IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #211  
Стар 17th November 2008, 14:00
Аватара на barrуwhite
barrуwhite barrуwhite не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: May 2008
Мнения: 3 513
По подразбиране

и понеже нещо много се метнахте, ново 20

Цитирай:
Първоначално написано от SweetShark
За точно такова мъжко тяло 1 час/ден не стига. За справка - иди в Славия и преброй колко от тия дето тренират само 1 час и не бухат химия, а само протеини, имат такива тела - отговора е 0.
те тия дето бухат не само протеини повече от 45 минс не тренират - просто няма смисъл. За 3 часа шсе пренатовари, което ще има обратен ефект. Или ще си лафи с големи паузи, вместо да тренира - което ще има по-слаб ефект. Не мога да не се съглася с Иванин, че 3 часа в зала са абсурд.

Цитирай:
Първоначално написано от SweetShark
попрочети списание Muscle&Fitness,
буахахах, ето къде била истината. Ако в тва списание проповядват 3 часа на ден киснене в зала - значи става само за бърсане на гъз. ( и то с условието ако не е много гладко, иначе и за тва не става)


Цитирай:
Първоначално написано от SweetShark
Мъжът ми с дрехи изглежда като него...а без изглежда по-добре
най-най-нананай, наанааа най-най

Цитирай:
Първоначално написано от SweetShark
именно защото не е чак толкова изчистен...мускулите си ги има, ама си личи че има и нещо друго (визирам в главата).
табела?

кво ше да е тва, от което личи

Цитирай:
Първоначално написано от SweetShark
И да защитя честта на пагона (т.е. Гуен и себе си) - нашите гъзове не са 120 см обиколка, а доста по-малки и стегнати (независимо от броя на ражданията)
като дойдеш в Славия спортес ше те видя
__________________
"If they can make penicillin out of mouldy bread, they can sure make something out of you."
Отговори с цитат
  #212  
Стар 17th November 2008, 14:11
Марулка Марулка не е на линия
Banned
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Mar 2008
Мнения: 6 970
По подразбиране

у.........в Славия крака ми няма да стъпне......тамън скоро щях да ходя там....
Отговори с цитат
  #213  
Стар 17th November 2008, 14:16
Аватара на barrуwhite
barrуwhite barrуwhite не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: May 2008
Мнения: 3 513
По подразбиране

като разберат ше си изядат ушите от яд
__________________
"If they can make penicillin out of mouldy bread, they can sure make something out of you."
Отговори с цитат
  #214  
Стар 17th November 2008, 17:59
Аватара на 4inthemorning
4inthemorning 4inthemorning не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Aug 2008
Град: Пловдив
Мнения: 161
По подразбиране

Абе мъжете, кво сте се разписали в тая тема
Отговори с цитат
  #215  
Стар 17th November 2008, 18:11
Аватара на SweetShark
SweetShark SweetShark не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jul 2005
Град: Sofia
Мнения: 1 087
Изпратете съобщение чрез ICQ до SweetShark
По подразбиране

Barry, I highly appreciate your new avatar, and as you might have already noticed, I did already shut up, no need to put such an impressive emphasis that.

А защо да ходя в Славия като си имаме фитнес в офиса? За да ме видиш на живо как изглеждам? Много ми се струва плоско ....ако искам да се видя с някой от форума го правя на срещите на тунингованите – добре си дошъл на следващата среща в София . Виж, само те каня, не нося отговорност какво ще те направят там другите жени от форума .
Отговори с цитат
  #216  
Стар 17th November 2008, 19:01
Аватара на Solver
Solver Solver не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2005
Град: София
Мнения: 4 461
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от SweetShark
Бари, аз си млъкнах, да не излезе, че обиждаме Иванин на фитнес-инструктор (той явно си се взима много на сериозно... )...

Толкова жени се опитахме да обясним на Иванин, че за нас идеалният мъж НЕ Е културист, ама той не разбра, какво да му обясняваме повече, той всичко знае....
Аз и не съм твърдял, че е културист Стига сме изопачавали думите.

