IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #1  
Стар 17th November 2005, 15:27
neglected neglected не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Nov 2005
Мнения: 1
По подразбиране Бузи

Такам... Значи имим големи бузи и идеята ми е как да се стопят? Има ли специална диета или упражнения?
Нямам проблеми нито с килограмите нито с фигурата
Отговори с цитат
  #2  
Стар 6th January 2006, 20:18
Tsvet Tsvet не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Nov 2005
Мнения: 18
По подразбиране

хах звучи много смешно и аз мисля обаче че бузите ми не са много малки ама за да се намалят те ще трябва да отслабнеш цялостно или...поработете с приятеля ти по въпроса за упражненията а ползвай руж и ще има малка корекция
__________________
vinagi moje poveche i po dobre
Отговори с цитат
  #3  
Стар 1st March 2006, 16:51
Evi4ka Evi4ka не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Feb 2006
Град: софия в едно село с трамвай
Мнения: 310
По подразбиране

трудно е там има мастни тампони които приличат на топчета и много трудно се махат но е сладко да си имаш бузки ако пък толко не щеш прават се операции
Отговори с цитат
  #4  
Стар 25th May 2006, 15:27
lisa lisa не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: May 2006
Мнения: 3
По подразбиране

Зависи на колко години си. Ако си в тийнеиджърската възраст, е малко вероятно да успееш да ги намалиш. Ако си по-пълна, с цялостно отслабване може и да намалеят, но иначе с годините ще се променят сами. Аз до 22-23 години си имах доста закръглени бузи, макар 4е бях слаба и нищо не можеше да ги махне, но после ве4е сами се постопиха.
Отговори с цитат
  #5  
Стар 25th May 2006, 15:44
verita verita не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Apr 2006
Мнения: 4 019
По подразбиране

На мен пък са ми много сладки бузи Но щом толкова не си ги харесваш, мисля, че ако лицето ти е с фон'дьо'тен и после си "нарисуваш" скули ще ги позалечиш... Не знам какъв цвят е кожата ти, но мисля, че с отенък "Сахара" ще е по-добре в случая от прасковено
Отговори с цитат
  #6  
Стар 25th May 2006, 16:03
liophy
Guest
 
Мнения: n/a
По подразбиране

Интересно защо ли само жени казват, че са им сладки бузките. Уточнете се - вие за дечицата си ли говорите или за сексапила на жената. Убеден съм че момичето въобще не желае да ви е "сладка" на вас. Те и дебеличките дечица са сладки ама...

Аз лично харесвам по-изпити (не мършави чак) лица. Естествено, че цялостното отслабване ще ги понамали, но предполагам че момичето има предвид, че в нейния случай бузите са малко по-закръглени дори и отслабнала. Не знам какво се прави в такъв случай. Може би наистина операция... просто не знам.
Отговори с цитат
  #7  
Стар 25th May 2006, 18:56
Chujdata Chujdata не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Aug 2005
Град: Varna
Мнения: 1 743
По подразбиране

Бузите са генетично заложени и както казва Льофи, ако нямаш да сваляш много килограми, единственото спасение е изсмукване с пластична операция, което естествено си е доста голям риск. Честно казано не съм чела в България някой да прави такава операция, като имаш предвид, че съм ги изчела всички докторя. Само на "Пълна промяна" съм виждала да го правят в САЩ. Така, че миличка действай с грим, но това не те спасява постоянно, примерно сутрин Който те хареса, ще те е харесал такава каквато си, а и има мъже, които им е доста сладко това. Като остарееш, ще се вталиш и бузно. Аз все повече заприличвам на скелет с кожа
Отговори с цитат
  #8  
Стар 2nd June 2006, 14:48
Sandi Sandi не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Apr 2006
Мнения: 27
По подразбиране

Аз пък имам обратния проблем до 25 г. си имах бузки но от тогава досега вече 3г. са ми много хлътнали като сега съм на същите килограми и не съм имала големи разлики в теглото/макс.+4 /.Мен лично ме тормози защото имам много малко лице и не ми изглежда добре, особенно като застана под лампа и се очертават чертите ако някой ми гледа само лицето сигурно ще каже че приличам на осфиенциум.
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Бузи
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 23:15.