IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #1  
Стар 21st July 2005, 15:36
Били
Guest
 
Мнения: n/a
По подразбиране Как да предизвикаме момчето....

Как да предизвикаме момчето,което съм наранила,да отговори на sms-ите ми!!!???
Отговори с цитат
  #2  
Стар 21st July 2005, 15:45
Jana
Guest
 
Мнения: n/a
По подразбиране

Обади му се и се опитай да говориш с него. Ако много лошо си го наранила, ще му трябва време. За танго трябват двама. За да го нараниш, сигурно си имала причина. Трябва да си готова и да кажеш извинявай.
Общо взето няма да е никак лесно, но не трябва да се отказваш, ако наистина държиш на него, каквото и да казва.
Отговори с цитат
  #3  
Стар 21st July 2005, 19:19
Били
Guest
 
Мнения: n/a
По подразбиране

Проблемът е че не ми вдига,всеки път ми бие отказ...и няма друг начин освен sms-и!А и пробвах от всякакви номера дали ще ми вдигне,но...не!!
Отговори с цитат
  #4  
Стар 22nd July 2005, 00:01
bubblegumi bubblegumi не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jun 2005
Мнения: 47
По подразбиране

коя зодия е??
__________________
Keep smiling...
Отговори с цитат
  #5  
Стар 22nd July 2005, 12:21
Аватара на _root
_root _root не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jan 2005
Град: София
Мнения: 477
По подразбиране

начин 1: ако все пак чете смс-ите изпрати следното "Въпреки че не ми говориш, аз пък ще ти говоря" или "Ще ти пиша докато не ми отговориш, защото съжалявам за постъпката си"
Някакви такива подобни....

начин 2: когато се наложи да отида в Пирогов (няма да казвам причините) едно момиче ми се беше разсърдило същия ден, но не знаеше че аз бях там и когато й пратих смс с подобно съдържание "Добре не ми вдигай щом не те интересува това че съм в Пирогов" , и тя веднага ми се обади. Така че, можеш да си счупиш ръка или крак или нещо там, и така ще го убеди
ама не ти го препоръчвам.....По добре пробвай Начин 1.

начин 3: Незнам от кога ти е сърдит, но ако е от скоро.... изчакай малко време, не му се обаждай нищо не прави, може да му пратиш смс-че със съдържание "Съжалявам за постъпката, повече няма да ти преча, ако не ме искаш...." така си оставяш малка вратичка за след време. Например 2седмици ,1-2 месеца..... на него ще му мине, каквото и да си му сторила. И тогава се опитай пак.

Дано ме разбираш за какво говоря
Успех
Отговори с цитат
  #6  
Стар 24th July 2005, 10:11
Марина
Guest
 
Мнения: n/a
По подразбиране

Щом си наранила някого,без значение възрастта и пола му,и съжаляваш за това,си длъжна да се извиниш.Въпрос е на добро възпитание и самоуважение.След това е желателно да се оттеглиш,за да му дадеш възможност да прецени дали желае да поддържа връзка с тебе.Трябва ти и план Б,който включва животът ти занапред БЕЗ този човек.Всякакви хитринки и евтини номерца са не само прозрачни,но и унизяват този ,който ги прави.А и трябва ли ти шаран,дето клъвва на всяка въдица?В края на краищата това не е единственото момче на света,нито единствената причина да живееш.Нито пък ти си единствена и неповторима,освен за родителите ти.Човек трябва да знае кога да спре,да може да чака,а и да губи.А ако си специална за този човек,той 100% ще те намери и без хитринките ти.Успех!
Отговори с цитат
  #7  
Стар 27th July 2005, 15:34
Nicotiana Nicotiana не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jul 2005
Мнения: 16
По подразбиране

Браво Марина- по-добре не бих могла да го кажа! Мило момиче, остави го този тип да подиша, да си помисли, да прецени...
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Какдапредизвикамемомчето
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 17:27.