IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #1131  
Стар 21st February 2013, 22:19
Аватара на Fornarina
Fornarina Fornarina не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Apr 2011
Мнения: 7
По подразбиране

Здравейте и от мен.
Недоволни от Ефремов няма ли или аз нещо не съм в час?
Отговори с цитат
  #1132  
Стар 19th March 2013, 17:08
Аватара на one_girl
one_girl one_girl не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Feb 2013
Мнения: 6
По подразбиране

Имам две приятелки, който са си правили бюста при Емил Георгиев и първото нещо, което ми направи лошо впечатление е, че не им иска изследвания, а им дава някаква анкета с въпроси. Едната слава богу поиска разрез под гърдата и нейните станаха хубави( над мускулно), но другата няколко месеца по късно искаше през ореолата, за да не се вижда белег и познайте, този некадърник и е скъсал кожата, докато се е мъчел да напъха импланта(400кубика). И на двете гърди има грозни белези, дълги около 2-3см като на едната гърда е по малък, но са дебели и супер грозни.Така, че много внимавайте с този доктор!

Последно редактирано от one_girl : 20th March 2013 на 22:01 Причина: Бях забравила да напиша за кой доктор пиша, обърках се че пиша в темата за него
Отговори с цитат
  #1133  
Стар 19th March 2013, 19:57
Аватара на Нелка
Нелка Нелка не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2011
Град: London
Мнения: 2 759
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Fornarina Виж мнението
Здравейте и от мен.
Недоволни от Ефремов няма ли или аз нещо не съм в час?
Аз имам ринопластика при него с трагикомичен резултат.
Аз мисля, че не знае много какви ги върши, нищо, че е член на Съюза на пластичните. Може да е добър с изгаряние, не го знам. Но с носове категорично не е!
__________________
Ring the bells that still can ring. Forget your perfect offering. There is a crack in everything. That's how the light gets in.
Отговори с цитат
  #1134  
Стар 3rd April 2013, 07:11
Аватара на Valenta
Valenta Valenta не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Sep 2006
Мнения: 378
Изпратете съобщение чрез ICQ до Valenta
По подразбиране

Никога не ходете при Антон Тонев дори и без пари да ви прави гърдите!Няма да обяснявам защо.Писала съм много.Можете да видите какво направи с мен нагледно и после реоперацията ми при Ю.Асенов.Разлика от небото до земята.Снимки можете да видите в раздел ,,Мамопластика,, и подраздел ,,Снимки на оперираните,,на страница 20.
__________________
Едни говорят за да скрият какво мислят,а други за да скрият,че не мислят нищо!
Отговори с цитат
  #1135  
Стар 18th August 2013, 23:26
foxlives38 foxlives38 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Aug 2013
Мнения: 12
По подразбиране

Имам един проблем и не знам към кого да се обърна Ще си правя операция за увели4аване на бюста,но имам някой изменения в кръвната картина.Имам нисък хемоглобин и висока утайка и с лека температура 37 градуса но само ве4ер.Това са ми последствия от един вирус и сега се лекувам,4увствам се добре но се притеснявам да не ми станат някакви усложнения след операцията....Според вас да из4акам ли да се стабилизирам напълно или да се оперирам веднага?Доктора ми твърди 4е няма да имам проблем и мога да я направя...Благодаря ви
Отговори с цитат
  #1136  
Стар 19th August 2013, 08:39
geri 89 geri 89 не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Oct 2012
Мнения: 58
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от foxlives38 Виж мнението
Имам един проблем и не знам към кого да се обърна Ще си правя операция за увели4аване на бюста,но имам някой изменения в кръвната картина.Имам нисък хемоглобин и висока утайка и с лека температура 37 градуса но само ве4ер.Това са ми последствия от един вирус и сега се лекувам,4увствам се добре но се притеснявам да не ми станат някакви усложнения след операцията....Според вас да из4акам ли да се стабилизирам напълно или да се оперирам веднага?Доктора ми твърди 4е няма да имам проблем и мога да я направя...Благодаря ви
По добре изчакай,кой ти е доктора ако не е тайна?
Отговори с цитат
  #1137  
Стар 19th August 2013, 12:26
foxlives38 foxlives38 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Aug 2013
Мнения: 12
По подразбиране

Благодаря ви за бързия отговор...Бих предрочела в такав случай да го запазя името в тайна, имаго в форумите.Пишете ми ако случайно сте запозната с повече за пробема ми.Според вас ако се реша да я направя операцията, има ли възможност по бавно да ми зараснат раните или да получа някакви усложнения? Питам ви защото ще пътувам извън страната и се претеснявам, но май наистина щи е по добре да я отложа.Благодаря ви още веднъж
Отговори с цитат
  #1138  
Стар 30th March 2014, 15:20
Sisi.B Sisi.B не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Mar 2014
Мнения: 1
По подразбиране Пострадала от лабиопластика

Здравейте! Младо момиче съм,не съм раждала.От доста време исках да си направя лабиопластика (ремоделиране на малките срамни устни) .Доверих се на един роднина гинеколог,който беше убеден,че е способен да извърши тази операция.За съжаление се е провалил,вместо да намали малките срамни устни,той ги е зашил към големите и по този начин ги е елиминирал.
Отидох при доктор Ильо Стоянов,той каза,че нещата са поправими.Поиска от мен да отида на преглед при доц.Тепавичарова,защото го интересувало и нейното мнение.Тя обаче каза нищо да не се пипа повече и да не си правя повторни експерименти.Съсипана съм,не искам да оставам в този вид а и вече не знам на кой да вярвам.Искам да чуя още мнения от специалисти,още имам някаква надежда. Моля,помогнете към кого да се обърна за съвет ??
Отговори с цитат
  #1139  
Стар 5th May 2014, 19:51
Аватара на MariahLaBelle
MariahLaBelle MariahLaBelle не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: May 2014
Мнения: 4
По подразбиране

