения: 3 513
По подразбиране

в смисъл?
__________________
"If they can make penicillin out of mouldy bread, they can sure make something out of you."
Отговори с цитат
  #207  
Стар 17th November 2008, 12:32
Аватара на Пипилота
Пипилота Пипилота не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Oct 2006
Мнения: 3 199
По подразбиране

Това извън темата, но... най-големите отворковци в интернет са най-големите шушумиги в живота.
__________________
Nobilitas obligat
По-добре всички да те мислят за глупак, отколкото да постнеш и да разсееш всякакви съмнения!
Отговори с цитат
  #208  
Стар 17th November 2008, 12:37
Марулка Марулка не е на линия
Banned
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Mar 2008
Мнения: 6 970
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Ivanin

И ако бях жена, щях да искам мъжът ми да има оформени гърди, ръце, да му се личат плочките..
Това пък е последното нещо което ме вълнува в един мъж...... По добре ми е да има сърце от колкото......
Отговори с цитат
  #209  
Стар 17th November 2008, 12:48
Аватара на misheto7
misheto7 misheto7 не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2007
Град: София
Мнения: 4 459
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от doroteia01
Цитирай:
Първоначално написано от Ivanin

И ако бях жена, щях да искам мъжът ми да има оформени гърди, ръце, да му се личат плочките..
Това пък е последното нещо което ме вълнува в един мъж...... По добре ми е да има сърце от колкото......
Доре що така бе ,как няма да искаш да е с мускули и по цял ден да виси във фитнеса,да бърка протеини и да пие хапчета до умопобъркване и да не спира да си се любува колко е прекрасен чакайте потвърждение във влюбените погледи на всички жени които го виждат и завист от мъжете


Иванине вземи порасни моето момче .Тогава ще разбереш че не това което ти си мислиш е най-важното
__________________
Най-големите ни разочарования са от несбъднатите ни желания ,които в даден момент сме виждали като реалност
Отговори с цитат
  #210  
Стар 17th November 2008, 12:50
Марулка Марулка не е на линия
Banned
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Mar 2008
Мнения: 6 970
По подразбиране

misheto7......е верно си е .......
Друго си е то аз да викам-гле'й къв е мъжът ми напомпан....то сигурно и вкъщи ще я караме на "мускули".........
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Идеалътвизамъжсъсснимки
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 07:08.