IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #1071  
Стар 5th October 2009, 21:48
pigi pigi не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Oct 2009
Мнения: 11
По подразбиране мм

Момичета,здравейте!Сега се регистрирах,но отдавна чета какво се случва във форумите.Има доста интересни неща
Отговори с цитат
  #1072  
Стар 21st November 2009, 14:41
pigi pigi не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Oct 2009
Мнения: 11
По подразбиране

Боже,какви неща са се случили на тези момичета направо настрахнах Аз също съм решила да се оперирам но,търся подходящия лекар.Преди месец и нещо бях на консулт.при Георгиев и при А. Енчев който май е нов.Но имам колебания.Изчетох доста неща и ще видим. Много ми е жал за пострадалите момичета и им желая да са силни.
Отговори с цитат
  #1073  
Стар 24th November 2009, 19:29
pigi pigi не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Oct 2009
Мнения: 11
По подразбиране

ina79d имам една милба ако ти е възмойно да ми кажеш за хирурга който те е оперирал.Аз съм нова тук,и също обмислиам операция.Ще съм ти много благодарна.
Отговори с цитат
  #1074  
Стар 22nd December 2009, 12:42
Аватара на Divinemouse
Divinemouse Divinemouse не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Aug 2007
Град: в мечтите ми
Мнения: 8 719
По подразбиране

http://www.drilyostoyanov.com/?p=9

господ да ни пази от такива некадърници
__________________
Да обичаш значи да страдаш,
затова обичай този, който заслужава страданието ти.
Отговори с цитат
  #1075  
Стар 22nd December 2009, 23:35
rjvlado rjvlado не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Sep 2009
Мнения: 3
По подразбиране Още един случай.

Здравейте,

аз нямам лично отношение с въпросния случай, но реших да споделя видяното тук с колкото се може повече хора, така че подобни случки ( http://www.drilyostoyanov.com/?p=9#more-9 )да се ограничат до минимум. Имам не малко приятелки, които са си сложили силикон и при тях, резултатите са повече от задоволителни, но явно практиката познава и подобни неща.
Отговори с цитат
  #1076  
Стар 27th January 2010, 21:26
VANESA67 VANESA67 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jan 2010
Мнения: 1
По подразбиране пострадали при пластични операции при Юрий Асенов

Здравейте пише ви Ванеса.
Искам да дам отрицателен глас за Юрий Асенов от клиника Торакс в Пловдив.
Оперираме преди 3 години и от тогава само болка и страдание. Страхотно самочувствие, наглост, обещаващ, а не можещ.
Вземи 1400 евро за импланти с които никой не оперира в България, отделно за операцията.
След свалянето на превръзките страхотна асиметрия-1см на горе и 1 смна страни, до вечерта страхотни болки-следваха
мехлеми, хапчета и като не се справи заговори за реоперация срещу 600 лева, но трябвало да мине време, а и аз нямях пари вече.
Търпях страхотни, неуписуеми болки всекидневно докато от дясно станах двойна, а Асенов ми каза, че нямало нищо общо с операцията
направена от него и пак поиска парите. ......Шевовете са 2см на долу, дебели и грозни и по никакъв начин не се скриват лятото.
Специалистите ги правят в ямката на мишницата, тънки като конец. На всичкото отгоре левия шев гнои цяла седмица а Асенов
измисли че съм алергична къмконците, не разбрах защо алергията е само в ляво. И ми взе 9 лева за превръзка.
Вземи 1400 евро за импланти които никой не използва в България + операцията. Момичета преди да вземете решение, питайте,
гледайте и не ходете при ЮРИЙ АСЕНОВ за да не страдате цял живот като мен. Болките все още ги имам, но те не се доказват нали!!!
Ако някоя от вас познава или е чувала за някой адвокат който се занимава с такива дела нека се свърже с мен.
на имейл grizzly89@abv.bg това е имейла на синът ми.
Отговори с цитат
  #1077  
Стар 13th February 2010, 20:28
pol4o pol4o не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jan 2010
Мнения: 5
По подразбиране Re: пострадали при пластични операции при Юрий Асенов

