IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #51  
Стар 12th July 2008, 17:02
Аватара на Nelina_02
Nelina_02 Nelina_02 не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jul 2007
Мнения: 2 260
По подразбиране

А аз съм на полусъединител за Влас...има едно уникално местенце
на път за Елените, отпред морето,отзад гората, а и Иракли е близо
Отговори с цитат
  #52  
Стар 12th July 2008, 17:03
Аватара на secretk
secretk secretk не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jul 2007
Град: София
Мнения: 4 401
По подразбиране

E, Нели, товa кaто по филмите, много добре звучи
Дa нaпрaвиш снимки и дa ни ги покaжеш после
__________________
Всички сме равни, но някои са по-равни.
Отговори с цитат
  #53  
Стар 14th July 2008, 10:20
Аватара на natalei
natalei natalei не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Dec 2006
Мнения: 1 512
По подразбиране

Нели, значи си близо до Обзор и ще сме там по едно и също време... айде пращам ти и на теб тел, обади се ако искаш
__________________
NIN - remix feat. myself
http://www.youtube.com/watch?v=rYoHdJHBYdk
Отговори с цитат
  #54  
Стар 14th July 2008, 11:45
Аватара на plamitO
plamitO plamitO не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jul 2008
Град: Veliko Tyrnovo
Мнения: 236
По подразбиране

Мацки как ви завиждам-благородно де...Аххх моретУуу...Да си прекарате убаво и после да разправяте ко е било
Отговори с цитат
  #55  
Стар 21st July 2008, 08:55
Аватара на barrуwhite
barrуwhite barrуwhite не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: May 2008
Мнения: 3 513
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Lilith
Цитирай:
Първоначално написано от barrуwhite
^ люта почивка

аз вече бях до слънчев бряг, несебър, велинград, банско и още няколко места, предстои да се върна в Банско и да направя един Лозенец, макар че Алкохол там вече не съществува и не знам кво го замества и колко време ше изкарам изобщо..
аз вече ходих 2 пъти до Лозенец Алкохол е вече Пиано-бар на име Шоколад, но честно казано не ми допадна Има едно ново бар-ченце на плажа казва се Summer Mood страхотно е
такааам, Алкохол е съмър Суингин хол където пеят само групи на живо и е до 1 часа, summer mood се озвучава от някви колонки за компютър и като цяло тая лагерна обстановка и седене по пясъка нещо не ми допаднаха,
Чоклит дел мар е на мястото на ена чалготека отвъд Алкохол в гората, принципно е на собствениците на Ескейп и програмата е ясна - 4тък ретро, в останалите дни - дижеи
Предполагам причината Суинга да работи до 1 и колонките в summer mood да са за PC e oбща с тая да няма Алкохол - явно някой се е оплаквал от музиката на плажа и "се е взело решение, НО
резултата е, че Лозенец вечерно време на нищо не прилича
Буда бара си е същата мизерия, Бай да уей и след 10 години вероятно няма да претърпи промяна..
а, да, входа в chocolate del mar e 15~20 кинта според зависи дижея и Старата Къща е същото прекрасно място
__________________
"If they can make penicillin out of mouldy bread, they can sure make something out of you."
Отговори с цитат
  #56  
Стар 21st July 2008, 09:15
Аватара на Ecstazy
Ecstazy Ecstazy не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jul 2008
Мнения: 60
По подразбиране

Най вероятно към края на август (или началото на септември-зависи моя мъжо кога ще се измъкне от работа)отпрашваме с мръсна газ към Несебър
Това ми е най-любимото място!
__________________
You really are my ecstasy,
My real life fantasy
Отговори с цитат
  #57  
Стар 21st July 2008, 09:18
Celine Celine не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2007
Мнения: 1 928
По подразбиране

Бари още малко и ще ме откажеш от уикенд в Лозенец
__________________
Благосвовен да бъде този, който няма какво да каже и въпреки това мълчи!
Отговори с цитат
  #58  
Стар 21st July 2008, 09:24
Аватара на Пипилота
Пипилота Пипилота не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Oct 2006
Мнения: 3 199
По подразбиране

Лично на мен в Лозенец страшно ми хареса. Но аз не обикалям барове (рядко де), а кръчмета и вероятно гледната ни точка няма да съвпадне. В сравнения с цялото бг черноморие Лозенец е един оазис. Мен няма да ме видите в Слънчев бряг, Созопол или някое друго мега застроено селище.
Утре заминавам за Арапя - на 5 км. от Лозенец. Знам, че там е хубаво, но ако все пак не ми хареса ще ида я Синеморец, я Ахтопол... Несебър и на мен ми е любим, но той стремглаво върви към съдбата на Созопол - цигански табор, увеселителен парк, карнавално шествие или нещо подобно Развалиха ни курортите!
__________________
Nobilitas obligat
По-добре всички да те мислят за глупак, отколкото да постнеш и да разсееш всякакви съмнения!
Отговори с цитат
  #59  
Стар 21st July 2008, 10:01
Аватара на barrуwhite
barrуwhite barrуwhite не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: May 2008
Мнения: 3 513
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Celine
Бари още малко и ще ме откажеш от уикенд в Лозенец
нямам никакво намерение да те навивам сега Може би догодина.. Не можеш да наречеш ено място "свестен курорт" без да има достатъчно разнообразие както през деня, така и през нощта
Аз така или иначе шсе завърна заради недвижимите имоти, но определено шсе набляга на bbq партита.
Планира се и няква Турция през септември, условието към офертата е да бъде ултра ол инклузив
__________________
"If they can make penicillin out of mouldy bread, they can sure make something out of you."
Отговори с цитат
  #60  
Стар 21st July 2008, 14:29
Аватара на Allure_
Allure_ Allure_ не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Oct 2007
Град: София
Мнения: 1 270
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Пипилота
Лично на мен в Лозенец страшно ми хареса. Но аз не обикалям барове (рядко де), а кръчмета и вероятно гледната ни точка няма да съвпадне. В сравнения с цялото бг черноморие Лозенец е един оазис.
Значи и на мен ще ми хареса. Държа плажа да е хубав и да не е пренаселено,другото не ме вълнува особено.
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Койкъдещесипочива
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 09:03.