Цитирай:
Това пък е последното нещо което ме вълнува в един мъж...... Exclamation По добре ми е да има сърце от колкото...... bb
Естествено, само дето говоря за външен вид, аз сърцето не го виждам все още, такива способности нямам на пръв поглед

Мише,
Цитирай:
Доре що така бе ,как няма да искаш да е с мускули и по цял ден да виси във фитнеса,да бърка протеини и да пие хапчета до умопобъркване и да не спира да си се любува колко е прекрасен чакайте потвърждение във влюбените погледи на всички жени които го виждат и завист от мъжете Laughing Laughing Laughing


Иванине вземи порасни моето момче .Тогава ще разбереш че не това което ти си мислиш е най-важното Wink

Първо нещото, което ме издразни, обяснихме около 500 човека в тая тема, че един добре изглеждащ мъж НЕ ВИСИ по цял ден във фитнеса Не знам на какви хора говоря ама съм се правил на учител на дечица, те по-лесно и по-бързо схващат!
Всеки с хубаво тяло явно пие хапчета до умопобъркване, тва е глупавия манталитет на българина - глей го тоя колко е як - сигурно цял ден боцка, глей го тоя кво хубаво тяло има - значи ще умре млад (казал Иван и се потупкал по шкембака)
Никъде не съм говорил за характера на хората, говоря просто за телата. И не мога пак да не го цитирам :

Цитирай:
Иванине вземи порасни моето момче .Тогава ще разбереш че не това което ти си мислиш е най-важното Wink
Ахаааа, а това, което ти си мислиш, ли е най-важното


Бари, естествено, че тренира шейкове, но шейка е само един, бързи въглехидрати с аминокиселини, нормално е и е много по-качествена храна от кренвирш с филия хляб Протеините се продават във всеки магазин, както и аминокиселините и креатина и л-карнитина и всички фет бърнъри, както и Витамин С, а в аптеките има къде-къде по-страшни неща, които се продават законно и което за мен е просто абсурд. Инжинерът ползва калкулатор, културистът ползва протеин, защо им е да се мъчат
__________________
I want you to notice
when I'm not around
You're so fuckin' special
I wish I was special
http://squirrelsbrother.hit.bg/g.gif
Отговори с цитат
  #217  
Стар 17th November 2008, 19:07
Аватара на Solver
Solver Solver не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2005
Град: София
Мнения: 4 461
По подразбиране

Абе колко съм недосетлив Вижте заглавието на темата, нашата Моник толкова добре е обяснила, пък вие за сърца ми говорите СЪС СНИМКИ - снимкииииии. Снимка е една такава картинка, не знам как точно става, сложен и непонятен процес ми е, но образът от реалността някак си се прехвърля тук в голямата плоска кутия - монитор.

Е, ако някоя от вас ми покаже сърцето, душата и т.н. на идеалният според нея мъж - бих се радвал да ги видя.
__________________
I want you to notice
when I'm not around
You're so fuckin' special
I wish I was special
http://squirrelsbrother.hit.bg/g.gif
Отговори с цитат
  #218  
Стар 17th November 2008, 19:11
Аватара на жоро66
жоро66 жоро66 не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Sep 2008
Град: Пловдив
Мнения: 14 603
По подразбиране

Иванин
__________________
АЗ КАЗАХ !
Отговори с цитат
  #219  
Стар 17th November 2008, 19:12
Аватара на DWP
DWP DWP не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jan 2008
Град: Варна
Мнения: 5 527
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Ivanin
Е, ако някоя от вас ми покаже сърцето, душата и т.н. на идеалният според нея мъж - бих се радвал да ги видя.
Точно ти ли?
__________________
say she wish she could cut my dick off and take it with her
Отговори с цитат
  #220  
Стар 17th November 2008, 19:14
Аватара на Solver
Solver Solver не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2005
Град: София
Мнения: 4 461
По подразбиране

Да, искам да видя дали имам себеподобни
__________________
I want you to notice
when I'm not around
You're so fuckin' special
I wish I was special
http://squirrelsbrother.hit.bg/g.gif
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Идеалътвизамъжсъсснимки
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 12:29.