IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #1  
Стар 1st March 2008, 08:32
ss_sniper ss_sniper не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jun 2007
Мнения: 6
По подразбиране Фитнес въпрос

Здравейте! Първо искам да Ви се извиня за темата - сигурен съм, че има такава, обаче нямам време да търся и не съм сигурен дали ще отговаря на запитването ми.

Значи на 15 години съм ( след 1 месец правя 16) 175см съм и 70 килограма. Наскоро отвориха фитнес в училище и започнахме да ходим с приятели от класа ми. Ходим 3 пъти в седмицата - понеделник, сряда, петък. Обаче тъй като не съм се занимавал преди нито пък познавам някой, който се е занимавал си нямам на идея какво да правя този, който седи там изобщо и нищо не разбира само ми каза как се използват уредите и кой за какво е. Въпроса ми е да ме насочите към някоя програма + някакъв вид диета- не за отслабване, а за здравословно хранене. Също така искам да ви попитам дали възрастта ми е подходяща изобщо за занимаване на фитнес. Основно искам за корем (плочки) и за гърдите - за лятото трябва да съм в подходяща форма :P

Благодаря предварително и пак се извинявам, ако има подобна тема.

Честита Баба Марта :P
Отговори с цитат
  #2  
Стар 1st March 2008, 13:54
mairo mairo не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: May 2005
Град: Australia
Мнения: 1 025
Изпратете съобщение чрез MSN до mairo Изпратете съобщение чрез Yahoo до mairo
По подразбиране

Честита Баба Марта и а теб

Програма, лесно, някои' ще напише, но след това ще трябва някой да ти покаже как се изпълняват тези упражнения, да седи до теб няколко дена, седмици, и да те наблдава, да ти казва грешките ...
Годините, не са ти проблем, не си давай много зор, което всщото време не означава да не си изплHяваш програмата пълноценно
__________________
Отговори с цитат
  #3  
Стар 1st March 2008, 14:26
vrabche_ vrabche_ не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Mar 2008
Мнения: 21
По подразбиране

до сега не си тренирал така ли ?
1.гърди - лежанка , кофи
2.набиране , рамо
3. ръце
4. мечка(гръб) ,клякане
по 4-5 серии от 6 до 10 ти сам прецени колко с колко кила .
останалите дни може да почиваш а в почивките да вкараш някаде и пресите който да ги правиш до отказ.
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Фитнесвъпрос
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 22:41.