Цитирай:
Първоначално написано от VANESA67
Здравейте пише ви Ванеса.
Искам да дам отрицателен глас за Юрий Асенов от клиника Торакс в Пловдив.
Оперираме преди 3 години и от тогава само болка и страдание. Страхотно самочувствие, наглост, обещаващ, а не можещ.
Вземи 1400 евро за импланти с които никой не оперира в България, отделно за операцията.
След свалянето на превръзките страхотна асиметрия-1см на горе и 1 смна страни, до вечерта страхотни болки-следваха
мехлеми, хапчета и като не се справи заговори за реоперация срещу 600 лева, но трябвало да мине време, а и аз нямях пари вече.
Търпях страхотни, неуписуеми болки всекидневно докато от дясно станах двойна, а Асенов ми каза, че нямало нищо общо с операцията
направена от него и пак поиска парите. ......Шевовете са 2см на долу, дебели и грозни и по никакъв начин не се скриват лятото.
Специалистите ги правят в ямката на мишницата, тънки като конец. На всичкото отгоре левия шев гнои цяла седмица а Асенов
измисли че съм алергична къмконците, не разбрах защо алергията е само в ляво. И ми взе 9 лева за превръзка.
Вземи 1400 евро за импланти които никой не използва в България + операцията. Момичета преди да вземете решение, питайте,
гледайте и не ходете при ЮРИЙ АСЕНОВ за да не страдате цял живот като мен. Болките все още ги имам, но те не се доказват нали!!!
Ако някоя от вас познава или е чувала за някой адвокат който се занимава с такива дела нека се свърже с мен.
на имейл grizzly89@abv.bg това е имейла на синът ми.

ВАНЕСА, това, което пишеш, е доста притеснително, но не ми стана
ясно каква е причината за тези болки и усложнения. Преди 2-3 години
две мои приятелки си увеличиха гърдите при Асенов, но не са споделяли за проблеми до сега. Тогава той им предложи и постави импланти PIP, с които работеше по това време. Това ме навежда на мисълта, че може би е хубаво да си направиш мамография, за да установиш целостта на имплантите. Скоро четох някъде в нета, че заради разкъсани импланти PIP много жени във Франция, Англия и
Испания са имали подобни оплаквания. Те са ползвали адвокатите
на агенцията за защита на потребителите и в Англия вече са спечелили искове за над 2 милиона евро. Изясни си проблема и си потърси правата като потребител. Дано бързо се оправиш.
Отговори с цитат
  #1078  
Стар 14th February 2010, 16:43
Аватара на Оnly
Оnly Оnly не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Jun 2009
Град: ... в бурята ...
Мнения: 964
По подразбиране

Мила защо ни откри чак сега ? Точно по твоето време , или преди , е имало такива коментари тук .
Към друг лекар да се обърнеш ?
__________________
Не съм това , което съм , но и другите не са това , което са .
Отговори с цитат
  #1079  
Стар 26th February 2010, 11:49
stamatq stamatq не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Sep 2006
Мнения: 60
По подразбиране

Здравейте уважаеми дами,

Виждайки тук вашите проблеми си позволявам да ви препоръчам една клиника в Германия, където специализира една моя позната.Тя беше две - три години асистентка на д-р Ефремов в клиника Малинов преди той да я напусне и да отиде в Токуда.Тази моя позната може да ви направи консултации тук в България и да ви помогне със съвети как да се решат проблемите ви получени след неуспешни имплантации.В момента тя специализира при професор Щайнау ръководител на клиниката по реконструктивна хириргия в университетска болница Бергмансхайл Бохум.Който се интересува може да потърси информация в интернет за клиниката.До сега много дами от България с проблеми при имплантации са решили проблемите си там след успешна намеса на професор Щайнау.
Отговори с цитат
  #1080  
Стар 26th February 2010, 12:03
Марулка Марулка не е на линия
Banned
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Mar 2008
Мнения: 6 970
По подразбиране

А име няма ли си вашата позната?
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Пострадалиприпластичниоперации
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 16:23.