IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #1  
Стар 14th November 2004, 12:45
Vesela
Guest
 
Мнения: n/a
По подразбиране za gardite...

Bih se radvala ako mi kajete metodi za stiagane na gardite (ne govoria za plasti4na hirurgia). Kato cialo kak mislite - mogat li naistina da se stegnat gurdite samo ot kremove i drugi vidove kozmetika za gardi? Vednuj uvisnali, mogat li da se stegnat otnovo ili moje samo s plasti4na operacia? Pitam za6toto sestra mi e re6ila da si kupuva edin bezbojno skup krem za stiagane na biust i se pritesniavam, 4e samo 6te si hvurli parite na viatara. Kakvo mislite? Tia iskreno se nadiava, 4e 6te ima efekt, no az 4estno kazano se samniavam. Vupreki vsi4ko 6te se radvam ako se polu4i, za6toto tia naistina ima nujda da si digne samo4ustvieto otnosno biusta i .. kakvo li ne praviat jenite v imeto na krasotata

8) e, raz4itam na vas 8)
Отговори с цитат
  #2  
Стар 14th November 2004, 13:24
Аватара на _VIP_
_VIP_ _VIP_ не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Aug 2004
Град: Drujba - kvartala na bogatite
Мнения: 438
По подразбиране

si dade kintite spored mene
__________________
SHAMPIONA NE SE RAZJDA, TOI SE SAZDAVA
____________________________________
ЧОВЕК Е 70% ВОДА, ОСТАНАЛОТО Е СТРАСТ!
www.levskispartak.com
Отговори с цитат
  #3  
Стар 15th November 2004, 08:37
reni
Guest
 
Мнения: n/a
По подразбиране

Smiatam,che s redovni yprajnenia s girichki naprimer,plyvane i za po-dulgo vreme,shte si stegne busta.Naistina nastupva podobrenie.Za krema ne znam-az lichno ne viarvam.Vupros na pari e,ako ti se namirat v izlishuk-dai gi,ako ne-pochvai gimnastikata,ne se otkazvai,a s parite si kypi edin hybav sytien,hodi na fitnes ili basein ili prosto si zaradvai dyshata s niakakva pokypka.
Отговори с цитат
  #4  
Стар 22nd November 2004, 21:56
sani sani не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Nov 2004
Мнения: 4
По подразбиране

I az smqtam 4e edin krem edva li bi pomognal..nai-dobre raboti s giri4ki i ne se otkazvaiUspeh
__________________
Vsi4ko e vuzmojno stiga da poiska6
Отговори с цитат
  #5  
Стар 23rd November 2004, 13:15
kittiee kittiee не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Oct 2004
Мнения: 16
По подразбиране

Кремовете според мен не помагат, може би само ако приложите някакво самовнушение, но със сигурност трябва плуване - то е най-добрият начин
Отговори с цитат
  #6  
Стар 12th December 2004, 00:43
Guest
 
Мнения: n/a
По подразбиране

i spored men kremovte ne vurshat rabota , a nai-loshiq variant e sled upotrebata im da stane oshte po-zle
Отговори с цитат
  #7  
Стар 13th December 2004, 00:04
Mimka Mimka не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Dec 2004
Мнения: 6
По подразбиране

Moje li da utochnite uprajneniata s girichki?
Отговори с цитат
  #8  
Стар 14th December 2004, 12:42
:)
Guest
 
Мнения: n/a
По подразбиране

Hvashtash giri4kite, lqgash na peikata vyv fitnesa (ili v kyshti na zemqta) razpervash ryce na strani s lakti na 90 gradusa sgyrnati i posle sybirash rycete pred sebe si pred sebe si moje da gi sybirash bez da razgyvash laktite,moje i da gi razgyvash pravi i ot dvete nqkolko seriiki(po vyzmojnost 4) po 12-15 da re4eme povtoreniq po4vash s 3-4 kilograma giri4ka - za mesec ve4e she go pravish s 7-8 ako si redovna a pyrvite pyti ti garantiram muskulna treska
Отговори с цитат
  #9  
Стар 14th December 2004, 16:30
Angel Angel не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Dec 2004
Мнения: 20
По подразбиране krem4eta

S kremove ni6to ne stava.Tova sa gluposti....krem za otslabvane,krem za celulit,krem za stjagane na gardite ! PROSTOTII !Tezi raboti sa napraveni za glupavite jeni4ki s mnogo pari4ki.Samo v trenirovkite e re6enieto,usporedno s trenirovkite i krem4etata deistvat,no moje bi po skoro poddurja6to.
__________________
Красивата жена се харесва на очите, а добрата - на сърцето; едната е прекрасна вещ, а другата - съкровище.
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: gardite
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 04:28.