IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #1  
Стар 7th June 2005, 19:09
azз
Guest
 
Мнения: n/a
По подразбиране Бедра

Моля пишете на кирилица.Някой може ли да каже по какъв начин се развиват най добре мускулите на вътрешната част на бедрата (където имат луфт жените )
Имам предвид,колко серии,повторения и т.н.
Отговори с цитат
  #2  
Стар 7th July 2005, 14:27
*PRINCES* *PRINCES* не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jul 2005
Град: Sofia City
Мнения: 25
По подразбиране

Код:
offtopic
Ми то не всички жени имат луфт
Отговори с цитат
  #3  
Стар 7th July 2005, 16:32
Angel Angel не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Dec 2004
Мнения: 20
По подразбиране Бедра

Почти всички..особенно слабите
сигурно 1 % от слабите момичета могат да си съберат краката и да залепнат един за друг ...то не е и много секси май..
__________________
Красивата жена се харесва на очите, а добрата - на сърцето; едната е прекрасна вещ, а другата - съкровище.
Отговори с цитат
  #4  
Стар 7th July 2005, 16:42
*PRINCES* *PRINCES* не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jul 2005
Град: Sofia City
Мнения: 25
По подразбиране

Е че то не трябва да ти се залепят краката За идеалните крака мисля че когато се съберат се различаваха 3 дупки (е разбира се малки и не са кой знае колко изразени) при бедрата, под коляното и при глезените
Отговори с цитат
  #5  
Стар 7th July 2005, 17:32
Angel Angel не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Dec 2004
Мнения: 20
По подразбиране Бедра

Еми е за тоя луфт при бедрата става въпрос в темата,а пък тва дали имат всички или не е абсолютно без значение и не за тази тема ...
__________________
Красивата жена се харесва на очите, а добрата - на сърцето; едната е прекрасна вещ, а другата - съкровище.
Отговори с цитат
  #6  
Стар 7th July 2005, 17:57
Аватара на _root
_root _root не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jan 2005
Град: София
Мнения: 477
По подразбиране

значи има машини в повечето хубави фитнеси, които представляват следното.......сядаш.... разтваряш си краката и се поставят на даденото място и започваш да си събираш краката.....а и едно вереме се продаваше някакво уредче, малко червено за вкъщи което се слага от вътрешната част на колената и се събират краката

ами дано сте разбрали
Отговори с цитат
  #7  
Стар 7th July 2005, 22:36
Dany Dany не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jun 2005
Мнения: 35
По подразбиране

Червеното уредче и аз го имах много отдавна,от TV shopping ли беше.Не издържа и 2 месеца.Счупи ми се в ръцете То не е удобно за краката,само на рекламата така изглежда.Изплъзва се,а и краката те заболяват на тези места,където опираш уреда.Предимно за ръце е.Аз от там и степер си бях взела,на който пък пружините му се счупиха ...
Най-добре е на уреда,за който ти е писал root.Това,което можеш да правиш в къщи е лягаш на пода,ръцете под дупето,краката вдигаш нагоре под прав ъгъл с тялото и почваш махове в страни и обратно ги събираш горе.Следващият вариант е пак в страни максимално,а горе ги кръстосваш.После къси движения само горе в кръстоски.Друго-пускаш ги в страни и от там правиш къси движения нагоре на около 30-ина см и обратно в страни.Събираш краката горе,като се опитваш колкото можеш да извъртиш стъпалата навън,така че да опреш само петите една в друга.От това положение си правиш пак маховете в страни и горе събираш петите.От всичките си правиш повторения,колкото си решиш,че можеш,после ще увеличаваш постепенно.Можеш да ги редуваш както искаш,не непременно както съм ги написала.Накрая не забравяй разтягането,то е важно.Предполагам,че си момиче,дано не греша ,така че трябва да имаш елегантни крака с хубав издължен мускул,а не издут на буца .Разтваряш пак краката максимално,помагаш си с ръцете,малко пружинираш.Псле сядаш с разтворени в страни изпънати крака,колкото можеш,и бавно отпускаш тялото напред издишвайки.Трябва да се стремиш да НЕ навеждаш надолу раменете,а да доближиш пода с корема си,гърбът да е изпънат.Ръцете са изпънати и се плъзгат по пода напред.Спираш така,поемаш въздух и леко раздвижваш краката да се отпуснат мускулите и издишвайки се стремиш да плъзнеш ръцете още по напред.Не се отчайвай,ако не можеш много.Постепенно с времето ще се разтегнеш.Като се изправиш след всичко това ти гарантирам че ще си чувстваш краката много леки и освежени.Упражненията на думи може би изглеждат много леки,но на практика след доста повторения са си бая натоварващи.Дано съм ти била полезна
__________________
Аз съм си аз!
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Бедра
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 22:21.