IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #1  
Стар 25th August 2008, 09:00
Аватара на bilyanki4ka
bilyanki4ka bilyanki4ka не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Aug 2008
Мнения: 199
По подразбиране хора помощ!!!!!

ще започна малко по-отдалеч...преди около година ми се появи авта по интимните части(беше някакъв кошмар)...като отидох на лекар ми изписа 'Оксикорт спрей' и за няколко дни се оправих ..ходих след това шак да ме видят и ми казаха,че съм ок и това е.казаха ми само,че както излизат в устната кухина,така и по интимните части...така и не разбрах дали е опасно,може ли пак да ми излезе и дали може да се предава.....проблема е,че сегашния ми приятел има някакви оплаквания....не е както е било моето преди,но му пари при уриниране...а вече почва и на мен..(мисля си даже,че от страх започвам да си внушавам )
ако днес няма подобрение утре ще го водя някъде на лекар....
дайте ми съвет какво може да е...защото съм в голяма паника,макар да се опитвам да го прикривам
__________________
only one kiss can change everything..
Отговори с цитат
  #2  
Стар 25th August 2008, 09:03
Аватара на gwendoline
gwendoline gwendoline не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2007
Град: The Garden of Eden
Мнения: 9 049
По подразбиране Re: хора помощ!!!!!

Цитирай:
Първоначално написано от bilyanki4ka
проблема е,че сегашния ми приятел има някакви оплаквания....не е както е било моето преди,но му пари при уриниране...а вече почва и на мен..(мисля си даже,че от страх започвам да си внушавам )
ако днес няма подобрение утре ще го водя някъде на лекар....
дайте ми съвет какво може да е...защото съм в голяма паника,макар да се опитвам да го прикривам
Паренето е симптом за много неща; направи си първо ти една микробиология - по-лесно ще се засече, ако е нещо полово преносимо...
Отговори с цитат
  #3  
Стар 25th August 2008, 09:58
Аватара на bilyanki4ka
bilyanki4ka bilyanki4ka не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Aug 2008
Мнения: 199
По подразбиране

благодаря ти...в един от др форуми намерих адреса на един център с изпитано добри гинеколози и мисля в най-скоро време да го посетя. а иначе още утре мисля да отида при лекаря си
__________________
only one kiss can change everything..
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: хорапомощ
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 08:11.