IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #1  
Стар 15th January 2009, 15:25
Аватара на rokoko
rokoko rokoko не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Mar 2008
Мнения: 5 215
По подразбиране Защо съм човек...

Създавам тази тема по повод, факта, че ми се случва да правя услуги на хора, които преди две години ме обидиха жестоко. Така да се каже ми обърнаха гръб, и до миналата година пролетта не си продумвахме. Изведнъж, тъй като сме в една социална група, и обстоятелствата ни налагат да сме ежедневно в една стая. В един прекрасен момент забравих за болката която ми причиниха и вътрешно на себе си им благодарих за поредния житейски урок. Тази година, просто започнах да намирам пътя към себе си , за първи път, се усетих пълноценна пред себе си, в своите очи
Тази есен обаче нещо в мен се промени, не ми пукаше въобще, говорех с всичките, без да се причислявам към техните социални микрогрупи. Държа се положително настроена , държах се свободна.
Докато бях госпожица никоя за тях, Изведнъж се получи израза: Любов ли бе да я опишеш!!!Тъй като по някаква причина като хора имащи обща цел обучение, всеки зависеше по нещичко от другия, лекции , упражнения Който искаше лекции, кой ни носеше курсовите работи зада не тръгваме юруш всичките. И изведнъж започнаха да ми се обаждат с молба за помощ, А аз отхуманна гледна точка, поставяйки се на другата страна, също бих изпаднала в подобна ситуация да имам нужда от помощта. Същите тези лица изведнъж решиха че като ми говорят за доброто старо време ще се размекна и със "сълзи на очи" заради същото това време ще им помогна. Само че нека не забравяме, аз не съм сантиментална личност,
Знам само една поговорка гласяща Не плюй в кладенеца, защото някой ден ще се наложи да пиеш от него . Е, сега пият от кладенеца, Дано нещо в тях ги кара да се чувстват неудобно, защото макар и да съм простила ме боли, но върша нещата, заради колегиалността, не и заради хората. Не твърдя, че им ходя по гайдата и им върша някакви хипер услуги, просто върша неща, колкото всички да завършим, понеже проблемите са на лина основа, но не желая да намесвам и учебните задължения...

Аз все пак се упреквам за човещината, която показвам....дано е на добро
Как постъпвате в такива моменти вие.. ????
__________________
Знаеш ли?..........Харесва ми да чувам гласът ти рано сутрин, денят ми после е невероятно хубав...............
Отговори с цитат
  #2  
Стар 15th January 2009, 15:36
liophy
Guest
 
Мнения: n/a
По подразбиране

Това не е ли за изповедалнята?
Отговори с цитат
  #3  
Стар 15th January 2009, 15:40
Шаро Шаро не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Aug 2008
Град: на пътя
Мнения: 724
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от liophy
Това не е ли за изповедалнята?
Ама и такова ли чудо има тук? Я кажете къде е, че имам много грехове да изповядвам.
Отговори с цитат
  #4  
Стар 15th January 2009, 15:45
Аватара на svetlin4u
svetlin4u svetlin4u не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: May 2006
Мнения: 4 316
По подразбиране

rokoko, есе ли да напиша...?
__________________
погали ме по главичката
Отговори с цитат
  #5  
Стар 15th January 2009, 15:49
Аватара на pifco
pifco pifco не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Apr 2008
Град: Plovdiv
Мнения: 3 820
Изпратете съобщение чрез ICQ до pifco Изпратете съобщение чрез Yahoo до pifco
По подразбиране

не ги слушай,темата си е готина,наитина не са малко хората които помагат в много лучай именно на такива които най малко заслужават,но съм забелязъл ,че това си е един вид мазохизъм ,като че ли изпитваме удоволствие да помогнем ,лошото е ,че опрелени хора се възползват от тази слабост и спекулират и манипоират
__________________
http://www.sinyatabezdna.com/
Отговори с цитат
  #6  
Стар 15th January 2009, 15:53
Аватара на rokoko
rokoko rokoko не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Mar 2008
Мнения: 5 215
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от svetlin4u
rokoko, есе ли да напиша...?
По-добре Го конспектирай с точки подточки и тиренца, като гледам само увод и заключение ми липсват, тоесето е написано

Льофи, извинявай обаче, докато намеря темата, нямаше да мога да впиша това цялото вътре
много се извинявам, просто, Даже се чудих дали да не гонапиша в темата за Оплаквания, но идеята мие по-скоро да проверя моите съфорумци, как постъпват спрямо такива хора, то че и тука ще има спам,
__________________
Знаеш ли?..........Харесва ми да чувам гласът ти рано сутрин, денят ми после е невероятно хубав...............
Отговори с цитат
  #7  
Стар 15th January 2009, 15:58
liophy
Guest
 
Мнения: n/a
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Шаро
Цитирай:
Първоначално написано от liophy
Това не е ли за изповедалнята?
Ама и такова ли чудо има тук? Я кажете къде е
Изповедалня на форума
Отговори с цитат
  #8  
Стар 15th January 2009, 15:59
Аватара на svetlin4u
svetlin4u svetlin4u не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: May 2006
Мнения: 4 316
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от rokoko
...то че и тука ще има спам...
Благодарско за разбирането..!

Ако приемаш съвети да ти кажа един?
__________________
погали ме по главичката
Отговори с цитат
  #9  
Стар 15th January 2009, 16:09
Аватара на rokoko
rokoko rokoko не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Mar 2008
Мнения: 5 215
По подразбиране

Аз просто се чудя как реагират на подобно нещо другите,
В смисъл конкретен случай, трябваше да пътуваме миналата седмица извън града до една преподавателка, и да й предадем курсовите работи, но част от нас не можахме да ги предадем лично и споделих, че ще ходя, при което се оказа че едната дето плю в кладенеца също не можа да ги даде на колежката която се нагърби с всички курсови работи
и нашето мазохистче както определи Пиф, взе чесъщо закъса със срока, при което звъни и обясни че също не е могла , дали може да го нося, при което се видяхме за да ми даде нейната тема. Не мога да определя, дали като ми се обади звучеше леко смутена , опитвайки се да го прикрие
интуицията ми ми подсказваше че е леко смутена, а аз за времето в което съм общувала с нея съм успяла да анализирам кога преиграва и кога е смутена
ПИф е прав че такива хора не се спират пред нищо.
__________________
Знаеш ли?..........Харесва ми да чувам гласът ти рано сутрин, денят ми после е невероятно хубав...............
Отговори с цитат
  #10  
Стар 15th January 2009, 16:42
Аватара на Mycka
Mycka Mycka не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jul 2008
Град: Блондландия
Мнения: 2 353
По подразбиране

да и за съжаление стават все повече и повече...
за съжаление останахме малко готините хора

живота е такъв,че просто те озлобява отвсякъде и те прави егоист
и аз се "уча" да съм такава!май ще се чувствам по-добре...ще оцелея по-дълго
както имаше един лаф" аз не съм се родила кучка!мъже като теб ме направиха такава"
та това може да се погледне и от друг ъгъл
__________________
"I'm not here for entertainment!You don't really wanna mess with me tonight ..."
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Защосъмчовек
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 08:28.