IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #1  
Стар 19th January 2005, 18:39
котенце_888
Guest
 
Мнения: n/a
По подразбиране За права и гладка коса?

Здравейте!
Моят проблем е 4е косата ми е леко къдрава но много бухнала. Пробвах да я изправя с ма6а но ми бухва веднага.Искам да ви поптам да ли знаете някой дома6ен метод,който може да ми помогне?Дали с се6оар и 4етка,6те стане,ако да трябва ли 4етката да е специалана?Стра6но много 6те съм ви благодарна!
Отговори с цитат
  #2  
Стар 30th January 2005, 12:47
flower flower не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jan 2005
Мнения: 7
По подразбиране

използвай преса за коса..ако косата ти е прекалено непокорна си вземи някоя с по-голяма мощност..можеш да опиташ и на леко влажна коса,току-що измита,да сложиш ролкиот най-големите-те ще изпънат косата ти..после си я фиксирай с вакса
Отговори с цитат
  #3  
Стар 2nd March 2005, 16:57
eliza
Guest
 
Мнения: n/a
По подразбиране

Аз имам доста къдрава коса и сама не мога да я изправям по никакъв начин. Затова ходя веднъж седмично на фризьор, който я изправя само с четка и сешоар. Резултата е права коса поне 5-6 дни. Предимство на мойта коса е, че е по-суха и не се омазнява бързо. Пък и фризьора ми е много добър.
Отговори с цитат
  #4  
Стар 11th March 2005, 16:43
Теди
Guest
 
Мнения: n/a
По подразбиране

Моля пишете на кирилица.
Странни хора, май всеки каквото си няма това иска Аз имам съвсем права и небухнала коса и искам къдрици
Отговори с цитат
  #5  
Стар 11th March 2005, 17:04
liophy
Guest
 
Мнения: n/a
По подразбиране

Аз харесвам прави коси. Ама от тези най правите дето падат надолу като коприна. Страхотни са. За съжеление в повечето случаи такива коса са руси, а аз харесвам черни. Но нали има бои за коса
Отговори с цитат
  #6  
Стар 17th March 2005, 15:36
Теди
Guest
 
Мнения: n/a
По подразбиране

Моля пишете на кирилица.Моля пишете на кирилица.
Цитирай:
Първоначално написано от liophy
Аз харесвам прави коси. Ама от тези най правите дето падат надолу като коприна. Страхотни са. За съжеление в повечето случаи такива коса са руси, а аз харесвам черни. Но нали има бои за коса
А лешникова ства ли , да пращам ли телефонния си номер
Отговори с цитат
  #7  
Стар 17th March 2005, 17:44
liophy
Guest
 
Мнения: n/a
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Теди
Моля пишете на кирилица.Моля пишете на кирилица.
Цитирай:
Първоначално написано от liophy
Аз харесвам прави коси. Ама от тези най правите дето падат надолу като коприна. Страхотни са. За съжеление в повечето случаи такива коса са руси, а аз харесвам черни. Но нали има бои за коса
А лешникова ства ли , да пращам ли телефонния си номер
Ако е зрял лешник - става :P
пращай телефона, а аз ще ти пратя шнолка
Отговори с цитат
  #8  
Стар 18th March 2005, 10:10
Guest
 
Мнения: n/a
По подразбиране Re: За права и гладка коса?

Моля пишете на кирилица.
Цитирай:
Първоначално написано от котенце_888
Здравейте!
Моят проблем е 4е косата ми е леко къдрава но много бухнала. Пробвах да я изправя с ма6а но ми бухва веднага.Искам да ви поптам да ли знаете някой дома6ен метод,който може да ми помогне?Дали с се6оар и 4етка,6те стане,ако да трябва ли 4етката да е специалана?Стра6но много 6те съм ви благодарна!
Отговори с цитат
  #9  
Стар 18th March 2005, 10:14
мили
Guest
 
Мнения: n/a
По подразбиране Re: За права и гладка коса?

за да се исправи добре косата ти със сешоар използвай голяма 4етка с естестжен косъм след като я исправиш нанеси малко те4ни кристали. те могат да се нанасят и при влажна коса така косата ти става мека и придобива блясък
Отговори с цитат
  #10  
Стар 2nd April 2005, 11:11
Аватара на Тайна
Тайна Тайна не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Feb 2005
Град: Under The Stars, USA
Мнения: 817
По подразбиране

А от къде ги купувате тези четки от естествен косъм?Никъде не мога да си намеря
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Заправагладкакоса
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 12:16.