IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #11  
Стар 5th May 2011, 16:44
Аватара на bunny1314
bunny1314 bunny1314 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: May 2011
Мнения: 13
По подразбиране

Аз съм светло руса,по рождение съм естествена блондинка.Моето мнение е,че русият цвят изглежда красиво само на хубав лек тен на кожата,другото,с което трябва да се съобразим,е цветът на веждите.В противния случай-ако русото е на светло и бледо лице,тогава съм на мнение,че дамата ще се обезличи.В този случай ще бъде задължително използването на грим,при това подчертаващ-очите ,устните,скулите.А черният цвят на веждите,съчетан с много силно изрусена дама....мисля,че е излишно да изказваме мнение.Независимо,че съм вечна блондинка,не мога да отрека неустоимата красота на много брюнетки.
Отговори с цитат
  #12  
Стар 5th May 2011, 17:43
Аватара на Мариса
Мариса Мариса не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2009
Град: София
Мнения: 8 631
По подразбиране

Аз се съобразявам с цвета на веждитеПо рождение съм с тъмно руса коса,но я направих черна,което не беше добра идея и не мисля повече да се боядисвам.Скромният ми опит ми казва,че с естествения си цвят съм най-добре
__________________
Не е най - умен този който има най- много знания а този който успява всеки един миг от живота си да направи щастлив
Отговори с цитат
  #13  
Стар 5th May 2011, 17:45
Аватара на Decu
Decu Decu не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Feb 2011
Град: Deep into the dream world
Мнения: 2 510
Talking

Цитирай:
Първоначално написано от Oksana_ Виж мнението
Никога не съм си позволявала да експериментирам с бои в домашни условия.
Винаги съм се доверявала само на фризьор.
точно
__________________
Set Me Free Your Heaven`s A Lie
Отговори с цитат
  #14  
Стар 5th May 2011, 17:53
Аватара на Oksana_
Oksana_ Oksana_ не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jan 2011
Мнения: 294
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от bunny1314 Виж мнението
...Аз съм светло руса,по рождение съм естествена блондинка.Моето мнение е,че русият цвят изглежда красиво само на хубав лек тен на кожата...
Ти, като естествена блондика (ако изобщо си такава) би трябвало прекрасно да знаеш, че комбинацията "тен + естествено руса коса" е несъвместима и невъзможна .
Разбира се, ако под "лек тен на кожата" не визираш всякакъв такъв, постигнат по изкуствен път.
Отговори с цитат
  #15  
Стар 5th May 2011, 17:59
Аватара на bunny1314
bunny1314 bunny1314 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: May 2011
Мнения: 13
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Oksana_ Виж мнението
Ти, като естествена блондика (ако изобщо си такава) би трябвало прекрасно да знаеш, че комбинацията "тен + естествено руса коса" е несъвместима и невъзможна .
Разбира се, ако под "лек тен на кожата" не визираш всякакъв такъв, постигнат по изкуствен път.
Да,по рождение съм с бяла кожа,но винаги поддържам лек бронзов загар-със солариум и слънчице.
Отговори с цитат
  #16  
Стар 5th May 2011, 20:32
Аватара на emka
emka emka не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Feb 2011
Мнения: 119
По подразбиране

Аз за съжаление доста си поекспериментирах с цветовете докато и аз се убедя,че май май естествения ми цвят си е най-хубав.
Лошото е че като минеш от светло русото,карамел,лешник,черв но и накрая вече се налага да се минеш към черния отенък за да ти е един цвят косата ,а не шарен килим...
Иначе според мен при избора на цвят на косата човек трябва да се съобрази с тена си и цвета на очите.
О, мила, точно блясък е силно казано. Там куца най - много. Но като се бях боядисала с боя я осрах....
Noela аз ползвам ябълов оцет и косата ми става много лъскава, друг вариант е лиминовия сок наистина съм много доволна.

Последно редактирано от emka : 7th May 2011 на 19:45
Отговори с цитат
  #17  
Стар 7th May 2011, 19:03
sea74 sea74 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: May 2011
Мнения: 20
По подразбиране

аз си мисля,че природата си знае работата и затова се боядисвам(всъщност къносвам) с кестен и става досущ като естествения ми цвят само има повече блясък и никакви бели косми
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: ЦВЕТЪТНАВАШАТАКОСАКАКОПРЕДЕЛЯТЕКОЙПОДХОДЯЩИЯТЗАВАС
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 10:38.