Здравейте от мен,аз ще подкрепя Valenta в мнението и за Антон Тонев.Ясно е,че ще има доволни и недоволни.Нещото,което ме тревожи е, че частите естетични хирурзи наистина приемат пациентите като парче месо.Моята история е следната..
Реших да си намаля бюста поради ред причини.Уговорих се с Тонев след ред проучвания той ми се видя най-надежден.На 19-ти февруари ми беше насрочена операцията.Направих си дежурните кръвни изследвания,в Полимед(София),където той вече оперира ми направиха кардиограма и друго каквото трябваше.Операцията мина,имах два дренажа през нощта.На другия ден сутринта Тонев мина махна дренажите и каза,че всичко е наред мога да си ходя.Даде ми телефона на негов студент в Пловдив,който да ми направи хигиенична превръзка.Потах го не трябва ли да приемам антибиотик,той каза не.Прибрах се в Пловдив.На третия ден вдигнах 38 градуса температура.От начало мислех,че съм настинала,защото кашлях,но това е било от интубационната тръба.На четвъртия ден с моята приятелка му се обадихме и му казахме,че имам висока тенпература,той каза добре тогава вземи Авелокс и пий пет дни.Започнах да го пия,температурата не спря.На шестия ден от операцията отидох за хигиенична превръзка.Доктора при,който отидох ме прегледа и каза,че има нещо,което го притеснява гърдата е зачервена и уголемена.Снима ме и изпрати снимки на Тонев.След няколко часа самия той ми се обади и каза(беше вторник)да отида в четвъртък в София.Първоначално казах добре,но на другата сутрин му се обадих и му казах,че не мога да чакам ,че съм имала абцес и определено нещо става и че гърдата ми е гореща и пулсира.Той каза„Добре тогава идвай днес“.Отидох,като мислех,че ще ида в болницата,но не той ме прие в кабинета си цепна ме лекоизкара гной и каза,че всичко вече било наред..сложи дренаж.И доктора в Пловдив се нае да го сменя.И така започнах втори антибиотик,температурата не спадаше,ходих си на смяна на дренаж,а то продължаваше да тече гной.В един момент усетих,че гърдата ми мирише много лошо и ареолата ми се разпада.Отидох под паника при хирурга в Пловдив.Той каза,че ще се обади спешно на Тонев и,че трябва да ме вземе в болницата.
Такаааа обажда ми се Тонев(сряда е)и ми казва ела в петък в кабинета в Пловдив.Щях да се побъркам,пак казах добре(понякога ме еяд,че съм толкова деликатна).На другия ден сутринта обаче,вече крайно притеснена пак с 38 температура се обадих на Тонев и му казах,че не може така и че нещо сериозно се случва,и че трябва да ме приеме в болницата.Той пак каза,да отивам.Отидох аз на другия ден сутринта в София.Той беше в операция,приеха ме,направиха ми куп изследвания,защото се съмняваха вече за сепсис(правиха хемокултури три или четири).Значи на 24-тип ден той ме приема и ако не бях настояла лалто и доктора от Пловдив това означаваше,че след няколко дена щях да си отида от сепсис!!!!!!!
Влезнах в операционна,гърдата ми беше некротизирала,почисти ме той,каза,че гърдата може да е по-малка„ама няма проблем ще направим липофилинг“срещу 600 евро разбира се!!!!По време на престоя си чух ,че се чудят как да ме пишат там в болницата,защото няма да плащам и на него не му се плаща,то за това беше цялото протакане.Аз му казах,че съм осигурена в Италия(тук живея)и тъй като това е по спешност ще му дам здравната карта да си вземат парите.както и да е не можаха да се оправят.Лошо му стана,че трябва да плаща.Така..изписаха ме с два венозни антибиотика,вливаше ми ги хирурга в Пловдив(уникален човек и лекар).Същевременно ми сменяше и дренажа.Тонев ми каза,че мога да си заминавам за Италия като се надяваше да се отърве,но аз му казах,че докато не оздравея няма да тръгна.Ходих петъците при него в Тримонциум,файдата никаква разбира се,лошо му ставаше като ме види.В един момент спрях да ходя,защото той само пречеше на оздравяването.Трябваше да се връщам в Италия ,за да работя иначе на Тонев щеше да му се стъжни!!!!!!!!
Значи след 6 антибиотика съм жива и уж здрава,все още имам лека температура,но преди две седмици ми махнаха дренажа.Лятото пак ще правя изследвания кръв и ехограф на гърдите да видя какво става!
Та хора...момичета и момчета!!!Бога ми внимавайте при кого ходите!!!Аз едно нещо само ще кажа..д-р Гигов от хирургиите в Пловдив ми спаси живота!!!!!
Отговори с цитат
  #1140  
Стар 15th June 2014, 10:45
Аватара на ina.ina
ina.ina ina.ina не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Mar 2010
Мнения: 2 201
По подразбиране

Леле, яката си се напатила. Винаги след операция предписват антибиотик! А Тонев защо ли (може би да ти спести пари, или може би защото той би трябвало да ти го даде безплатно) е решил, че може и без антибиотик. Добре, че си била настоятелна, а колко си преживяла не ми се мисли. Дано оттук нататък нещата са наред!
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Пострадалиприпластичниоперации
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 12:46.